O czym chcesz poczytać na blogach?

Corpus delicti

Dosłownie

    Ławki bis”, aby cenzor tam umieszczał (jeśli koniecznie musi) skasowane opinie czy wątki, i aby po kliknięciu w informację o ich usunięciu można się było przekonać o ich ciężarze gatunkowym, ale tez głównie dla pozostawienia tak zwanego “corpus delicti”.
    W przeciwnym razie cenzorzy i ich tajemni mocodawcy będą się zachowywać jak ciecie w serialu “Alternatywy 4″.

    Odpowiedz

Przepisy kuchenne | Blog o przepisach kuchennych

W kuchni, Grahame Coats zauważył też inne rzeczy. Na przykład noże. Niektóre bardzo ostre. W szufladzie czekała nawet niewielka stalowa piła. Grahame Coats z entuzjazmem skinął głową – to bardzo eleganckie rozwiązanie problemu w piwnicy.
– Habeas corpus – rzekł. – Albo może habeas delicti? Któreś z tych. Jeśli nie ma zwłok, nie ma zbrodni. Ergo. Quod erat demonstrandum.
Wyjął z kieszeni marynarki pistolet i położył go na kuchennym stole. Wokół rozmieścił noże, tak że przypominały szprychy koła.
– No cóż – rzekł.

wszystko co kocham w kinie

Raz pierwszy –  spała i jakoś nie miał serca jej budzić. I tak już było za kazdym razem. Kładł się obok niej i nie miał odwagi jej dotknąć. Pierwszy raz w życiu się zakochał i to w kobiecie, która po prostu sobie spała. Także wspólny sen jest tutaj corpus delicti miłości (jak u Kundery).

W Sleeping beauty zobaczymy dziewczę świadczące dość nietypowe usługi. Paradowanie w bieliźnie na przyjęciach jest raczej znaną praktyką, także pominę to milczeniem. Ciekawsze wydaje się oferowanie.

LAURA ELEUTHERE - Onet.pl Blog

Się do pozostałych samochodów, w tym  busów?! Ekipa na sygnale odjeżdża do następnej miejscowości, ale już nie tak wspaniałej, z listy spotkań Pana Prezydenta. Wszystko trwało godzinę.

A tutaj zdjęcie Prezydenta Lecha Kaczyńskiego z klombem, jako corpus delicti mojego bliskiego spotkania trzeciego stopnia:
  
LAURA ELEUTHERE
uwagi Pani/Pana