O czym chcesz poczytać na blogach?

Cross country

Kearandfriends’s Weblog

Kearandfriends’s Weblog

Just another WordPress.com weblog

GP Chełmno 2010

Twoje strony internetowe – odwiedź Mikołów

10.00

Turniej Skata o Puchar Burmistrza Miasta

(Restauracja Replay)

10.00

Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta

(Sala widowiskowa MDK Mikołów)

10.00

I Otwarte Mistrzostwa Mikołowa Cross Country 2010 o Puchar Dyrektora MOSiR’u oraz pokaz sprzętu żużlowego

(Park Planty)

12.00

Światowy Dzień Przytulania – Akcja Spontan

(Rynek)

27.06.2010

9.30

VII Regionalne Mistrzostwa.

Profesor Korba przedstawia...

Także mecze reprezentacji Sejmu z reprezentacją piłkarzy transmitowane w telewizji.

Przed napisaniem tego artykułu bardzo chciałem obejrzeć relację z Pucharu Świata w cross country odbywającego się w Kanadzie. Wiedziony naiwnością przeskanowałem program telewizyjny z nadzieją, że uda mi się obejrzeć walkę dziewczyn z CCC Polkowice na żywo. Zawiedziony wynikiem poszukiwań przejrzałem działy sportowe większych.

BiEgAnIe

! Dzis dzien wolny od treningu ( jeden dzien trzeba odsapnac ;p) teoretycznie to dzien wczorajszy powinienem miec wolny , ale jutro bede widzial sie z trenerem i z chlopakami mam do zrobienia jutro pewnie cos ok. 20km rozbiegania ! Ogolnie zaraz uciekam na Cross Country ogladac w zeszlym tygodniu bylo bardzo ciekawie, bo wygral Biathlonista Ole Einar Biorendlaen i pokonal wszystkich specjalistow biegow narciarskich ( Bardzo ciekawie wyglada trening biegaczy narciarskich ) . Ja osobiscie dzis obstawiam w biegu.

ROWERY I NIE TYLKO

Się drzewa. Trzeba je omijać nie tracąc prędkości i czasu. Zawodnicy jeżdżą na rowerach które muszą wytrzymywać niezwykłe obciążenia. Historia downhillu związana jest ściśle z historią roweru górskiego. Z czasem, kiedy zaczęto się ścigać w cross country zaczęto też wyścigi z góry na dół. Ot tak dla podniesienia adrenaliny. Rower górski ewoluował. Elementy jego konstrukcji dostosowano specjalnie do tej konkurencji (amortyzatory, hamulce, kierownice itd.). Drgania jakie wywołuje zjazd z góry.

KONIE - Onet.pl Blog

Dowolnym chodem, dopuszczalne jest nawet prowadzenie konia w ręku pod warunkiem, że zmieści się w normie czasowej i linie startu i mety zostaje przekroczona wierzchem

  • kross (próba terenowa, ang. cross country) – rozgrywany w urozmaiconym terenie z przeszkodami stałymi, dystans długości od 2300 do 6400 m, prędkość od 500 do 570 m/min, w zależności od klasy konkursu, na trasie znajduje się 15-40 przeszkód o wysokości do 125 cm (zależy od.