O czym chcesz poczytać na blogach?

Courtney love

Najlepszy polski blog o zespole Hole&Courtney Love - Onet.pl Blog

KONIECZNIE PRZECZYTAJ !!!
1. Nie wolno kopiować treści postów bez zgody danej autorki , nie wolno również kopiować szaty graficznej bloga gdyż spędziłyśmy nad nią dużo czasu .
2. Ten blog jest fansite'm Hole i Courtney Love , więc nikt nie wypisuje komentarzy obrażających Courtney , zespół , Administrację bloga oraz fanów zespołu i wokalistki !
3. Administracja bloga zezwala na umieszczanie linków do swoich blogów , forów itp. Możecie również dzielić się.Turpentine - piosenka otwierająca album. I bardzo dobrze, gdyż jest jedną z lepszych w części studyjnej. Turpentine dość jednoznacznie opowiada o zgwałconej i zamordowanej kobiecie. Courtney, pisząc tekst, skupiła się znacznie bardziej na samym morderstwie. "Znam każdego z was, diabłów, dzięki waszemu chrześcijańskiemu imieniu" - opisuje tu pewne zaprzeczenie, gwałciciel może uchodzić za zwykłą osobę, po której nikt by.

Blog lilith969

Z wami moimi myslami łoncznie Cobaina;);D
a więc list pożegnalny Kurta był napisany "do Body"(Z,myslonego przyjaciela z dziecinstwa)To fakt! A jak pewnie zauwazyliscie to na koncu listu bylo napisane cytuje"

Frances i Courtney, zawsze będę z wami.
Courtney nie poddawaj się. Żyj dalej
dla Frances
dla jej życia, które będzie o wiele szczęśliwsze
beze mnie...
Kocham was, kocham was!


I od razu widaćiż ten tekst jest przeznaczony do Courtney Love!A list byl napisany do body czyli z jakiej racji przeslanie listu jest rowniez do courtney?

i jeszcze jedna mam mysl cobain pobral(rzekomo) Heroine,valium,i jeszcze jakies srodki usniezajace czy cos podobnego,i miał tylko z 15 min.

makecookiesnotwar.wordpress.com

Szybki styl zycia, jaki odtąd towarzyszył muzykom, sprawił, że na dalszy plan odsunęła się muzyka, dzięki której przecież formacja zdobyła tak ogromną popularność.
Małżeństwo 

W 1991 roku Kurt poznał Courtney Love. Była ona wokalistką formacji Hole i słynęła z ekscentrycznego trybu życia. Wielu ludzi jest zdania, że to włąsnie przez nią Cobain zmienił swoje życie na gorsze. Pani Love była powodem wielu problemów, jakie na swojej drodze spotykał.

[.::silvergirl blog::.]

Były śledczy przy departamencie szeryfa Los Angeles.
ARGUMENTY:
**na broni, z której zginął Kurt nie było żadnych dających się zidentyfikować odcisków palców
**list pożegnalny był adresowany do fanów Kurta, a nie jak myślano do Courtney i Frances. Do tych ostatnich skierowana była krótka notka umieszczona na dole listu, lecz napisana przez kogoś innego! Sprawdzało to kilku grafologów...
**Kurt miał w swoim organizmie dawkę narkotyku trzykrotnie przekracającą śmiertelną, która gwarantuje śmierć w przeciągu paru sekund - Kurt nie byłby w stanie podnieść pistoletu, wycelować i strzelić...
**po śmierci Kurta ktoś korzystał z jego karty kredytowej (zakupiono bukiet kwiatów)
**Courtney Love zaproponowała Eldonowi Hoke a.k.a. El Duce 50000 $ za zabicie Kurta. Dwukrotnie przeprowadzono na nim test na prawdomówność - wynik: "możliwość oszustwa wykluczona". Nick Broomfield (który nakręcił film "Kurt i Courtney") przeprowadził z nim.

saicho blog

Odwróciła się plecami i objęła mocno opiekunkę. Kurt powiedział: "Nawet własna córka mnie nie poznaje". Następnego dnia był martwy.

FAKTY: Kurt był po tak silnej dawce heroiny, że nie był w stanie wziąć pistoletu do ręki.
Courtney od zawsze była bardzo agresywna, dla niej najważniejsze były pieniadze i własna kariera.(Sama w wywiadzie powiedziała, że jak ja coś wkurzy, nie jest w stanie opanować się)

Kurwa, mam tego dość..ide.
To ta pieprzona dziwka, Courtney Love.

skomentuj (2)
2004-05-07 17:15:33 >> 10 SPOSOBÓW NA POPEŁNIENIE SAMOBÓJSTWA.1. uduszenie się poprzez gaz kuchenny.
2. powieszenie się.
3. środki nasenne.
4. narkotyki.

aberdeen blog

Wojna wojna i jesio raz wojna co sie dzieje z tym swiatem?...jedziesz pociagiem a tu nagle bomba...nigdzie juz niemozna czuc sie bezpiecznym...tylko w swiecie marzen bajek i fantazji...
skomentuj (2)
2004-03-20 14:25:41 >> COURTNEY LOVE-NA RÓWNI POCHYŁEJ

w czwartek bedac na rehabilitacji czytalam gazete zeby mi sie nienudzilo
dorwalam artykul o wdowie po Kurcie sprobuje wam go strescic:
Za awantury i narkotyki wylądowala w arescie.Teraz staje przed sądem.Courtney.

See Boys Eyes

Jaki panuje pomiędzy tańczącymi. Bardzo mi się to spodobało (zaraza przypomina mi się teledysk Britney “I'm a slave for u”) spocone ciała macające się tu i ówdzie opatulone dymem i nakręcająca muzyka. Właśnie słucham “Mono” Courtney Love, imię Courtney bardzo mi się podoba, powiedzcie je w stylu Suzi chodzi mi o akcent, jaki ja jestem dziwny ale to taka dygresja. Był tam jeden chłopak który wyglądał na geja, generalnie nie mogę powiedzieć że był gejem na sto procent ale ubiór.