O czym chcesz poczytać na blogach?

Cthulhu

Gotuj z Cthulhu

Sterylne jak ksiądz po wasektomii!

Wywalamy po raz trzeci na cedzak, nalewamy nową wodę. Stawiamy z powrotem na gazie, dorzucamy kostki rosołowe, liść laurowy, ziele angielskie, włoszczyznę i przyprawę do flaków. Opcjonalnie można dosypać więcej imbiru albo majeranku. Gotujemy jakieś pół godziny, żeby mrożonka i przyprawy zmiękły i puściły soki. Doprawiamy solą i pieprzem do smaku.

Gdyby Magda Gessler spróbowała zrobić "Kuchenne rewolucje" w kuchni Cthulhu, chyba by umarła. Dosłownie!

Wielu z was pyta już na pewno: “No ale skąd krew w tytule, autorze kochany? Przecież flaczki wyglądają jak białe robaki pływające w szarej brei!”. Czas na twist w przepisie, na przekrętkę, która z pewnością oburzy niejednego flaczkowego purystę. Nie tak robiła flaczki twoja babunia? Twoja babunia nie żyje, a ja tańczę na jej grobie!

W przenośni.

Gra w słoneczko, Cthulhu stajla.

A.

Steal This Blog

Że albo zwariujemy od tych rewelacji, albo uciekniemy od śmiertelnie groźnego świata w spokój i bezpieczeństwo nowych mrocznych wieków.


~ - autor: Sad Statue w dniu Wrzesień 13, 2010.

Odpowiedzi: 3 to.

{Nawia}

Księga Gości
Zobacz
Wpisz się
Archiwum
2010
sierpien (2)
wrzesień (1)
październik (2)
listopad (3)


Ulubieni:

Dodaj mnie:
Dodaj do ulubionych
Avatar:

Licznik:

Linki

Mój Profil

Podlinkuj

brak kategorii (8)
wszystkie (8)


Zew Cthulhu RPG

sobota, 28.sierpnia.2010, 21:55
Piękną grą jest Zew Cthulhu. Mówię tu oczywiście o grze RPG (papierowej). Po eonach absencji od grania i prowadzenia, znowu rozwijam swoje zainteresowanie. Tym razem gram z młodszymi Badaczami Tajemnic niż grałem kiedyś. Może są młodsi, ale widzę w narodzie! chęci do pogłębiania otaczających nas tajemnic. Prawidłowo! Trzeba zagłębiać niezbadane, odkrywać. Wtedy jesteście Pełni Mocy, Kreatywni – jesteście Wolni!

Wszystko zaczęło się od odwiedzin moich kochanych bychawskich dziewczynek w mojej posiadłości w Turce. (:D) Podręcznik do gry,.

kreatywne RPG

Morbus Bleuleri czyli schizofrenia.

MG

Pozwala dowolnie stworzyć postacie. Pozostawia sobie jedynie możliwość kosmetycznej edycji tworzonych bohaterów. W zależności od systemu, w którym rozgrywana jest fabuła, MG decyduje o rozbudowaniu historii danej postaci. Choć ja osobiście zamierzam wykorzystać to w CPunku, nie widze problemu - wręcz przeciwnie, może to być o wiele ciekawsze - wykorzystania w Cthulhu [Zew Cthulhu] .

Bohater MB

To jest nasz wybraniec. Choć to dość ironiczne stwierdzenie w tym przypadku. Po dostarczeniu nam przez graczy rysów ich postaci wybieramy najbardziej wdzięczną postać na Bohatera MB [Morbus Bleuleri]. Pod uwagę bierzemy tło postaci. Kontakty, prace, rodzine (najlepiej jej brak, opcjonalnie rodzine z którą bohater nie utrzymuje kontaktu), no i historie. To w głowie tej postaci bedzie toczyć się rozgrywka. Rozumiecie?

"Wszyscy siedzimy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy"


2006-09-04 10:36:56 skomentuj(2)*

*Czytam po angielsku, rozumiem 4/5 z tego co czytam. Nie wiem jak ani kiedy ale to cud, CUD!

*Słucham 'Hurt' Jonn'iego Casha, choć wiem, że nie powinnam. Takie piosenki mi szkodzą :P

*W teście na inteligencje wyszło mi 112, t.j. superbrilliant. Mam iloraz inteligencji przeciętnego Japończyka. Aua (mam nadzieje, że jest to logicznie powiązane z faktem, że 4 pytań nie zrozumiałam? XD)

*Mam faze na zombie (w sensie zombie, żadnych powiązań z The Cranberries) i Cthulhu. Na zombiaki chce polować a Cthulhu jest słodki.

Twój własny Cthulhu. Hadziaaaa....

*Jutro wracam do szkoły. Czy wymaga to odpisania sobie od kogoś podziału godzin? (Dżyzys! Pierwszy dzień szkoły, a ja JUŻ mam zaległości z matematyki x_x)

*Jak wróci mamusia sterroryzuje ją, wyłudzę pieniądze i pójdę kupić sobie jakieś podręczniki.

*Fajny ten Johnny Cash.

MAY THE FORCE OF CTHULHU BE WITH YOU!!!

I wciąż machając do tłumów odleciała na dywanie


Słucham: 'The World Without Logos'.