O czym chcesz poczytać na blogach?

Corriere della sera

politica italiana

Wydarzenia ze świata polityki, moją uwagę koncentruję ostatnio na piłce nożnej.

Ale do rzeczy. Na stronie internetowej włoskiego dziennika "Il Corriere della Sera" prowadzony jest sondaż, w którym kluczowe pytanie brzmi: KTO WASZYM ZDANIEM WYGRA MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE NOŻNEJ? Polscy internauci już nieraz udowodnili, że w tego typu zabawach są nieźli,.

miotla italiana

Jest to, ze JUTRO o tej porze bede sobie beztrosko popijac wino z pysiem i bedzie najpiekniej na swiecie, jak zwykle:) odezwe sie wiec po powrocie, do uslyszenia!

poza tym, bardzo, ale to bardzo dziekuje za propozycje sera. na szczescie w marcu przyjezdza kumpel, potem dziadkowie, dziewczyny, wreszcie mama... co miesiac mam wiec dostawe tego, co miotle brakuje najbardziej (przynajmniej jesli chodzi o te materialne rzeczy) i pelna, na wypadek.

W szczebrzeszynie
Z zycia wziete
6. użyteczne...
Corriere della sera
Facolta delle lettere
La repubblica
Lingue e letterature
Smski - era

Blog Robinho61

O dramatycznym wypadku Roberta Kubicy na torze w Kanadzie. Gazety obszernie informują o tym, co się wydarzyło podkreślając zarazem związki kierowcy z Włochami, który mieszkał tu i trenował od dawna. "Corriere della Sera" pisze: "O godzinie pół do drugiej po południu Robert Kubica nie żył. Nikt po ludzku nie był w stanie pomyśleć o czymś innym patrząc, jak jego BMW Sauber unosi się w powietrzu, by uderzyć o murek,.