O czym chcesz poczytać na blogach?

Country music

Miley - bloog.pl


Z niecierpliwością czekamy aż Miley Cyrus dorośnie, gdyż ma naprawdę świetny gust w wyborze strojów, które wyglądałyby idealnie na nieco starszej osobie.\Młoda piosenkarka pojawiła się na niedzielnym rozdaniu nagród Country Music 2009. Miley miała na sobie piękną suknię z kolekcji Monique Lhuillier.
Była to długa, prosta kreacja z marszczeniem na boku, którą ożywiło ramiączko ozdobione szlachetnymi kamieniami
Cyrus dobrała do niej.

BLOG trochę inaczej

Bo to taki bardzo fajny z przyzwyczajenia zestaw. No od razu sobie pomyślałem: dzień będzie fajny, musi być, zwłaszcza, że przyjdzie TW wieczorkiem i w ogóle...
A wczoraj słuchałem Crosby, Stills, Nash & Young - jestem słabym miłośnikiem country music, a toto trochę zajeżdża, a jednak płytę "Deja Vu" polecam wszystkim, no i tam jest "Helpless" Neila Younga - równie smaczne wieczorem jak SMAKIJA z rana :-)
P
inaczej 2002-02-19 08:35:43
skomentuj (1)


strach

podróże codzienne

Soprano, 360 stopniowe slam dunki i surfing. Coś w tym jest, ale USA to nie kraj- to kontynent i ich różnorodność utrudnia jakąkolwiek ocenę. Kraj, w którym popularne jest prawo do noszenia broni przez mentalnie niestabilnych nastolatków, Sarah Palin i country music - musi budzić mieszane uczucia.

Poza tym w gronie fajnych znaleźli się Hiszpanie, Turcy, Nepalczycy, mieszkańcy Singapuru i Botswany oraz jak najbardziej zasłużenie, Jamajczycy. Jednak najfajniejszy z.

the tales of the white fang

as he says on his site, he is a real cowboy doing everyday cowboy stuff. shooting indians, drinking whiskey (without coke) and flirting with prostitutes. so this little city of mine which all people in poland know cause of it's country music festival has since 2 years a real wild west village which was built from the founds of the EU. thanks to brussels now we have people going to shops on horses and explaining me that they first saw the last yoghurt, while holding a gun. one more picture I.

gwiazdeczki inne rzeczy

wasza idolka pojawi się w Polsce 14 grudnia o godz 19:00 w Klubie Stodoła w WarszawieBilety kosztują od 140 zł do 320 zł.

Na gali Country Music Awards pojawiły się dwie super gwiazdy:Taylor Swift i Carrie Underwood.Która wyglądała lepiej ?

Taylor postawiła na czerwoną suknię,aż do ziemi.Do tego założyła kolczyki ,a włosy upięła w cudny.