O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

ćwiczenia

Ćwiczenia na cellulit

Uda. Wykonywanie przysiadów lub półprzysiadów jeśli ktoś woli, można zacząć od piętnastu powtórzeń. Przy czym należy pamiętać, że w miarę upływu czasu ilość powtórzeń należy zwiększać. Można wykonywać półprzysiady z piłką. Kolejnym skutecznym ćwiczeniem na cellulit na udach jest wykonywanie wypadów. Można wykonywać również wszelkiego rodzaju wymachy nóg – do przodu, do tyłu, do boku. Ilość powtórzeń powinna systematycznie zwiększać się.

Ćwiczenia na cellulit ud nie należą jak widać do specjalnie trudnych, a co równie istotne nie generują one żadnych wydatków finansowych.

Cellulit na udach ćwiczenia – oto lista:

 • przysiady, półprzysiady, wymachy nóg, wypady
 • spacerowanie, około godzinę
 • marsz szybkim tempem
 • bieganie
 • pływanie
 • jazda na rowerze

Są to ćwiczenia banalnie proste i do zrealizowania wszędzie, szczególnie zaś w okresie letnim, kiedy dzień jest długi i mamy odpowiednią temperaturę na zewnątrz, która wręcz zachęca do.

Dokucza Ci ból kręgosłupa? Czytaj jak żyć bez bólu! - Onet.pl Blog

dbaj o prawidłową postawę, kręgosłup powinien zachować naturalną krzywiznę litery S natomiast garbienie się oraz lordoza, kifoza, skolioza to nie są dobre dla Twojego kręgosłupa

 

jeśli pracujesz w biurze rób sobie przerwy w pracy aby twój kręgosłup mógł odpocząć

 

nie zginaj kręgosłupa aby coś podnieść ugnij kolana i kucnij

 

zapisz się na basen Twój kręgosłup kocha pływanie to najlepsze ćwiczenia na plecy

Siłownia w domu - chce mieć swoją siłownie

Podstawowa funkcja:

obraca i unosi ramiona. Przednia część unosi rękę do góry oraz pomaga przy wychychaniu ręki do przodu (wyprowadzanie ciosu) środkowa cześć unosi ramię bokiem (pomaga również przy wyciskaniu ręki do góry ) tylni akton unosi rękę to tył.

 

"Kaptur" trapeizodalny mięsień ciągnący sie od podstawy czaszki aż do połozy pleców. Unosi barki do góry, ściąga łopatki razem, pełni funkcje stabilizujące w większośći ćwiczeń.  Pomaga obracać głowę we wszystkich płaszczyznach.

 

W 1940 roku męższczyni nosili ztaliowane  płaszcze z wyolbrzymionymi barkami co dawało im wygląd tzw litery V. Ćwicząc na siłowni chcemy właśnie osiągnąć ten wzór.

 

 

Dlatego też współcześni kulturyści ostro ćwiczą barki szczególnie boczny akton - Pamiętajcie ... " z daleka" najpierw widać bary potem łape hehe

 

 

 

Ćwiczenia:

Wyciskanie Arnolda

-ćwiczenie zaproponowane przez samego Arnolda (lub przez niego rozpropagowane ciężko tak naprawdę teraz dociec)

- polega na jednoczesnym unoszeniu wzniosie barków i skrecie przez co łączy w sobie 2 ćwiczenia i jest według mnie znakomite na rzeźbę

- wykonanie według zdjęcia poniżej

FITAPPY 2 | Zestawy ćwiczeń i treningi

Odchudzające. Bookmark the permalink.

13 Responses to Ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud ♦ cz. 1

 1. Magda says:

  O, to coś dla mnie Bardzo dziękuję!

  Reply
 2. MeraNoire says:

  Dzięki Kochana!
  Niedawno trafiłam na Twój kanał na youtube oraz stronkę i jestem baaaaardzo zadowolona. Właśnie miałam pisać w sprawie ćwiczeń na wewnętrzną stronę, a tu proszę. Na pewno się przydadzą.
  Zresztą, wszystkie ćwiczenia które zdążyłam już obczaić i wypróbować są świetne.

  Wreszcie jakiś.

ćwiczenia na kręgosłup

W blasku Strefy... - Onet.pl Blog

Nie nabiorę.
Pracowałam w wielu miejscach, z lepszym lub gorszym skutkiem. Bywały super wypłaty, kradzież i kilka dni spędzonych na zadaniach, które zabiły mój kręgosłup. Miałam lepsze i gorsze szefostwo, dobrych i złych współpracowników, dobre i złe warunki. Poznałam miliony koni, sprzęt o którym myślałam, że nie.zek...

Budzę się, myślę, postanawiam spać dalej.

... Kobieta w średnim wieku, stoi na ulicy i krzyczy na dziecko. Płacz dziecka, krzyk kobiety i szum samochodów. Boję się o dziecko. Podchodzi człowiek, prawdopodobnie ojciec dziecka, uderza kobietę i przytula dziecko...

Budzę się zaspana. Czas wstać, zebrać się, jechać na ćwiczenia. I robię to.

Uświadomiłam sobie, że wszystko czego się wyrzekam, jest najważniejszym w życiu. Wyrzekam się tego, czego najbardziej mi brakuję..

wild.blog.pl

Bo Pan jest ze mną".
Dzisiaj Bóg wystawił mnie na próbę. Postanowiłam nie spisywać ani nie dawać nikomu spisywać. Przyszedł do mnie Kuba i poprosił o ćwiczenia, aby mógł je sobie przepisać. Powiedziałam, że mogę mu wytłumaczyć, ale nie dam mu spisać. No cóż, poszedł, a rodzice stwierdzili, że jestem chciwa i.Bo zapominam o Bogu. Nie umiem się otworzyć na innych ludzi - nadal. Nie umiem okazać im miłości. Nie pozbyłam się egoizmu i zazdrości. Żeby nie rzucać słów na wiatr - zazdroszę Dominice np. że posiada niesamowitą inteligencję, jest wszechstronnie mądra, elokwenta, szybko się uczy, umie się skupić nad czymś. Ja to nawet nie umiem dosłyszeć tego, co ktoś do mnie mówi. Ma solidny kręgosłup moralny kształtowany od dziecka. Jest bardzo konkretna. Jest pomocna, otwarta na ludzi. Egoizm - zbyt często myślę o własnych korzyściach. Chciałabym być.

nawarsztacie.blog

Który pokieruje, wytłumaczy, zmusi ich do czegoś. komitet powstaje. mój pierwszy. i nie jest to komitet centralny ;)

lalka mówi głośno z akcentem na pierwszą głoskę da - tak
wie też jak robi motor i samochód.

skomentuj (0)

Umyłam kibel, kafelki i pralkę, ba, nawet fronty szafek wyszorowałam. potem przeszłam do kuchni, wymyłam lustro i okna wyjatkowo lubiane przez lalkę. gdyby nie kręgosłup to pewnie wzięłabym jeszcze odkurzacz i szmatę i wymyła klatke schodową. kurwa urlop. lalka spała jak zbita przez 3 godziny.

byliśmy u.Już 23:36? umeczon śpi na kanapie. niegrzeczny, opryskliwy gówniarz, daleki mi. piąta rocznica się zbliża.

lalka do rehabilitacji skierowana. w domu ćwiczenia i masaże - dziadkowie zaopatrzyli w potrzebne do tego gadżety. uważamy jak chodzi, jak siada, jak stoi. nagle widzę więcej niż mi się wydawało. stresuję.

Wilczek\’s Weblog

Go na zbyt wielki wysiłek. Wiele osób do tego zalicza również wybicia i zwichnięcia palców, uciążliwe i bolesne, lecz dość łatwe do wyleczenia. Wybicia łokci to na szczęście bardzo rzadko spotykany uraz– jest on równie uciążliwy jak i ciężki do wyleczenia jak skręcenie kolana. Leczenie jest dość skomplikowane i wymaga. - delfin -ćwiczenie polegające na tym, że leżymy na brzuchu s staramy się ogniąc sylwetkę ku górze najlepiej nie używając do tego rąk, by nagiąć kręgosłup mocniej możemy pomóc sobie rękoma. - Muszle Up’s (film) – dodam, iż ćwiczenie jest wymagające i wymaga.   6 weidera – jeżeli ktoś chce posiadam pełną tabele powtórzeń tego ćwiczenia     A teraz chciałbym omówić zmiany i postępy w PK, jakie można zauważyć w Łodzi. Chłopaki z Arte Crew czyt: Belka ,.