O czym chcesz poczytać na blogach?

Cypress hill

Gee's B.L.O.G.

Wydali ich osiem : pięć pełnych albumów, płyta zawierająca remixy, wersję hiszpańska kilku kawałków oraz ta ostatnia - wersja koncertowa nagrana w filharmonii San Francisco. Grupa ma swój genialny, charakterystyczny styl. Od zawsze Cypress Hill łączyli hip-hop z muzyką alternatywną, to w dużej mierze przysporzyło im tak liczne grono fanów, na całym świecie. Muzyczne podkłady Muggs'a są niezwykle interesujące, z domieszką funky i hardcore'u oraz ciężkim,.

$tiweK

Linkin Park - What I've Done From The Inside Linkin Park - In the end Fort Minor - Believe Me fort minor - Remember The Name Cypress Hill - "Insane In THe Brain" Cypress Hill - Tequila Sunrise (feat. Barron Ricks) Cypress Hill - Throw Your Hands In The Air Cypress Hill - No Etienedes La Onda

Bloguję, by istnieć *** lynax.blog.pl

Czasu.Duzo przemyslen i wnioskow.Czas relaksu i blogiego ukojenia.Moja rownowaga psychiczna sie ustatkowala i teraz spoczywa na mieliznie.To jest to.Nie potrafie sie jednak wyleczyc z czegos innego.To nie przejdzie.Teraz przesluchuje wszystkich plyt Cypress Hill oczywiscie nie pomijajac najnowszej "till death do us part" moim zdaniem najlepszy utwor na niej to "latin thugs (ft tego calderon)" warty przesluchania. No i zapomnialem. W weekend wyjechalem ze znajomymi do Piecek.Masakrycznie,ale.

Namiastka bloga

(a ten dla fanów brytyjskiego dubstepu jest po prostu zakałą gatunku).

Jakiś czas temu amerykańska grupa hip-hopowa znana wszystkim fanom rapu, Cypress Hill, ujawniła, że pracuje nad płytą z brytyjskim DJ’emRusko. Ten oczywiście bawi się w dubstep i według mnie tworzy cudne sztosy. Jednak jak wygląda ich współpraca? Rusko robi swój dubstep, Eric Bobo (Cypress Hill) prawdopodobnie dogrywa do tego swoją perkusję (lub na odwrót, co jest bardziej prawdopodobne – do gotowej perkusji tworzy Rusko), a do tego rapują B-Real i Sen Dog.

- somewhere over the rainbow ... // mary-jane-dark-juliett blog

Co prawda tylko na jednym dniu imprezy, ale ten jeden dzien na pewno na bardzo dlugo pozostanie w pamieci. Dzieki panienkom z Sistars za wspaniale rozgrzanie publiki i pokazanie wszystkim niedowiarkom, co to znaczy miec glos. Fanom marihuany z Cypress Hill za najlepszy wystep wieczoru, niesamowite dzwieki, efekty instrumentalne, zaskakujace solowki perkusji i...za ta magie, ktora podczas ich koncertu rozkwitla wokol. poza tym chyba po raz pierwszy widzialam facetow w takiej ekstazie (mowie tu o.

sabatiel85 blog

Ją sprzedam albo co)...

sabatiel85 2004-08-16 11:25:33 skomentuj (2)


HH i PUNK zjednoczenie ponad podziałami...
ściągnołem sobie dużo punk rocka i hip hopu ale najbardiej podoba mi się kawałek Cypress hill-What's your name widziałem teledysk i zobaczylem że gra tam na gitaże wokalista punkowej kapelki o mroźnej nazwie Rancid której sobie ostatnio pościągałem ostatnio kilka teledysków, wogóle tan kawałek leci na znanym motywie kapelki.