O czym chcesz poczytać na blogach?

Culture shock

Welcome$$ - Onet.pl Blog

W gronie najlepszych specjalistów house’u.
Gabrielto wszechstronny tancerz z olbrzymim doświadczeniem. Jego styl opartyjest nie tylko na hip hopie, house’ie i lockingu, ale również moderniei jazzie. Obecnie jest Dyrektorem Artystycznym Future Shock, oraztancerzem i choreografem Culture Shock w San Diego.
Gabriel prowadziwarsztaty w wielu krajach - USA, Japonii, Hiszpanii, Niemczech,Francji, Anglii, Szwajcarii, Finlandii, Holandii. Dzięki wieloletniemudoświadczeniu osiąga wspaniałe efekty w pracy z tancerzami bez względuna ich.

W szpilkach po żwirze - Onet.pl Blog

Z uwagi jednak na fakt, że obiecałam sobie nie pisać publicznie o tych zupełnie prywatnych sprawach, to kwestie osobiste przemilczę, ale chętnie się podzielę innymi obserwacjami, bo przyznam się szczerze, że prawie przeżyłam coś co się nazywa culture shock! 


Na początku muszę zauważyć, że wyprawa do USA ( przynajmniej z naszego kraju), wiąże się z pewnymi całkiem sporymi przygotowaniami wśród których.

J-ROCK moim życiem...

By-Sexual - japoński zespół muzyczny z nurtu visual kei. Powstał w kwietniu 1988 w Osace. W lutym 1990 ukazał się pierwszy singel So Bad Boy natomiast w kwietniu tego samego roku wydany został debiutancki album Culture Shock. W 1995 zespół opuściła wokalistka Sho. W lecie 1996 grupa zmieniła nazwę na "BY-SEX" a funckję Sho zajął gitarzysta Ryo. W 1998 zespół opuścił perkusista Nao co spowodowało rozpad zespołu. Ryo i basista Den założyli wtedy nowy zespół.

podbijam Rosję. nie przeszkadzać - mBlog

Mamy w pobliskim sklepie zniżkę na wyroby cukiernicze, a z panią kwiaciarką jesteśmy po imieniu. Wracając jednak do tematu, przewodniki nie kłamią. Wszystko o czym piszą - jest tutaj. Wszystko, a nawet o wiele więcej, co stanowi spory udział w culture shocku każdego fałszywego turysty, który przyjechał do Petersburga na dłużej niż jeden weekend. Otóż tym, czego nie przeczytacie w przewodniku, jest między innymi opis osobliwej pogody tego miasta. W Petersburgu w zasadzie nie ma.