O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Cozumel

Witaj na Mia-Colucci.Blog.Onet.Pl - Onet.pl Blog

I pyta ją, czy to prawda, że jej ojciec spotyka się z panią adwokat. Wierząc w słowa Vico, Celina oświadcza Mii, że ma się do niej nie odzywać.

odcinek 66

Profesor Carlos oskarża Madariagę o branie łapówek od Leona Bustamante i stawianie jego synowi, Diegowi, lepszych ocen. Yuli, matka Nica, prosi syna, aby odszedł ze szkoły i zajął się ojcem. Chłopak się zgadza. Chce tylko pojechać z przyjaciółmi na sylwestrowy wyjazd, aby mieć możliwość pożegnania się z nimi. Uczniowie wyjeżdżają do Cozumel. Mia próbuje porozmawiać z Celiną, ale przyjaciółka nie chce jej słuchać. Nico wyznaje Miguelowi, że po powrocie do Meksyku odejdzie ze szkoły.

odcinek 67

Pascual wzywa do siebie Joaquina i żąda wyjaśnień w sprawie narkotyków. Chłopak obciąż winą Tomasa. Roberta chce wiedzieć, dlaczego Celina jest taka przygnębiona. Koleżanka opowiada jej o tym, że dowiedziała się, iż August spotykał się z nią na prośbę Mii. Roberta ma pretensje do Almy, że przyjechała za nią do Cozumel..

RBD - Onet.pl Blog

Czy to prawda, że jej ojciec spotyka sięz panią adwokat. Wierząc w słowa Vico, Celina oświadcza Mii, że ma siędo niej nie odzywać.

Odcinek 66
Profesor Carlos oskarża Madariagę o branie łapówek od Leona Bustamante istawianie jego synowi, Diegowi, lepszych ocen. Yuli, matka Nica,prosisyna, aby odszedł ze szkoły i zajął się ojcem. Chłopak się zgadza. Chce tylko pojechać z przyjaciółmi na sylwestrowy wyjazd, aby mieć możliwość pożegnania się z nimi. Uczniowie wyjeżdżają do Cozumel.Mia próbujeporozmawiać z Celiną, ale przyjaciółka nie chce jej słuchać. Nicowyznaje Miguelowi, że po powrocie do Meksyku odejdzie ze szkoły.

Odcinek 67
Pascual wzywa do siebie Joaquina i żąda wyjaśnień w sprawie narkotyków.Chłopakobciąż winą Tomasa. Roberta chce wiedzieć, dlaczego Celina jest taka przygnębiona. Koleżanka opowiada jej o tym, że dowiedziała się, iżAugust spotykał się z nią na prośbę Mii..

...moj kawalek swiata...

Za tydzien wielkie pakowania plecaka (markut bez walizki hehehe), paszport, bilet, pieniadze, dobry humor, tabletki na malarie i fruuuu za ocean....

Szczepionki na polio, tyfusy, tezce, hep A i inne dyfterie zrobione, buty do trekkingu wybrane, kremy na komary, przewodniki przeczytane... Wtorek, 23 maja, 9.55GMT lecimy z Gatwick do Cancun... Bynajmniej nie lezec na plazy w zamknietym resorcie. W planach wyprawa szlakiem Majow. Zamierzamy wejsc na meksykanskie piramidy Chichen Itza, Uxmal, Tulum. W srodku jungli Gwatemali znalesc kolejna Tikal. W Belize podobno najwieksza rafa koralowa na polnocnej polkuli. Na koniec relax na Playa del Carmen i na wyspie Cozumel, takze slynacej z rajskich plaz i rafy wkolo niej... Stamtad przelot do Cancun... i powrot do Londka....


Nas trojka – Hiszpan, Angol i ja...Powinnismy sie dogadac wszedzie, razem pokrywamy 6 jezykow. Wmawiamy sobie, ze nie straszne nam malaryczne komary, bandy tubylcow porywajace autobusy z turystami czy duchota w dzungli. Nastawiamy sie na dobra zabawe, mase pozytywnych wrazen, nowe ciekawe miejsca i ludzi... Zapewne przywieziemy tysiace zdjec, sombrero, hamaki i jezeli cos jeszcze zostanie to Tequile...

Nie moge sie doczekac. Przed nami dlugi tydzien...

skomentuj (7)

To dziwne, że życie jest jednocześnie tak kruche i tak ważne... - Onet.pl Blog

I trzeba było wracać do domu...
Roberta nadal była z Diego.., w końcu trzeba się zemścić..
Wiedziała, że musi.... on bardzo ją skrzywdził....., ale nie było to łatwe.., czerwonowłosa całe dni myślała o blondynie, kochała go niesamowicie i pragnęła zostać tak na zawsze...
Nawet jeżeli miałoby skończyć się to jej cierpieniem...
Nie wiedziała jak ma odmawiać mu wspólnych nocy, pocałunków, pieszczot..
Najgorsze było to, że pragnęła go poczuć, chciała żeby był obok.. całował, dotykał, przytulał...
Nie umiała bronić się przed bliskością Ukochanego...
Tak było i tej nocy, która była ich ostatnią w Cozumel..
Roberta leżała tyłem do Diega...
On powoli przysunął się do dziewczyny i zaczął składać delikatne pocałunki na jej nagiej szyi..., przeszedł ją dreszcz...
Chłopak obrócił krwistowłosą w swoją stronę i złożył czuły całus na jej słodkich ustach...
Roberta poczuła jak ręce blondyna "wkradają się" pod koszulkę, w której spała...
- Diego, nie dziś.. - Rob
- Kochanie... mówisz tak już od wielu dni.. a ja jestem mężczyzną i mam swoje potrzeby! - krzyknął
- Kotku.. - Rob
- Kochaj się ze mną.. - Diego
W głowie czerwonowłosej toczyła się ogromna walka...
"Rozum mówi nie a serce się.

Alda

Dawać z siebie wszystko nie oczekując nic w zamian. Niestety z drugiej strony nie jestem osobą która wiecznie chodzi się pytać i radzić, żeby "zaistnieć". Znam swoją wartość po prostu. Ta prac mnie już wypaliła - wszelki mój entuzjazm - a dużo go było! To chyba prawda, że człowiek co trzy lata powienien zmieniać pracę, żeby odżyć. Ja juz pracuję 4.

Jednym słowem - praca jest na dzień dzisiejszy, bez perspektyw! Zaczynam się tam dusić i "przyklapłam" - a tego mój entuzjastyczny duch nie znosi!

No to w takim razie znalazłam rozwiązanie - otwieram firmę - składamy papiery 1 września! Dużo nauki przede mną! Mam nadzieję, że będą chętni! Ale podobno bardzo ważna jest reklama! No i może zrobię uprawnienia na doradcę podatkowego?

To co zaczynamy?

21:43, aldafryc , przemyślenia
Link Dodaj komentarz »
sobota, 12 grudnia 2009
Meksyk 2009

Meksyk jest piekny i niezwykle urolikwy pod warukiem wyjazdu dalej niż plaża!

Zobaczylismy: Coba, Tulum, Cozumel, Chichen Itza, Ek Balam, Valladolid, Merida, Kabah, Uxmal, cenoty, snurkelig, riksze

Meksyk

I umiarkowany, a szczyty górskie często przykrywa czapa śniegu.Gorąca pora deszczowa trwa od maja do października, a najwyższe temperatury i wilgotność panują w całym kraju od czerwca do września.

Na nisko położonych nadmorskich obszarach jest bardziej mokro i gorąco niż w głębi kraju na większych wysokościach, ale można tu zaobserwować duże różnice. W nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej Acapulco poziom opadów jest dwukrotnie wyższy niż w Mazatlanie (przy czym większość opadów, ponad 170 cm, przypada na okres V-X), w Acapulco i Cancunie panuje niemal identyczna temperatura, ale w Mazatlanie i na Cozumel jest o kilka stopni chłodniej.

Komentarzy: 0 2008-03-04 Komentarzy: 0 Kuchnia 2008-03-04 Będąc na południu Meksyku.

Meksyk 2011

Krupowki we Wladyslawowie, czyli Playa del Carmen
Rano zrobilismy zakupy w supermarkecie, bo zoladki nas juz bola od miejscowych potraw. Pomidory, tunczyk w puszce, ogorki, cebula, bialy ser o dzwiecznej nazwie ´Kupy´, jogurty itp. Potem do supermarketu z suwenirami. Nakupilismy drobnych bobkow za cale 20 USD.

Potem poszlismy na plaze. Bylo dosc rano, wiec nie wszystkie lezaczki byly zapelnione. Dobrze, ze plaza szeroka, to daje rade przejsc... Potem polowanie na pelikany, spacerek do przystani promu-katamaranu na ¨dziwicza¨ wyspe Cozumel, ktora straszy w oddali wiezowcami chyba. Gdyby nie to, ze mamy jedzonko, chyba bysmy tu dlugo nie wytrzymali ;-) Trzymajcie za nas kciuki!

A propos jedzenia. Ludzie tu sa strasznie grubi, tzn. nie lekka nadwaga, brzuszek czy cos, tylko dupy po dwa i pol metra w obwodzie, faldy tluszczu, nadgarstki i kostki a´la Michelin. Probowalismy odgadnac tajemnice tego zjawiska. Poczatkowo myslelismy, ze po prostu robia dobre slodycze, bo paczuszki, ciasteczka i lody maja rzeczywiscie dobre, ale to chyba nie to... Po pierwsze: porcje obiadowe w miejscowych.

Cozumel mexico

Blog o Rebelde itd. itp. - Onet.pl Blog

Jego synowi, Diegowi, lepszych ocen. Yuli, matka Nica, prosi syna, aby odszedł ze szkoły i zajął się ojcem. Chłopak się zgadza. Chce tylko pojechać z przyjaciółmi na sylwestrowy wyjazd, aby mieć możliwość pożegnania się z nimi. Uczniowie wyjeżdżają do Cozumel. Mia próbuje porozmawiać z Celiną, ale przyjaciółka nie chce jej słuchać. Nico wyznaje Miguelowi, że po powrocie do Meksyku odejdzie ze szkoły.

Odcinek 67
Pascual wzywa do siebie Joaquina i żąda wyjaśnień w sprawie narkotyków. Chłopak.

Christopher Uckermann czyli Diego Bustamente

  

Christopher Uckermann  a właściwie Christopher Alexander Luis Casillas von Uckermann (ur. 21 października 1986 w Mexico City) - meksykański aktor i wokalista.
Przez rok spotykał się z Anahí. Obecnie krażą plotki o jego związku z
Dulce. W 2001 r skomponował muzykę do filmu " Aventuras en el tiempo" w którym
także wystąpił.


wystąpił w: