O czym chcesz poczytać na blogach?

Coupe

Z miłości do samochodów... - Onet.pl Blog

O nim „mały”? Co słychać pod maską? A słychać w sumie pięć silników – trzy benzynowe: 1,2 l, 1,4 l i 2,0 l oraz dwa diesle 1,6 l i 2,0 l. Niestety z legendy garbusa w nowym Beetle pozostało niewiele. Poza kształtem nadwozia wszystko różni się diametralnie, z ceną na czele. Niektórzy uważają nawet, że nazywanie tego auta następcą garbusa jest przesadą. Nie zmienia to jednak faktu, iż mnie się ten samochód zwyczajnie podoba. A co Wy, drodzy czytelnicy o nim sądzicie? Czy Waszym zdaniem można go jeszcze nazwać garbusem? Zachęcam do pozostawienia komentarzy.  


Damian (22:42)
2 następni których klawiatura nie pogryzła

12 December 2011
Niemiecka wojna na 4-drzwiowe coupe
BMW.

motoromen

Mają być 3 modele 640i (320hp) czyli gran coupe z 6cylindrowym benzynowym motorem z dwiema turbinami ( silnik znany z 335, 135, 535 itd N54B30A ), 650i (450hp) czyli v8 z dwiema turbinami znane z nowej 5tki, z tym że co ciekawe ma o 40 koni więcej, ostatni model będzie to 650xi czyli 650i z napędem na wszystkie koła.  Diesel też niestety będzie… 640d (313hp) ale o nim nie będę się rozpisywał. Ma też powstać wersja M, patrząc na większą moc 650i w porównaniu do 550i ciekawy jestem ile koni będzie miała, tak ładne 4drzwiowe coupe mocniejsze od m5 ? Nie mogę się doczekać!

Biegi będzie zmieniać za nas skrzynia znana z pozostałych modeli bmw oczywiście o 7 przełozeniach.

Gran Coupe jest 111mm dłuższe od wersji coupe , oraz jest niższe, i szersze niż F10.

Konkretny konkurent dla cls’a i a7 !

hał słiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit

wnętrze

i mały objazd ringu

Samochody i Motocykle - bloog.pl

Najnowszej generacji swojego sportowego sedana. 

Jak widać, auto nie różńi się zbytnio od studyjnych projektów. Zmiana w stosunku do poprzednich wersji jest oczywista i widać ją gołym okiem. Samochód stracił "ostre kształty" na rzecz ponętnych (podobno) zaokrągleń. Być może przód wygląda teraz nieco agresywniej, a na jego główny plan wysuwa się podzielona atrapa chłodnicy, pokryta chromem w górnej części, ale gdzie ten cywilny sedan, który dawał choć namiastkę rajdów?

BMW wprowadziło do sprzedaży pakiety M dla serii 3 Coupe i Cabrio.

 Pakiet będzie dostępny we wszystkich wersjach silnikowych. Obejmuje nie tylko stylistykę nadwozia, ale także zawieszenie i koła. Nie ingeruje w układ hamulcowy czy mechanikę silnika.Do jego elementów należą osiemnasto- lub dziewiętnastocalowe felgi, uszytwnione zawieszenie, sportowe fotele, aluminiowe listwy wykończeniowe, przednie i tylne spojlery oraz progi.Podziel.

Motoryzacja, Top Gear

Wpisy
Auta luksusowe!!! 2007-02-16
Auta luksusowe to ta część rynku motoryzacyjnego, która ma niewiele klietów. Najczęściej nimi są gwiazdy z życia codziennego: piłkarze, piosenkarze, aktorzy. Niestety zamiast kupować luksusowe czterodrzwiowe sedany kupuje coupe z luksusowym wyposażeniem. Dlaczego? Być może wolą szybsze auta a może po prostu droższe bo czasami coupe kosztuje więcej niż limuzyna. Przykładem jest Bentley Continental, który zapycha garaże wszystkich vip-ów między innymi Paris Hilton, Xzibita. Kosztuje naprawdę sporo, ale nie jest tak bardzo szybki. Wyprzedza go wiele tańszych kolegów. Ale ma naprawdę luksusowe wnętrze, niesamowite wyposażenie więc sprzedaje się ekstra.Dziwi mnie to, że gwiazdy kupują mało limuzyn jak Mercedes S500. Są przecież owiele lepiej wyposażone, wygodniejsze no i lepiej wygląda się w.