O czym chcesz poczytać na blogach?

Cuba libre

Let me show you the world in my eyes

RSS
poniedziałek, 16 czerwca 2008
Poweekendowo

Najpierw były dwa wrzeszczące na siebie koty

potem było Bacardi Reserva, teoretycznie Cuba Libre, ale żeby Cuba była libre, to raczej jednak Castro Muerto.
O sandalias adios nie pytać, bo nie pamiętam :D

A tak wyglądał wczesny poranek:) bardzo wczesny

Tak wygląda prawie puste skrzyżowanie Karmelickiej i Dzikiej ze Stawkami

A to.

Gwatemala, Meksyk, Belize 2006

Przeciwko Mc Donalda. 13USD od osoby. Lepiej kupic bilet do Gwatemala City i poprosic kierowce zeby wysadzil was pod biurem Monja Blaca bo tam kupicie bilety do Coban sobie sami za polowe ceny.

Z Coban pojechalismy busem do Lanquin i zatrzymalismy sie w tzw raju Backpackersow El Retiro. Sa tu drewbiane domeczki, pokoje to nazwy zwierzat. Jak schodzi do restauracji i np zamawiasz cuba libre 12Q to mowisz Aga Turtle (imie i nazwa twojego pokoju) i na twoj rachunek zostaje zapisane cuba libre. Beata mieszka w pokoju Spider a my w Turtle. Nie musisz tu nosic pieniedzy przy sobie wszystko reguluje sie przy wyjezdzie. Warto sprobowac cudownych sokow... Na dole jest rzeka w ktorej mozna sie wykapac gdy zar leje sie nieba :)

_

szuruburu.blog

Trawy łaskoczące mój dekolt i zwrotna oferta wetknięcia go w dupę autorowi. Nie chciał. Szkoda. Obcasy pozdzierane na bruku. Śmiech i czysta radość z tego, że się jest. Łapa na biodrze ABW i propozycja wypierdalania. Wypierdolił. Jego szczęście. Spacer po rozkopanej ulicy. Piach w butach. Tekst roku. Chcesz się lizać? Bosz. Plasterki na stopach. Tańce w Cuba Libre. Jeszcze więcej drinków. Wyjście wprost w objęcia porannego słońca. Czerwone piórko na szpilce. Pełna rozmachu A. Dzikie pomysły w drodze do domu. Czy na pierwszej randce wypada wąchać jajka? Hot-dogi i kawa na Orlenie. Wino w domu. Ósma rano. Zbyt krótki sen. Walka z rzeczywistością. U jednych większa, u innych mniejsza. I powrót na Red-Bullach.

.

_____sza // coś na pewno Jest______________________ +[me, myself & I]

Łzy.
i odchodzą.

...i odchodzą..
2006-09-11 21:33:23 skomentuj (0)

.

proste, ze nie ma co idealizowac.

The Best I Ever Had.
2006-09-14 02:36:07 skomentuj (0)

..jeszcze 5 dni i ... :D

"Koktajl Cuba Libre został stworzony w okolicach 1900 roku, w Havanie, na Kubie. W czasie wojny amerykańsko-hiszpańskiej, połączono składniki symboliczne dla walczących stron, a napój nazwany został na cześć walczącego o niepodległość kraju."

Daiquiri, "jest to narodowy cocktail Kuby. Sporządził go po raz pierwszy w 1890 r. służący amerykańskiego menażera.

Pigmeja obserwacje dnia

Mi się, że takie kobiety muszą być bardzo piękne, bardzo mądre i bardzo szczęśliwe. Brutalna prawda jest nieco inna - najmniej zgadza się punkt o szczęściu.

Nadal uwielbiam piękne kolory, zapachy, taniec, scenę, nowe światy, okna w głowach, drogi w lesie, małe kwiaty, tenisówki, Cri-Cri, Szośka, Mi.Pi, jazz, modern jazz underground, truskawkowe daiquiri, cuba libre, Mon Paradis, jeżyny...

...wiele więcej. Chciałabym już stąd pójść.  Va voir ailleurs.

15:22, chatette
Link Komentarze (1) »