O czym chcesz poczytać na blogach?

Crowley

Medalion Duszy || www.ciekawe-historie.blog.pl

Ale trzymając się planu... No powinna to być nieudana próba samobójcza.
Matylda wzniosła kieliszek do góry. Za jej przykładem poszła Agnieszka i chłopcy.
-  Za powodzenie.
- Będę miał co opowiadać swoim dzieciom i wnukom – oświadczył Damian wypijając jednym haustem zawartość kieliszka i krzywiąc się lekko.
Rusty odstawił puste naczynie na stolik.
-  Dobra. Mati ciągle nie wiem jak to zrobiłaś. Ale skoro twierdzisz, że będą na rynku to wierzę. Idę w takim razie odwrócić ich uwagę. Damian idź po Medalion. Agnieszka i Matylda ukryjcie Crowleya. Zobaczymy się za pół godziny.

Krzysztof Grudnik

Woodcutter, Professor Zircon, The Vitriol-Thrower, The Testament of Magdalen Blair, Ercildoune, The Stratagem, Lieutenant Finn’s Promotion, The Chute, A Death Bed Repentance, Felo de Se, The Argument that Took the Wrong Turning, Robbing Miss Horniman, Face, Which Things are an Allegory, The Crime of the Impasse de l’Enfant Jésus, Atlantis, The Mysterious Malady, The Bald Man, Black and Silver, The Humour of Pauline Pepper, A Nativity, Every Precaution, God’s Journey, The Colour of My Eyes, Dedit!, Colonel Pacton’s Brother, The Vampire of Vespuccia, As You Were!, Only a Dog, The Virgin, A Masque, The Escape

Zaznajomieni z dziełami Crowleya Czytelnicy zauważą zapewne, że mimo, iż książka ukazuje się w serii Tales of Mystery & the Supernatural, to tylko część opowiadań rzeczywiście mieści się w gatunku powieści niesamowitych.

Za to oficjalnie znana jest już cena tego tomu. Cena – trzeba to przyznać – zaskakująca, bo wynieść ma zaledwie 2.99£, a w przedsprzedaży na stronach Amazon dostępna jest ze zniżką za 2.84£. Premiera zapowiadana jest na 15 września, szykuje się więc gorący koniec wakacji!

To przypomina mi, że gdzieś na dnie mojej szuflady, obok kilku.

Blog Nicolette zwiazany z serialem Charmed - bloog.pl

Zbawienia. 18 A to czyniła przez wiele dni. Wreszcie Paweł znękany, zwrócił się do ducha i rzekł: Rozkazuję ci w imieniu Jezusa Chrystusa, żebyś z niej wyszedł. I w tej chwili wyszedł.

Dzieje Apostolskie 19:19 A niemało z tych, którzy się oddawali czarnoksięstwu, znosiło księgi i paliło je wobec wszystkich; i zliczyli ich wartość i ustalili, że wynosiła pięćdziesiąt tysięcy srebrnych drachm.

Magia według praktyków

Na świecie istnieje wiele organizacji jak i indywidualnych osób wierzących w realną możliwość stosowania magii. Mag i okultysta, Aleister Crowley, nazwał ją "magiją" (magick) i pisał o niej w jednym ze swoich dzieł tak: MAGIJA jest nauką powodowania zmiany zgodnie ze swoją Wolą. (Objaśnienie: Jest moją Wolą poinformowanie świata o pewnych faktach dotyczących mojej wiedzy. Korzystam w tym celu z „magicznych broni”, pióra, tuszu, i papieru. Piszę „inkantacje” – te zdania – w języku magicznym, tj. w takim, który jest zrozumiały dla ludzi, których chcę poinstruować. Wzywam następnie „duchy”, a więc drukarzy, wydawców, księgarzy i im podobnych, których zmuszam do przekazania mojego przekazu tym ludziom. Układ.

Magiczny blog Marii Bucardi - bloog.pl

  

Moje karty Tarota

 

W mojej praktyce stosuję najtrudniejszą talię Tarota. Tarot Thoth. Wiele wróżek i wróżbitów dystansuje się od tej talii. Po pierwsze, dlatego, że jest ona bardzo trudna – obfituje w niesamowicie wiele skomplikowanych symboli a po drugie, dlatego, że jej autor ze względu na swoje doświadczenia ma w wielu kręgach nieprzychylną opinie. Ja jednak uważam talię Crowleya i Lady Harris za jedną z najlepszych na świecie. Zawarta w niej wiedza wielu stuleci i.

house of whipcord

(0)
coz i'm with the beast and beast is bliss!

dzis pobawimy sie w rymy..
jak wiele ciekawych slow sie rymuje!

w angielskim np.:

masturbation
copulation
reincarnation

i to samo mamy po polsku:

masturbacja
kopulacja
i pieprzona reinkarnacja..

jaki z tego wniosek?
nudzi mi sie!!

"Przeklete niech bedzie Poniewaz i jego pobratymcy!" - AL II:28
"Dosc Poniewaz! Niech bedzie przeklete jako pies!" - AL II:33

"and all i want is good old fashioned copulation!"
(current 93, crowleymass)

ekstaza!

forneus 2003-02-16 15:16:17
skomentuj (6)
filozofia mandarynki

zostalo powiedziane:

mandarynka bez pestek jest zaprzeczeniem sensu istnienia!

"przepusccie przez sokowirowke, posmakujcie i zrozumcie"
(liber fruit, ksiega owocow)


forneus 2003-02-17 23:58:24
skomentuj (0)
niebo plonie

"tam gdzie nawet ciemnosc jest czyms wartym zobaczenia" - tam wlasnie podazam. gdzie wszystko jest pieknym. to nie.