O czym chcesz poczytać na blogach?

Cyfra plus

na wysokości murawy

W Polsce to kupa

Chyba do takiego wniosku musieli dojść ludzie zajmujący się sportem we wszystkich telewizjach w tym kraju. Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że żadna stacja nie jest zainteresowania pokazywaniem rozgrywek o Puchar Polski i Puchar Ekstraklasy? Ani Polsat, ani TVP, ani platforma n, o Cyfrze Plus, która w ubiegłym sezonie nabyła prawa do Ekstraklasy nie wspominając.
Puchary w naszym kraju tracą na prestiżu – marne gratyfikacje finansowe, traktowanie ich przez trenerów jako poligon doświadczalny, lekceważące podchodzenie do meczów przez samych piłkarzy, którym prawdę powiedziawszy nie ma się co dziwić. O ile jeszcze triumfator Pucharu Polski.

Widzowi nie tylko w Polsce, ale i na Węgrzech, w Rumunii i na Słowacji. A kogo podnieci tam kolejny pucharowy bój występującej w rezerwowym składzie Polonii Bytom?
Rynek w Polsce wykrystalizował się już na tyle, że nie przyjmuje byle czego, płacąc za to kosmiczne ceny. Jeśli pucharów nie będzie można kupić pół tanio nikt z wielkiej czwórki (Polsat, TVP, Cyfra Plus, n) się na nie nie połasi. A wówczas sprzedający ich prawa staną prawdopodobnie przed dylematem: albo Orange Sport, albo nikt.

00:02, ja_zy , Tak w Polsce kopią
Link Dodaj komentarz »

Historia miłości i nienawiści, czyli Huncwoci w Hogwarcie - bloog.pl

Zaczarowała kuchnię, że jak ktoś wchodzi i pomyśli, że jest głodny  jedzenie samo się robi. Rzucała taki czar zawsze, kiedy musiała gdzieś wyjechać na dłużej. Ann chwyciła talerz z pięcioma kanapkami i zaniosła do salonu gdzie, chodź nikt by się tego nie spodziewał po rodzinie czystej krwi magicznej, stał duży telewizor (58 cali) , jeszcze podłączony do cyfry plus z programami HD*. Może było by to dziwne, gdyby nie fakt, iż dziadek Ann pracował w Departamencie Niewłaściwego Użycia Produktów Mugoli. Sam korzysta z większości zwykłych urządzeń. Jego znajomi i rodzina powtarzali, że „jego chałupę opanowała elekfryczność*". Jakieś dwa lata temu postanowił i synowi umilić życie telewizorem. Chodź początkowo pan.

Herbatnik.

Denerwuje mnie to strasznie! Jak ktoś czegoś nie miał w ręku i styczności z przedmiotem niech o nim nie wyraża swojego zdania! Potem wychodzą tylko same błędne analizy. No więc tak.
ZALETY: Po pierwsze, zaletą tego fonika jest świetny wygląd. Nie spotkałam się jeszcze z osobą, której by się nie podobał. Klasyczny, srebrny i damski i męski. Kolejnym plusem jest przydatny, wielofunkcyjny przycisk "scroll". Oczywiście odtwarzacz mp3 z funkcją minimalizacji, dyktafon i inne podstawowe funkcje. Aparat cyfrowy z funkcją Auto Focus (bardzo przydatne, wyostrza zdjęcia!) 2 mpx. Na samym telefonie jest już 50 mb, co jest duużą zaletą; na większości telefonów jest tylko po 4, do 20 mega. Kolejnym plusem jest lusterko. W każdej chwlili kryzysowej mogę złapać za fona i się przejrzeć ;) Dalej: możliwość ustawienia sobie własnego tekstu na tapecie. Skróty klawiszowe..

Szarlotka :)

Lat, stary aparat Smena i włącznie 3 rolki filmu.

Tak ma być. Wszystko zweryfikuje życie.

A poza tym dokarmianie dziewczyn w drogerii, jutrzejszy slub Izy i wychudzona Dorota, wybielanie koszulki, czerwone japonki i nowa fryzura, jego ukruszony ząb. Ale podobno nie bolało.

A do tego mala klotnia bo znowu wszystko "niewazne" i "obojetne" plus "sama sprawdz". A wszystkim opowiadam jak to z biegiem czasu podoba mi sie coraz bardziej. Tymczasem czasami mysle, ze srutu tutu.

Szarlotkowe paplanie 2004-08-11 18:41:51 skomentuj (1)Praha
No i jestem. Troche niewyspana, nieprzytomna, zmeczona.
Bardzo zadowolona.

Było wszystko - od prania koszulki w.22:47:59 skomentuj (0)


kto wstał lewą noga?
Miło wstać o 8 aby po 2 godzinach pobeczec się i w duchu przeklinać osobę, ktora jakby się mogło wydawac powinna zawsze stać po mojej stronie.
Jak zwykle, podziekowania dla Mamy.Szarlotkowe paplanie 2004-08-18 09:59:11 skomentuj (0)


cyfra plus
Myślałam, zwykly kurs, zapewne jakaś sala, duzo ludzi i wykładowca, potem test.

Dopiero przy drzwiach dowiedziałam się, ze to dzien probny. Oko mi zbielało kiedy zrozumiałam, ze przez 10 godzin bede biegać w butach na obcasach od domu do domu.

Pierwsze wrazenia niezbyt pozytywne - Artur-trener i Marcin. Nie wiedzialam jak.

karol3196 | e-blogi.pl

Ale nie dla żartów tylko na poważnie śledzą losu foresterów z odcinka na odcinek ,prawdziwa masakra .No cóż pewnie ten serial będzie traw jeszcze drugie 25 lat ,a nawet gdy aktorzy umrą zrobią Mode na sukces następne pokolenie w której pojawią się nowi ,bardzo słabi ale uparci aktorzy ,gotowi grać przez kolejne 50 lat .Według mnie jedynym plusem tej produkcji jest to ,że od czasu od czasu można ją włączyć ,żeby pośmiać się z głupoty jaka znajduję się tam w ilościach hurtowych .

Skomentuj [0]

Jak tu nie zwariować ? 2012-02-22

Wiecej M jak Miazga ,Klanu ,Galerii czy innych mniej lub bardziej głupich seriali ,według mnie tak nie może być ,przecież mało kto to ogląda ,no może znajdzie się kilku fanów bystrego Ryśka i jego syna Maćka ,przeboleje to ,jednak jest to maksymalnie 5% społeczeństwa .Prawdę mówiąc wolę przeleć pieniądze na kontu duże telewizji satelitarnej typu N czy Cyfra Plus mieć w zależności od pakietu około 100 kanałów i wybrać z nich coś ciekawego ,przy czym można spędzić czas oglądając coś lekkiego i niezobowiązującego niż marnować czas i nerwy na tasiemce czy głupie teleturnieje w których dwie rodziny-nie rodziny popisują się swoją wiedzą (lub głupotą) i chwalą się że są operatorami koparki.