O czym chcesz poczytać na blogach?

Cyrus

Miley Cyrus world - Onet.pl Blog

Wybór padł na 15-letnią, niesamowicie popularną gwiazdkę Disneya, Miley Cyrus, która wszem i wobec opowiada, iż z seksem czeka do ślubu. Taka postawa, w opinii LifeStyle Condoms, miałaby zachęcić młodych ludzi do przykładania większej wagi do bezpiecznej miłości.

 

- W dzisiejszych czasach nastolatki są przygotowane na rozmowy o seksie dużo lepiej niż kiedykolwiek dotąd. Ostatnie raporty pokazują, że jedna na cztery nastoletnie dziewczyny cierpiała na choroby przenoszone drogą płciową, spora część z nich zachodzi w ciążę. Wierzymy, że Miley jest idealną osobą do promowania bezpiecznego seksu w całej Ameryce - mówi szef firmy, Carol Carrozza.

 

Oczywiście, nic za darmo. Młoda gwiazda, która na niedobór gotówki nie narzeka, miałaby otrzymać honorarium w wysokości miliona dolarów. Firma produkująca prezerwatywy oferuje również dożywotnią dostawę swoich produktów, więc Miley nie będzie się musiała martwić w żadnej sytuacji.

 

Oferta jest kusząca, jednak najprawdopodobniej nie dojdzie do umowy. Reprezentantka panny Cyrus jasno powiedziała, iż nie są zainteresowani propozycją i do podpisania.

błyszczące barwy

niedziela, 19 grudnia 2010
Miley Cyrus pali trawke

SZOK!!! Miley Cyrus nie dawno na imprezie paliła z specjalnej fajki narkotyki i to jeszcze nie legalne a ona ledwo co skończyła 18 lat na filmiku który zaraz zobaczycie widać że gwiazda ciągle przeklina śmieje się i jest pijana !!!!!!!!!!

 

 

 

http://www.cda.pl/video/9187cf/Miley-Cyrus-pali-marihuane

Tagi: Miley cyrus Pali trawke
12:09, jenifera.2000
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 09 grudnia 2010
miley cyrus i 18 lat

Nie jest już dzieckiem i postanowiła to udowodnić! 23 listopada Miley Cyrus stała się osobą pełnoletnią.

Pewnie dlatego na imprezie zorganizowanej z okazji urodzin pojawiła się dość skąpo odziana.

W skurzanych spodniach i.

...:::~~~Hannah Montana & Mayli Cyrus~~~:::... - Onet.pl Blog

Brak tytułu

Miley Cyrus chce rzucić Los Angeles i...

 

...zmienić adres zamieszkania na londyński. Po co? Chce się tam uczyć!

 

Może w to nie uwierzycie, ale czasami gwiazdom jest bardzo ciężko być... gwiazdami. Po prostu sława i zamieszanie wokół własnej osoby bywa męczące. Właśnie takiego stanu doświadcza Miley Cyrus , która wpadła na genialny pomysł. Młoda wokalistka chce rzucić słoneczną Kalifornię i zmienić ją na pochmurny Londyn.

 

Miley Cyrus była nauczana w domu - przecież nie miała czasu na normalne chodzenie do szkoły, dlatego marzy, aby spowolnić trochę robienie kariery i zabrać się za "normalną" naukę.

 

- Siedziałam sobie w internecie i szukałam koledży. Chcę jechać do Londynu. Marzy mi się studiowanie mody, a później fotografii.

 

Kolejny pomysł, o którym za dwa dni zapomni,.

Miley Cyrus - Onet.pl Blog

Krótkiej chyba szarej sukience.

Komentarze mile widziane   

MC (13:44)
3 komenty, nieźle

26 sierpnia 2010
Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się!

  

Niestety właśnie pojawiła się bardzo smutna wiadomość dotycząca Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Okazało się, że po kilku miesiącach bliskiej znajomości, para rozstała się.

Dodatkowo najgorsze jest, że winnego całej sytuacji uznano Liama, który ponoć na boku umawiał się z innymi dziewczynami i zdradzał Miley, gdy gwiazdka była w pracy. Co ciekawe nic nie wspomina się o szokujących zdjęcia Miley Cyrus z tajemniczych chłopakiem na planie filmu LOL.

Miley World - Onet.pl Blog

Nastolatką,a Miley coraz trudniej zachować 

swój sekret w tajemnicy.Wścibski reporter nasłany przez tandetną gazetę chodzi za nią krok w krok,ma zadanie odkryć sekret Hannah i pokazać go całemu śwatu.Robby Ray(Billy Ray Cyrus)ma już dość Hannah Montany,widzi jak zmieniła się jego córka.Zniszczone urodziny Lily (Emily Osment),ciągłe afery sprawiają że postanawia zabrać Miley do rodzinnego domu w Tennessee gdzie Miley ma spędzić 2 tygodnie i wybrać co jest dla niej ważniejsze sława i Hannah Montana czy czy przyjazń i normalne życie jako Miley.Miley w ogóe nie jest z tego zadowolona pesperktywa 2 tygodni bez Hannah jest dla niej czymś strasznym.  

   

 

Miley Fan
4 No zbiera się xD

14 czerwca 2009
Miley Cyrus i Justin Gaston Zerwali ?!

**Miley Cyrus** - Onet.pl Blog

Informacji artyści notorycznie spóźniają się na plan Hannah Montana, czym doprowadzają do furii całą ekipę.Również wielka przyjaciółka Miley Cyrus, czyli Emily Osment, zaczyna wyczuwać niezręczną sytuację. Do niedawna dziewczyny nie mogły bez siebie żyć. Natomiast od pewnego czasu aktorki nie rozmawiają poza planem.Miley i Billy Ray Cyrus zapowiedzieli, że nakręcą jeszcze tylko 12 odcinków. Rozzłościło to wytwórnię Disneya, które zarządzała pełnego sezonu (24 części) plus sześć odcinków specjalnych.  

Asiula (12:49)
6 *Jest już dużo ale ciągle mało*

16 września 2008
Miley Cyrus chodzi z modelem od bielizny?