O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Crysis

SCHABOSZCZAK

Do przeciwnika. O ile zwykłego Koreańczyka można zdjąć ze snajperki, bądź kilkoma strzałami z karabinu to na kosmitów trzeba miniguna, bądź tzw. karabinu gaussa, który z kolei jest kompletnie nieprzydatny w starciach z ludźmi.

MEDIUM

Muszę nieco obniżyć ustawienia graficzne, bo gra zaczęła się wieszać.

______________________________________________________________________________________________

GRAFIKA

Jest prześwietna. Mimo już prawie 3 lat, które minęły od premiery gry, Crysis ciągle prezentuję się lepiej niż niejedna nowa gra. Świetnie wyglądają wybuchy i efekty strzałów. Obiekty są dopieszczone w najmniejszych szczegółach. Wrażenie zrobiła na mnie bardzo realistycznie wyglądająca woda. Niezła jest fizyka. Można rzucać różnymi przedmiotami a wiele obiektów da się zniszczyć.

MISJE

Z jednej strony są dość zróżnicowane i ciekawe, z drugiej zaś niektóre denerwują.
Najbardziej w pamięci pozostały mi:
1. Wspominana misja, w której steruję czołgiem (dawno nie przechodziłem jednego etapu tyle razy, ani nie.

Blog Miterprzema

Aby jeszcze umotywować do grania różnymi broniami, autorzy udostępnili kilkanaście wyzwań za których wypełnienie otrzymamy jakiś gadżet do broni. Mapy przygotowane przez twórców gry sa ciekawe a częśc z nich oparta jest na etapach z Singleplayera.

Podsumowując, Call of Duty 4, to kawał porządnej strzelanki i każdy fan FPS-ów powinien spędzić przy niej kilkanaście godzin.

Komentarzy: 1 Gra Crysis 2008-01-18 Crysis to najnowsza gra akcji przygotowywana przez studio Crytek, które zaledwie dwa lata temu debiutowało programem zatytułowanym Far Cry. Od tej pory Crytec stał się bardzo poważaną firmą, a każde ich kolejne dzieło obserwowane jest przez graczy oraz dziennikarzy na całym świecie, z wielką uwagą.

Największym atutem Crysis będzie jego oprawa audio-wizualna. Program korzysta bowiem ze zmodyfikowanej wersji Cryengine, który napędzał wcześniej Far Cry. Na potrzeby nowego dzieła całkowicie go jednak.

Nienawidze kombii, feela, szymona wydry, gosi andrzejewicz i stachurskiego

Targach E3 czyli o największej imprezie branży gier wideo. W tym roku impreza była bogata w nowości, na początku słówko o konsolach, ich producenci skupiali się głównie w swoich pracach nad nowymi możliwościami sterowania w grach, za parę, parenaście lat do lamusa odejdą wszelakie pady, joysticki i tym podobne wynalazki. Posługiwać się będziemy własnym ciałem, konkretnie jego ruchami, głosem, twarzą. Jeżeli te systemy zostaną dopracowane i rzeczywiście będą działać to i pewnie Grzecho za x (eX) lat będzie miał w swoim domu konsolę:)
Na targach zaprezentowano także parę interesujących mnie tytułów: Crysis 2, Mass Effect 2, Need for speed: Shift, Star Wars: the old republic... jak dobrze pójdzie w przyszłym roku na mojej półce będą stały pudełeczka podpisane właśnie takimi nazwami:)
Kontynując ten temat. 1h temu grałem sobie w Crysis: Warhead (o tym jeszcze za chwilę), ojciec (kompletny ciemnogród i ignorant tej branży) mówi mi, zresztą nie pierwszy raz: pasowałoby już zmądrzeć na stare lata i nie zajmować się pierdołami. Jako, że z ciemnogrodem dyskutować nie będe, bo takie nawrócenia zdarzają się tylko w Ranczu:) tako powtarzam sobie w myślach takie statystki: w USA 40% gospodarstw domowych ma.

- GameBox - Prywatny blog kar95ol - welcome! -

kar95ol , Grafika
Link Dodaj komentarz »
środa, 20 kwietnia 2011
Crysis 2 [PC]

Crysis 2, gra po której wszyscy spodziewali się wodotrysków i detali ostrych jak żyleta.

Pierwsza część wyżej wymienionej produkcji zaoferowała niesamowity przeskok graficzny dzięki autorskiemu silnikowi twórców CryEngine. Kontynuacja posiada odświeżoną wersje silnika przystowsowaną do działania multiplatformowego!! Ta... Crysis 2 pojawił się na X-Box'ie 360; PlayStation 3 i PC;cie (na którym wygląda najlepiej) To co twórcy wyciśli na blaszakach jest fenomenalne ponadto CryEngine 3! Radzi sobie bez trudu z odpaleniem gry na 2 letnich kompach.

Fabuła jest nieco debilna i po krótce wygląda ona tak:

Cepidy!! (Obca rasa, alieny, pozdro dla Ufa w tym momencie xd) Atakują świat!!! Okazuje się że są wszedzie Hong Kongu, Afryce, Antakrtydzie, Polsce i o mój Boże w Nowym Jorku też!!! Nie pozostaje nam nic innego jak dzięki podarowaniu nam przez Prologa (bohatera jedynki) nanokombinezonu (kostiumu z odtwarzaczem blu-ray, mp3 i.

WizzMovieS

Strona główna > Newsy dla Gameshouse.info > Crysis 2 czyli piękna gra, ale jakie wymagania?!

Crysis 2 czyli piękna gra, ale jakie wymagania?!

Marzec 11, 2010 wizzi Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

Crysis 2 będzie grą.

Crysis 2

Gry KomputeroweKomentarzy: 0 Jak mówiłem ... 2010-11-09 Jak obiecywałem dam przykład gry z każdego gatunku to zaczynamy :

RPG - WiedźminFPS Crysis


Każdy zetknął się w swoim życiu z takim pojęciem. Większość społeczeństwa gra ... (wiem pierw ta nudna część. Więc nie narzekać). Gry mogą służyć jako umilacz czasu, złodziej czasu (o tym też niedługo napiszę),zawód itp. Ale jak to wszystko się zaczeło ?

    Więc cofnijmy się do roku  1947 25 stycznia (achh piękny rocznik dla każdego Gamera) wtedy to bowiem ukazała się pierwsza gra elektronicza Cathode-Ray Tube Amusement Device ...  Dla mnie słowo gra kojarzy się z rozrywką. A z czym wam się kojarzy (piszcie w komciach ;) ) ? Na koniec powiem tylko niech gry żyją wiecznie

Teraz pora na małą (naprawdę małą).

Onet - informacje, rozrywka, emocje

Za niego wszyscy Amerykanie. I to całkiem sporo!

Gorzej być nie może?

WideoCi polscy twórcy przekroczyli granicę żenady. Obrażeni czują się nie tylko krytycy, ale i widzowie, w obronie których stanęli dziennikarze. Oto najgorsze polskie filmy!

Sport

Smuda wycofuje swoje słowa, Peszko i "Wasyl" w kadrze? Euro 2012 dzisiaj, 08:28
Od 2 miesięcy Biznes dzisiaj, 10:14

Technologie

John Romero planuje nową grę Gry dzisiaj, 09:02"Crysis 3" już wkrótce? Gry

!GLORY TO THE MANY! - Onet.pl Blog

Astra Castra
gwiazdy to mój obóz


13 października 2008

Crysis:Warhead! Kupiłem, zagrałem, skończyłem. Czy to jest gra idealna? A przynajmniej.

Tylko widowiskowym gniotem. Gorąco polecam, szczególnie tym, którzy znają intrygę z "jedynki". Czasami pewne informacje przeplatają sie z tymi z pierwszej części, co tylko dokłada do klimatu kolejnej dawki emocji.  Do delikatnych nowinek możemy zaliczyć tu również 3 nowe bronie. Pierwszą z nich jest pistolet maszynowy, którego mamy 2 sztuki i trzymamy je w obu rękach na raz. Tak, tak, z obu na raz też możemy strzelać. Są cholernie niecelne ale ilość i szybkość pocisków jaką wystrzeliwują powaliłaby nawet World Trade Center. Druga i trzecia pojawiają się w ostatnim etapie gry i są to: ręczny granatnik - niezły na eksterminację skupisk przeciwników.