O czym chcesz poczytać na blogach?

Cudowne lata

twój tytułstrona główna
2008-03-10 13:57:17
pieniny

Pieniny są cudowne :) zreszta nic więcej pisać nie trzeba

skomentuj (0)

2008-03-18 19:01:34
wiosenne dylematy

No i już koniec , za niedługo rozejdziemy się każdy w swoją stronie i pewnie będziemy się widywać na 'naszej-klasie' heheheh . Koniec szkoły , koniec jakiegos etapu w moim życiu - muszę powiedzieć bardzo zakręconego rozdziału w moim jakby to powiedzieć cv . Teraz tak moge popatrzeć na te 4 lata z góry i moge powiedzieć że to były cudowne lata mojego życia . Dużo się nauczyłem , wydoroślałem , dzieki postawie niektórych ludzi zmieniłem poglad na różne sprawy . Jeszcze miesiąc i matura a potem kolejne myślenice , musze.

marin pink blog

Fizyke :) znowu dzisiaj króluje optymizm ale dzisiaj w rytmie "take my breath away"...nom i w końcu ktoś kocha się przytulać tak jak ja... :*
doszłam do wniosku ze nasz mały kalisz też może byc cudowny...wogóle wszystko może być cudowne, jeśli to sobie wyobrazimy. znowu obudziła sie we mnie "ania z zielonego wzgórza"...
i zaczynam marzyć o życiu..wróciły dawne plany. szkoda że w nich myślę wyłacznie o sobie, bo wolałam marzyć i planować za dwoje...ale.
dzisiaj zaczela sie wiosna...czas kiedy wszystko sie zmienia - na lepsze! po okropnej zimie, nadchodzi lepszy czas, kiedy kwiaty kwitna wraz z nowa miloscia...nowe pasje,,nowe emocje, nowe doznania. nowa wiosna!!
i coraz blizej do lata!! cudownego lata!
ostatniego lata mlodosci...tej prawdziwej mlodosci i doslownej. w nastepne bedziemy juz studentami!!!
cudownymi doroslymi ludzmi! a teraz zostaly juz koncowki ogolniaka, trzeba zyc! bo wszystko ucieka. trzeba.

Moje serce wciąż bije tylko dla Ciebie…...

Płonęły by w ogniu...ale niewiem, czy wystarczyłoby to, aby zapomnieć...


Odwracam twarz...gdzieś w odali, widnieje światło z salki oazowej...
Grupa przyjaciół z uśmiechem, opowiada o swoich wakacjach...
to cudowne że jest ktoś, kto ich wysłucha...

dla mnie właściwie zakończyła się już oaza...
choćbym niewiem jak tego chciała,
nie zwolnie się z kilku lekcji,
by przyjechać na czas i wspólnie z nimi.Że nie mam nic...
że wraz z zakończeniem tamtego roku - straciłam wszystko.....NIEDOROSŁA lEcZ
TyLkO mOjA jEsT
TaKa mIłOśĆ
Co SpOtKaŁa WłAśNiE mNiE...

...to były cudowne lata...


...ONA o WiEk
NiE pYtA sIę
PrZyChOdZi nIePrOsZoNa
ZaUfAm jEj
Bo dObRzE wIeM
Że NiE zAwIeDzIe MnIe...

...czy jeszcze kiedyś ją spotkam?......To.

moherowy sen - bloog.pl

Na studia niż ja i nie zechce wejść w całości do mojej walizki by wyruszyć w świat razem.

Jednak jeszcze przede mną dwa cudowne lata. Będę korzystał. Z gimnazjalnego miałem 95, więc matury się nie boję. Czas na integrację, bo już niedługo się rozstaniemy.

 

 

"zawsze trzeba zostawić jakiś dobry numer na koniec." - Onet.pl Blog

Drzwi stałam się tylko absolwentką. bo już nie będzie wymigiwania się od roboty, wymówek dlaczego się spóźniłam, kombinowania, nienormalnych nauczycieli i już nie będzie uczniów. nie będzie ludzi z którymi przeżyłam trzy cudowne lata. już nigdy równocześnie w jednym pomieszczeniu nie znajdzie się tyle jednostek, tyle różnych osobowości i temperamentów. bo każdy z nas jest inny, bo każdy z nas zawsze bronił swojego zdania do upadłego. były kłótnie, sprzeczki,.

Martynka moj Anioł - bloog.pl

Zapomniałam o Tobie mój kwiatuszku.Byliśmy z tatusiem w kinie i na pysznej kolacji i większość czasu rozmawialiśmy o Tobie i o tym jak by to było cudownie gdyby los Cię nam nie zabrał.Mówiliśmy też o Twoich siostrzyczkach i o tych 20 tu latach,które minęły tak szybko.Zycie dało nam popalić,ale to były cudowne lata,a najważniejsze jest to ,że Twój tatuś kocha nas wszystkie .
Dobranoc Martynko kocham Cie i proszę czuwaj nad nami.
Twoja Mamusia.


Podziel się:

z okazji Twoich Urodzin i nie tylko.... - Onet.pl Blog

Kupiłam sobie butki, a dziś jeszcze w planach mam zakup bluzeczki :-) No, w końcu musze jakoś wyglądać na imprezie firmowej.. Zapowiada się całkiem fajnie, w planach m. inn: 1. Głuchy telefon 2. Specjalny kolorowy collage - cudowne lata 80-te 3. Turniej siatkówki 4. Piłka nożna 5. "Gąsienica" 6. "Tratwa ratunkowa" 7. Sztafeta w 4-osobowych workach 8. "Alfabet Morsa" 9. Sztafeta na skrzynkach 10. Narty wieloosobowe 11. Gigantyczne "piłkarzyki" 12. Gigantyczne kręgle ....

Do piątku mamy wolną chatkę, więc... jest inaczej. Tzn - oczywiście lepiej. Będzie cudownie jak już będziemy mieszkać całkiem sami, ale jak wszystko dobrze pójdzie to tak będzie już od nowego roku. Tak myślę. Generalnie jest cudownie. Cudowne jest to jak się czuję i jak bardzo kocham mojego Skarba. Każdego dnia mocniej, choć wiem, że mocniej się chyba nie da.

Oby do 16 ... Potem szybkie zakupy i już będziemy na wyciągniecie ręki.. Jeszcze jutro i po jutrze już.