O czym chcesz poczytać na blogach?

Criss angel

Pierwszy głos przyszłości... Miku Hatsune - bloog.pl

Pociągów i ruch na lotnisku. To było potworne! Widziałam w telewizji ja wszystko dosłownie trzęsło się. Meble same się przesuwały, komputery psuły się i spadały z biurek… potworność! Nie poddawaj się Japonio! Miejmy nadzieję że wszystko jak najszybciej ustąpi i znów zrobi się bezpiecznie w kraju kwitnącej wiśni.

Criss Angel Mindfreak -mój ulubiony iluzjonista.

 

 

Criss Angel, właściwie Christopher N. Sarantakos (ur. 19 grudnia 1967 w East Meadow w stanie Nowy Jork) – amerykański muzyk, iluzjonista, kaskader, autor programu telewizyjnego Mindfreak emitowanego w sieci.

Enter My Mind

Do dziś. Oczywiście z oczywistych względów nie ma żadnego filmu pokazującego choćby fragment jego przedstawień, więc siłą rzeczy część jego „umiejętności” mogła być tylko wymysłem ludzi lub efektem dobrego PR. Szkoda, że nie ma:)

Dziś lewitacja przeniesiona została na zupełnie inny poziom technologiczny. W coraz to nowe miejsca, okoliczności. To Criss Angel unoszący się nad Luxorem w Las Vegas. Bajeczny efekt…

14:35, lebron26

blog tagmena

Jak stare archiwum da rade na serwerach blog.pl sie utrzymac :) jakis limit chyba maja :)
...jesien idzie niestety, powinni zaczac wlaczac CO bo siedzac w domu marzna mi rece, nie wiem czy to stres, nerwy, przeziebienie czy moze wlasnie ta "polska zlota jesien", ktora jeszcze jest zielona :) za godzine uciekam na nocke, pierwszy dzien pracy w tym tygodniu, na glosnikach leci Criss Angel - "Mystify", zaraz sobie zrobie zupe bo musze zjesc cos cieplego, moze wypije kawe by nie zasnac, zrobie kanapki do pracy i bede gotowy....rusze jak stado innych "rzemieslnikow" do swojego hufca pracy.....skomentuj (2)

2008-09-15 20:17:23
małe i.

WAKA WAKA


Link Dodaj komentarz »
niedziela, 20 marca 2011
!!Magia jest wśród nas!!
  Jak on to robi? To zadają sobie wszyscy gdy oglądają Crissa w TV4!

Criss Angel, a tak naprawdę Christopher N. Sarantokos, urodził się w Eeast Meadow, w stanie Nowy York 19 grudnia 1967 roku. To amerykański muzyk, iluzjonista i kaskader. W chwili obecnej po nadawaniu już 3 sezonu telewizyjnej serii "MindFreak" stał się najbardziej popularnym iluzjonistą na świecie. Ludzie mówią o nim