O czym chcesz poczytać na blogach?

Counter strike online

Słownik terminów, skrótów w aktach i dokumentach archiwalnych

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
  • Digitalizacja.pl
  • Res Obscura
Many questions in my mind...

Tylko napiszecie ze pojeb:D
rennifereq 2004-09-03 22:56:12
skomentuj (6)


Faza pisania nowych notek:D
Hehe napisze wam co robilem chociaz dla was pewnie to czarna magia:D dzisiaj zrobilem moje 2 pierwsze loty online na vatsim ktore wyszly calkiem niezle:] najpierw z EPRZ (Rzeszow Jesionka) do EPKK(Krakow) ciezko bylo ale przez godzine sobie gadalem z kontrolerem lotu ktory mnie troche poinstruowal co i jak:P wiec good. 2 lot z wawy (epwa)do wawy:] taka.

Księga gości Archiwum blog.pl


Counter strike:) klanik mój jeee
No hej cos znowu wam napisze zeby nie bylo takej zmuly, ale patrze ze z was tez muly bo nie piszecie komentow prawe wcale a wcale. Moze jak napisze cos ciekawego to zaczniecie czytac i komentowac do cholery.

Blog Miterprzema


<Samochody>
<Gry>
<Piłka Nożna>
<Śmieszne>

.

W obecnych czasach gra nie posiadająca trybu multiplayer właściwie nie ma życia (pomijając gry RPG). Tryb multi W CoD4, uległ znacznej przebudowie w stosunku do poprzedniczki, i zawiera w sobie teraz elementy Enemy Territory, Counter Strike' a nawet Battlefielda. Fani pojazdów z UO niestety kolejny raz muszą obejść się ze smakiem, bo i niedane nam będzie pojeździć Abramsami. Za to wprowadzono system doświadczenia. Od teraz za każdego zabitego wroga, asystę, czy.

Jamniczek Zombie

Forever, długi, nie oszukując się, czas oczekiwania na przesyłkę, rekompensuje możliwość pobrania pliku instalacyjnego tuż po zapłacie – nie różni się on niczym od tego, który dostają ci, którzy zdecydują się na tańszą wersję online.

Instalacja jest płynna i prosta, w dokumentach udostępnionych tworzony jest folder C64 Files, w którym przechowywane są wszystkie pliki niezbędne do pracy emulatora, w tym obrazy ROM, taśm oraz.

  • Tagi

    Allegro Alone in the Dark Amiga Amiga Forever Apple Atari chory syf Commodore Counter Strike demo Duel Love emulacja Final Fantasy Historia Ikuze! Gen-San Indiana Jones Infinite Undiscovery Lego Lucas Arts MeKa Metal Gear Solid Monster Hunter NATAMI Nintendo DS o2.pl Okami PlayStation 2 PlayStation 3 przemoc Pręgierz PSP R-Type.