O czym chcesz poczytać na blogach?

Cyrk europa

wszystko o siatkówce - Onet.pl Blog

Najbliższe mecze reprezentacji Polski
Mistrzostwa Europy - Czechy / Austria 2011r.

Mecz o 3. miejsce:
18.09 (niedziela) Polska - Rosja [Wiedeń]- godz. 15.00

transmisja: polsat, polsat sport

31 stycznia 2011
Cyrk w PZPS
Cyrk w PZPS z panem Przedpełskim w roli głównej. Tak pokrótce można opisać obecną sytuację Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn.
Kibice (myślę, że nie tylko oni) chcieliby się w końcu dowiedzieć na czym stoją??? Czy reprezentacja w ogóle istnieje? Czy obecni Mistrzowie.

szczęśliwej drogi - blog of kamaa

Ballad i pozniej mam pretensje sama do ciebie o to wszystko.. Nie ma to jak zadreczac samej siebie ,ale coz.. taka droge wybralam :))) poczekamy zobaczymy ;))) hihie.. koniec na ten temat.. :)))))

polamania jezyka na ustnych kochani rowiesnicy :))))))))))))))) i gratulacje dla tych ,ktorzy maja juz wszystko za soba!! buziaczki
2003-05-20 00:10:02 skomentuj (0)


Cyrk..
od niepamiętnych czasów nie byłam w cyrq.. Nawet nie mogę sobie przypomnieć,czy te czasy kiedyś wystąpiły!??! dlatego gdy usłyszałam,że jest okazja odwiedzenia tego miejsca spontanicznie się zaoferowałam i razem z sąsiadem i jego małą sister zawitaliśmy do miejsca uwielbianego przez dzieciaki.. myślałam,że cyrk już nie jest.Dawno tyle ludzi nie widzialam na Starym Miescie.. Odnowiony Ratusz, wiec wladze miejsce zdecydowaly sie zoorganizowac festyny wlasnie przy nim,a nie jak to wczesniej bywalo przy Pieknym zamq! Codziennie wystepy, przedstawienia .. typowy charmonogram Festynow miejskich:))) wszystko zakonczy sie jutro koncertem jakies polskiej gwiazdy i wystapieniem Kwacha.. nie no , moje miasto wkracza do Europy pelna para,jezeli juz goscimy Mr.President`s :)) jutrzejszy dzien zapowiada sie ciekawie ,ale dzisiaj sobie robie przerwe z imprezowaniem razem z miastem :))) Specjalnie pozdrowionka dla wszystkich Glogowian!! :**

moja osobowosc naprawde sie rozwija.. w piatek bylam z rodzinka w wesolym miasteczq:)))) tak ,poprostu czasem potrzebna jest adrenalinka;PP jedna karuzela wzbudza.

Stru

Bardzo lubił władzę, że nawet dyrygował pilotami w samolocie, przekładając względy bezpieczeństwa swoje i innych osób na pokładzie nad doraźne potrzeby polityczne? Zapewne przypominając o tych wydarzeniach mogę narazić się na krytykę, bowiem o tych wydarzeniach przypomina także Aleksander Łukaszenko, tyran i dyktator, który niespodziewanie inaczej, niż reszta głów państw Europy, skomentował wypadek w Smoleńsku [za: wp.pl - link]. Ale takie niestety są fakty, czy w sposób nietaktowny wygłasza je Łukaszenko, czy ktokolwiek inny. Zresztą Łukaszenko w cale nie był pierwszym, który przypomniał sobie wydarzenia z Gruzji. Jeszcze 10 kwietnia mówiono o nich otwarcie w radiu.

Niemniej jednak tutaj już zbyt daleko odchodzę od tematu, o jakim chciałem.

Wyjaśniających to, co się stało w Smoleńsku. Nie sprzyja również przeżywaniu żałoby narodowej. Pewne jest również, że obiektywnie nie istnieją żadne argumenty, które pozwoliłyby zmienić oceny tej nieszczęśliwie zakończonej prezydentury.

Wróćmy ponownie do tych wypowiedzi prof. Jaroszyńskiego i Pana Kurskiego. Zdają się sugerować – podobnie jak ten cały cyrk z pogrzebem – że nagła i niespodziewana śmierć Pana Prezydenta jest… całkiem dobrym przedsięwzięciem politycznym. Otóż, drodzy czytelnicy, może chodzi o to, aby ze zmarłego sztucznie i celowo uczynić największego bohatera Rzeczpospolitej? Śmierć Pana Prezydenta staje się nie tragedią, ale narzędziem manipulowania emocjami i postawami Polaków. Jacek Kurski.

wiara-czyni-lepszym - Onet.pl Blog

Że poseł nie spełnia kryterium osoby, na którą mogliby głosować katolicy - pisze "Gazeta Wyborcza".

We współeczsnej Europie, gdzie dochodzi do wielu słownych (i innych np. w miejscu pracy) prześladowań chrześcijan przez osoby uwarzające się za "tolerancyjne", wybory są często jednyną możliwością na formę protestu przeciwko nietolerancji ugrupowań lewicowych i ateistycznych oraz szansą na odnowienie moralne polityki. Głosowanie na osobę która m.in. jest przeciwnikiem aborcji,.

  Miałobyć ponad kilkadziesiąt tysięcy przeciwników Papieża Benedykta XVI w manifestacji zorganizowanej przez środowiska lewicowe, ateistyczne i homoseksualne. Było niespełna 9 tysięcy, do tego nastawionych raczej na cyniczne obrażanie chrześcijan i Kościoła, a nie ukazywanie swoich racji. Cała ta "parada" przypominała raczej cyrk z nietolerancją wobec wierzących, czego ateiści prawdopodobnie będą dwulicowo zaprzeczać. Co ma wspólnego karanie pedofilii wśród księży do tego co zaprezentował marsz antypapieski? Niewiele poza żądzą odwetu za wszelką cenę. Według Joerga Steinerta ze Stowarzyszenia Gejów i Lesbijek protest nie był wymierzony w religię katolicką i jej.

ha!

- czy też pyrrusowym zwycięstwem, pod nieobecność jabłek zadowoliłam się bowiem kilkoma kiwikami. Wracam do domu ze skromnym łupem i miast wybuchu wdzięczności (przecież tam  jest ślisko!) zostaję pogrzebana pod lawiną pretensji - bo czy ja naprawdę nie zdaję sobie sprawy z faktu, jak wiele spalin trafia do atmosfery wskutek podróży jednego kiwi z antypodów do Europy?! 

olaboga! 


||| skomentuj |||

--> [#2]
2010-02-09.


Uzależniłam się od utworu 18-minutowego, co dramatycznie komplikuje mi życie; ilekroć odczuwam nagłą potrzebę wysłuchania go, rzeczywistość się unieważnia i.

Mi moja kotka, która w odwiecznym kocim upodobaniu dla akrobacji bohatersko pokonywała dystans pomiędzy oknem mojej sypialni a jego balkonem. To pewnie jej wyczyny, za sprawą których musiałam pokornie stawać u jego drzwi (już odpuszczałam sobie próby sforsowania ich moim kompletem kluczy)  prosząc o oddanie uciekinierki, skłoniły go do stwierdzenia Z tobą zawsze jest jakiś cyrk. Stało się. Powiedział to głośno, puszka Pandory uchyliła wieka i z każdym dniem pewnie będzie gorzej. A ze mną nigdy nie było cyrku. I czyż doprawdy właściciele są odpowiedzialni za kocią kaskaderkę?
Tym razem ojciec chrzestny mojej córki chrzestnej (ach, te niby-koligacje!) desperacko wezwał mej pomocy w obliczu rozpadu swojego związku. Swoją drogą.