O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Cross

Velvet Moon - Onet.pl Blog

Nie był pewny czy to co widzi to ludzie czy coś na miarę zombii. Pomimo, ze szli na dwóch nogach, mieli ręce i głowę tak jak homo sapiens, jednak reszta ich wyglądy poddana była pod zwątpienie. Ich oczy były duże i puste, a źrenice zalewały cała tęczówki. Poszarpane ubranie jak po walce z jakimś dzikim zwierzęciem i do tego krew na każdym jego fragmencie, a właściwie na tym co z niego zostało. Zmierzali w ich stronę jak w jakimś transie. Zatrzymali się tylko na chwilę po czym jak w amoku z otwartą buzią gdzie widniały białe kły i dzikim piskiem rzucili się na nich. 
Henry Cross spojrzał kątem oka na Rafaela. Wysunął dłoń przed siebie i w jednej chwili pojawiła się na niej żywa kula ognia. Oczy szatyna rozszerzyły się do granic możliwości. Spojrzał niepewnie na bruneta na co ten uśmiechnął i rzucił kulę w pędzący tłum. Wrzask i zapach spalonego ciała, po którym w została jedynie garstka piasku. Rudowłosa westchnęła głośno i przewróciła oczami. Zrobiła krok do przodu i lekko uniosła się nad ziemią. Przymknęła oczy poczym szybko je otworzy a ciężka masa powietrza uderzyła w ogarnięty furią tłum. Podleciała do nich i kilkoma szybkimi ruchami.

Sprzedaż koni virtualnych "Paraíso" - Onet.pl Blog

Wszyscy go uwielbiają i ma największe powodzenie u dzieci. Bardzo lubi ich towarzystwo. Ładnie i chętnie skacze. W boksie i przy czyszczeniu łagodny jak baranek ;) Najeździe poprawnie reaguje na pomoce, lecz twardy w pysku. Ładnie chodzi dresaż klasy L. Mały kombinator i spryciarz. Najchętniej przebywałby całymi dniami na padoku z innymi końmi. Podczas zawodów pokazuje się z jak najlepszej strony lecz czasami mu to nie wychodzi. Najbardziej lubi zawody dresażowe. Od zawsze chodził w dresażu, ale odkryto w nim predyspozycje do skoków i crossu. Zawsze zwinny na parkurze i szybki. Podczas crossu bardzo uważny, stara się pokonywać przeszkody czysto.Nie lubi szerokich przeszkód np. rowów z wodą.

Osiągnięcia:
 1. Tytuł "Naj crossowiec" na WSK Sakura
 2. Tytuł "Naj kucyk" na H. De Facto
 3. Tytuł "Naj dresażowiec" na H. Lwie Serce
 4. 1 miejsce w Skokach dla kuców kl. LL na WSK Milordka
 5. 1 miejsce w Skokach kl. Mini-LL na WSK Lovley
 6. 1 miejsce w Skokach kl. LL na WSK Sakura
 7. 1 miejsce w WKKW Easy na H. De.

.succubus.

Stwierdziła, że jest nudno, bo nie ma Shikiego. Ma dość wyszukany styl. Jest też uparta i zdeterminowana. Jej mocą jest władanie piorunami.

Seiren (星煉 Seiren)

Ma 18 lat i jest wampirem poziomu B. Jest ochroniarzem Kaname i zawsze pierwszą osobą, która broni go, jeśli uzna kogoś za niebezpiecznego. Seiren jest jak cień: gdziekolwiek Kaname pójdzie, ona zawsze jest w pobliżu. Niewiele o niej wiadomo, nigdy się nie odzywa, ani w nic nie miesza. Jest bardzo dobra w sztukach walki. Posługuje się także sztyletami.

UCZNIOWIE DZIENNEJ KLASY

Yuuki Cross (黒主 優姫 Kurosu Yūki)

Ma 16 lat. Przybrana córka założyciela akademii - Caiena Cross. Dziesięć lat temu została przyprowadzona przez Kaname do domu Caiena, który ją później adoptował. Zawsze podziwiała Kaname. Szanowała i kochała go za to, że ją uratował przed złym wampirem, który chciał ją zabić, jak również za to że, zawsze się o nią troszczył. Cztery lata temu poznała Zero, który został przyprowadzony do domu przez Dyrektora po tym, jak zostali zamordowani jego rodzice przez czystej krwi wampira. Yuuki, wraz z Zero, pełni w Akademii funkcję strażnika:.

Świat Anime ^.^ Manga &; Anime Love >.< - Onet.pl Blog

Rannego powalce z Buu i zabiera go na planetę bogów, aby spróbował wyciągnąćświęty miecz. Był przekonany że tylko on potrafi to zrobić, i miałracje Gohan wyciągnął miecz Zet i nauczył się nim władać.
♥ Vampire Knight ♥   
  
 
Główną bohaterką mangi jest Yuuki Cross, uczennica tzw. Dziennej Klasynietypowej Akademii Cross. Swój specyficzny charakter szkoła zawdzięczatemu, iż poza lekcjami prowadzonymi w dzień, odbywają się równieżzajęcia dla Nocnej Klasy, której uczniowie są wampirami. Prawdziwatożsamość Nocnej Klasy jest pilnie strzeżona przez Yuuki i jej kolegęZero Kiryuu, którym dyrektor szkoły powierzył zadanie utrzymaniaporządku pomiędzy dwoma grupami uczniów. Z czasem okazuje się, że tojedynie część tajemnic, które kryją się za murami Akademii Cross.

INFO GRODZIEC

Gm.Jasienica, woj.śląskie, Polska, okolice Rezerwatu Dolina Łańskiego Potoku
Termin / Datum konání : niedziela 19.02.2012r.
Centrum zawodów / Shromaždište: Gospoda (BAR POD LASEM) u Sołtysa, Grodziec, ul.Zagóra 60 GPS: 49.786127,18.884786, http://g.co/maps/pwj8t
Forma zawodów / Typ závodu : cross + klasyczna trasa
Kategorie (KM/HD): A,B,C – start interwałowy: cross 1 km do startu po faworkach + klasyczna trasa + cross 1,4 km do mety po faworkach Start do crossu w centrum zawodów. Start mapowy w terenie oznaczony banerem „START” i lampionem. Meta w Centrum zawodów.
Parametry tras:

A – 12 PK – 6,8 km klasycznej trasy + 2,4 km crossu
B – 9 PK – 4,9 km klasycznej trasy + 2,4 km crossu
C – 6 PK – 1,7 km klasycznej.

Rima and Shiki love - Onet.pl Blog

Włosy przysłoniły mi twarz.
- A co chciałbyś wiedzieć ? - wyszeptałam powstrzymując rozpacz.
- To co chcesz mi powiedzieć. - odpowiedział wampir obojętnym tonem, choć wiedziałam, że mu zależy na mojej odpowiedzi.
- Pokłóciłam się z rodzicami, więc oni wyrzucili mnie z domu. Nie miałam dokąd pójść, a potem ty zadzwoniłeś i ... Jeśli chcesz to mogę sobie pójść, znajdę hotel czy coś. - powiedziałam unikając jego spojrzenia.
- Głupek. - odpowiedział Shiki po czym położył swoją dłoń na mojej głowie - Możesz tu zostać, a jutro razem zameldujemy się w Akademii Cross. 
- Akademia Cross co... - szepnęłam - Zamelduje się tam i zamieszkam, ale i tak nic tego nie zmieni.
- Czego ? - zapytał Shiki przysuwając się do mnie.
- Wiesz dlaczego zostałam modelką ? - zapytałam nie czekając na odpowiedź wampira - Moi rodzice byli wiecznie zajęci i nie mieli dla mnie czasu, byłam jedynaczką więc nie mieli za dużego problemu. Zamykali mnie w moim pokoju wypełnionym różnymi lalkami i pluszakami. Miało mi to zastąpić miłość " Zostań tu mamusia później po ciebie wróci " te słowa słyszałam za każdym razem gdy zamykały się drzwi mojego pokoju. Z.

Cross country

The Taylor Times - wydanie domowe - Onet.pl Blog

Wielki Czwartek

Pascha dla 46 osób, w tym tylko 6 dzieci poniżej 10 lat.

Wielki Piątek

Hot cross buns - tradycyjne angielskie bułeczki korzenne, jedzone w Wielki Piątek. Jak wyjaśnia jeden z angielskich biskupów, mamy w nich:
chleb - symbol ciała Chrystusa,
krzyż - symbol Jego śmierci,
wonne przyprawy - symbol wonności, z.
Na 15 kg frytek, 30 hamburgerów, 30 hotdogów i hektolitry coli, wszystko (no, może z wyjątkiem coli) domowej roboty, bo przecież nie lubimy niezdrowej żywności.
  
A wszystko na pożegnanie pewnej 'winlandzkiej' rodzinki wyjeżdżającej na 3 miesiące do ojczyzny.

 
Czy to "Jaźwiec" czy 4 lipca?

 
taniec mnicha w stylu country przy dźwiękach gęśli?

 
i celtycki skryba korzystający z najnowszej.

Wszystko o High School Musical i High School Musical 2 - bloog.pl

Troy, Gabriella i reszta Wildcats zostają zatrudnieni w Country Clubie należącym do rodziny Evansów. Gabriella jest ratownikiem, a Troy kelnerem. W country clubie ma odbyć się pokaz talentów o nazwie "Star Dazzle Show". Po zaśpiewaniu You are the music in me zanosi się na to, że Troy,.

  Thomas Fulton
 • Bart Johnson jako Pan Jack Bolton
 • Leslie Wing jako Pani Lucille Bolton
 • Robert Curtis Brown jako Pan Evans
 • Jessica Tuck jako Pani Evans
 • Chris Warren, Jr. jako Zeke Baylor
 • Ryne Sanborn jako Jason Cross
 • Olesya Rulin jako Kelsi Nielsen
 • Kaycee Stroh jako Martha Cox


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2567612,trackback