O czym chcesz poczytać na blogach?

Criminal minds

Pomiędzy dobrem a złem istnieje najcieńsza granica na świecie - Onet.pl Blog

Klasyki(szczególnie na skrzypcach), dużo tańczę, rysuję i śpiewam (ostatnie dwie pozycje nie wychodzą, ale trudno się mówi i płynie się dalej:)). Uwielbiam "Shaman King'a" i kilka innych anime, jak chociaż "Sailor Moon"; mam małego świra na punkcie seriali "Criminal minds", "NCIS", czy "White collar", Myślę, że już wystarczająco zanudziłam, więc dodam tylko, że jeśli ktoś chciałby do mnie napisać, serdecznie zapraszam, z tym, że raczej na emaila, bo na gg mnie z reguły nie złapiecie :D
gg: 8211891

Shit happens.

Kujon, co lekko kłóci się z moją leniwą naturą.
Imprezuję znacznie, co również niekoniecznie pasuje do mojego codziennego zachowania, bo przecież o ileż przyjemniej jest pić kawę z książką w ręku.
Oglądam namiętnie House'a (kocham go), Criminal Minds (kocham Spencera Reid) oraz Two and a half men (nikogo nie kocham, ale bawi mnie przeogromnie).
Oraz podnoszę lewą brew na uwagi szefowej w pracy, mając wreszcie na nią tak wyjebane, że naprawdę; przestałam się starać, zabiegać i oczekiwać.

Świat w wersji alfa

Nie zawsze ma rację. Czemu jeszcze nie wyleciał? Bo ma najwyższy procent wyleczonych. Wiem, że to źle brzmi, ale zaufajcie mi i obejrzyjcie House M.D. Warto.

Bo właśnie rozpoczęły sie nowe sezony  C.S.I. Miami, Bones, House [yessss], The Unit, Criminal Minds, CSI: NY, C.S.I.,Without a Trace, IT Crowd, Numb3rs i oczywiście Robot Chicken!

I nic to, że zalegam z jednym pilnym tłumaczeniem.

Jest OK.

I tym pozytywnym przesłaniem na dzisiaj pożegnam się z wami moi czytelnicy.

 

debi blog

(po tym jak debil chciał mnie dodać do znajomych), a poźniej trzeba być na VIP-owskiej liście zeby widziec moje posty :) na poczatku fejsbuk byl fajniejszy...
uzaleznilam sie tez od portalu serialeonline.pl, Grey's Anatomy, The Mentalist, a obecnie kończe Criminal Minds :)
aaa i byłam w Poznaniu na rozmowie kwalifikacyjnej, przy okazji udzieliłam wywiadu dla TVN 24 :D no żeby mnie aż tam dorwali?!?! ach ci paparazzo :) niestety nie dotarłam do jednego parku (byłam tam z nim- masochistka) do którego chciałam pójść,.