O czym chcesz poczytać na blogach?

Covent garden

Aferzysta u siebie

Gwiazd (chodzą plotki, że Madonna kupiła go za 5 milionów funtów) - Punch Bowl Pub, drugim najstarszym lokalem w mieście. Bardzo klimatyczne miejsce, miła obsługa, a jak na klientelę i lokalizację, naprawdę tanie. Po podładowaniu baterii szybko na Covent Garden, moje ukochane miejsce w Londynie. Pełne artystów wszelkich profesji, raj na ziemii, tam trzeba być! Tuż obok stoi właśnie teatr, o którym później. Zapomniałem o pewnej ważnej rzeczy, więc musiałem wrócić raz jeszcze na Oxford Street,.

dea oriantin's blog. quite like eld u sador.

Juz kasa skonczyla ;)), St Paul's Cathedral (rowniez z zewnatrz, z powodu remontu), Tate Modern (to akurat z wewnatrz, bo bylo bezplatne i bylo duuuzo czasu... Ale szybko sobie poszlam... Wole sztuke... Hm... Inna ;)), skwerek przy Tate Modern, i, po raz drugi, Covent Garden. W Covent Garden posiedzialam ponad godzine ogladajac takie rozne wystepy na swiezym powietrzu, platne lub nie, zalezy od hojnosci lub portfela ogladajacego ;) To jest jedna z rzeczy, ktore mi sie najbardziej w Londynie podobaja - mozesz zarabiac, jak.

Żona dla Śmierciojada - Onet.pl Blog

Schody. Rozproszone myśli wędrowały swoimi ścieżkami, dlatego podziękowała teraz odruchowo niebiosom za genialny pomysł ubrania tego dnia płaskich butów. Był to zamiar w większej części podyktowana chęcią, aby w tak interesującym wnętrzu jak Covent Garden pokazać się z pasującym do wystroju wysokim mężczyzną, a ponieważ Severus Snape nie był aż tak imponujący pod tym względem, wyjątkowo zrezygnowała ze szpilek…
    Zbiegała schodami na łeb na szyję, gdy usłyszała.

Le bruit de la musique Blog | Just another WordPress.com site

Właściwie całe swoje życie śpiew traktował jako rozrywkę. Cały ten repertuarowy misz-masz wzmocnił jego głos i wyrobił technikę wokalną. W roku 1922 pierwszy raz usłyszał „Pelleasa i Melizandę”, poznał też kilku ciekawych ludzi – Mary Garden, śpiewaczkę wybraną przez Debussy’ego do roli Melizandy (na prapremierze), a także Georgette Leblanc, kochankę Maurice Maeterlincka, librecisty tejże opery.
Podróże do Wiednia, zaowocowały odkryciem kompozycji Bacha. Kiedy Cuenod.Że „brzmi to tak, jakby zaprzęgnąć konia z wołem”(kto miał być kim w tej metaforze już nie wyjaśnił).
W trakcie wojny wykładał w konserwatorium (w Genewie) i występował w tamtejszej operze. Po wojnie zwykle występował w La Scali, w Covent Garden i Glyndenbourne. Znał praktycznie całą ważną operową socjetę tamtych czasów, jak np. Tito Gobbiego, czy Elisabeth Schwarzkopf. W operach zwykle grał niewielkie role. Jak przyznawał w wywiadzie z okazji jego 105 urodzin, miał raczej.