O czym chcesz poczytać na blogach?

Crazy frog popcorn

Blog jaXpysia

Virgin szansa Blog 27 UH LA LA Virgin Znak pokoju Virgin-2 bajki Crazy Frog popcorn Amy Diamond-What`s In It For Me In-Grid-Mama Mia Madonna-Hung Up Baracuda-Ass Up Kombi-Sen się spełni

Gifki, Fotki, Rzeczy, Rzeczy!... - bloog.pl

Od szkoły i zawsze się na kogoś natkne, bo teraz tak apora, że bydło wraca z budy. :-D. Ja, z srajtaśmą pod pachą przez ulicę, a tu jakies tepiary się hihrają. O! Zgrozo! Nie iwem, dlaczego, ale kupiłam sobie Popcorn, chociaż go nie lunie. Są wyniki mikrofonów Popcornu. Wygrała Doda(wokalistka) , Ev'ry Night Mandatyny (boooo) na przebój roku i inne..i Virgin też wygrało jako zespół i pociesza mnie myśl, że 2 i 4.

Piosenki Virgin.. Wokalistka roku-świat to Amy Diamnond... no biez komentarza. Jakas gówniara wcina się przed Madonne, Britney, Avril i ...Shakire?? Nie ma lepszych wokalistek?? Cała 5 do bani... Przebój Roku to cRAZY FROG??!!  Nie, no zamykam ten szajz. Pomówmy o czymś przyjemniejszym...Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,275197,trackback

coolezanki blog

To wam powysyłam :D (zobaczycie naszą super kucharkę - Babcie Placek :D:D) a ile fajnych osób poznałam! ja cię pędzę, fuul wypas! :D a piosenka która mi sie bardzo będzie zawsze kojażyć z tym wyjazdem to... crazy frog - popcorn .::LOL::. ale najlepsze jest to, ze ci ludzie są z Mrągowa... moze z kimś się zaznajomie bliżej.. czas pokaze :D

PS. Wysłałam wam pocztówki 8) nie przestraszcie się mojego pisma :D:P

Warto marzyć, warto śnić, warto zawsze fajnym być=)

Komentarzy: 0 2006-02-16 A jeżeli chodzi o gazetki to są to: 13-nastka, bravo, bravo girl, fan club, dziewczynę, popcorn, twist;) nio to chyba wszystko. pozdro wszystkim papapaHejka!!! Jaki jest wasz ulubiony zespół??? bo ja lubie ich dużo np: Virgin, Blog 27, Vanilla Ninja, Britney Spears, Farba, Tokio hotel, US5, Shakira, Madonna, Black eyed peas, tatu, Jojo, Crazy Frog, Patrucja Markowska, Uniting Natsions, Ann Winsbron, Amy Diamond, The jet set, Sylver, Groove Coverage... Piszcie do mnie o tym cio wam się podoba;)