O czym chcesz poczytać na blogach?

Córka prezydenta

love and desperation

To bym coż zjadła!!!

BABCIA: Nie krzycz tylko! Tylko nie krzycz!

JA: Dobra, nie ważne...przepraszam

...chwila milczenia z radia "dochadzi" jakaś informacja o Kaczyńskim (prezydencie)...

BABCIA: Prezydent, prezydent!!!! NAwet się wysłowić nie umie...A córka prezydenta to odeszła od męża. Córka prezydenta...

JA: I co z tego??!!

BABCIA: Nie no nic, tak sie tylko mówi...Nic, nic...Jakiegoś z SLD sobie znalazła...

JA: A mnie to gówno obchodzi, jak chce to może sobie za Merlina Mensona wyjść za mąż...

.

prezydent globu - Onet.pl Blog

Bezczelnosc intelektualistów politycznych nie ma granic. Każde chwyty poniżej pasa są tutaj dozwolone. Idzie o duża stawke, bo o koryto przywilejów, immunitetów i kasę państwową. Tak dzisiaj wygląda chaos po śmierci prezydenta.

 Chaos ten raczej panuje w głowach ludzi podatnych na polityczne manipulacje, ktorym podobne wypowiedzi się pod nos podstawia. Nauczyliśmy się i przyzwyczailismy bardzo, że wodzowie nas ratują. Nie zastanawiamy sie nawet przed czym.

 Byli już tacy ,co ratowali.

Aby nic nie uległo zmianie. 

Politycznie nie dowiemy się nigdy kto jest faktyczną rodziną byłego prezydenta RP pretendenta do królewskiego pochówku. 

Ciągle mamy świadomość , że matka prezydenta o niczym nie wie co się wydarzyło z samolotem prezydenckim. Nadal wiemy tylko to, że córka prezydenta oddała hołd swoim rodzicom. KTO jest więc rodziną byłego prezydenta skoro również jego brat umywa ręce "od pogrzebowej farsy" - można się tylko domyślać.

Obłuda polityczna sięga zenitu w naszej cywilizacyjnej rzeczywistości. 

justyn.

Blog Miozoto

I nie byłam jego zwolenniczką i nie widzę powodu, dla którego teraz miałabym udawać, że tak było.
Pochówek na Wawelu?! To chyba jednak lekka przesada... Z jakiego powodu? Było wiele osób bardziej zasłużonych i nie uhonorowano ich w ten sposób... Że zginął w Katyniu? Zginął w katastrofie, której się nie dało przewidzieć, równie dobrze mógł tak zginąć każdy inni kto tam leciał, a chyba to, że prezydent nie miał tyle szczęścia nie wystarcza, by uznać go za bohatera... Prezydent to głowa państwa, ale nie król... ale jeśli tego prezydenta pochowa się na Wawelu - to w takim razie każdy prezydent zasługuje, by po śmierci zostać tam pochowanym. Chodzą słuchy, że rodzina tak sobie życzyła (choć niektórzy to dementują) - jeśli to rodzina tak sobie życzyła, to to żaden argument. Kościół tak sobie życzył - pozostaje mi głośno westchnąć i pogodzić się z tą myślą.
Niesamowicie współczuję rodzinom i przyjaciołom osób, które zginęły w katastrofie... Córka prezydenta straciła na raz oboje rodziców - coś strasznego... Choć ona to już niezależna, 30-letnia.

Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód... - Onet.pl Blog

Co zrobić, byłam zaskoczona. Gdy tylko miałam okazję wykręciłam znajomy numer, ten który z chęcią wyrzuciłabym z pamięci.
- Cześć
- Przepraszam, ale teraz nie mogę rozmawiać - w jego głosie można było wyczuć zdenerwowanie, wiedziałam, że zapewne chodzi o Zaidę
- twoja córka jest u mnie
- Jak to u ciebie?!
- Mnie się pytasz? - krzyknęłam - uciekła, bo nie chciała was słuchać
- Zaraz będę - odpowiedział a ja usiadłam koło dziewczynki, która piła właśnie czekoladę, może to nie była odpowiednia pora na taki napój, ale ze swoich doświadczeń.Bo mężczyzna zabrał córkę i wyszedł ze stadionu.
- Współczuję ci - zaśmiał się Cesc - chociaż za to co o mnie gadałeś z chęcią ukręciłbym ci kark. Przynajmniej wiem, jak nie powinno się podrywać blondynki
- On mnie zabije ! O matko co ja zrobiłem. To była przecież córka prezydenta naszego klubu..

________________
dziewiątka gotowa ;) mam mieszane uczucia co do tego odcinka ;) ocena należy wyłącznie do was, jak widzicie pojawił się Cesc i Jessica, ale kolejnych nowych bohaterów już nie przewiduję, bo bym się mogła zaplątać ;) dziękuję za wszystkie.

tarlowska blog

Kwiecień 2006
Strona główna Bardzo długi zapiątekwww.advertology.ru

Niniejszym informujemy, że córka prezydenta Władimira Władimirowicza Putina, Masza Władimirowna Putin, wczoraj (tj. 28 kwietnia 2006 roku) ukończyła 21 lat.
Jak się więc wydaje w Federacji Rosyjskiej najdłuższy weekend nowoczesnej Europy zaczął sie już wczoraj.

Cały zespół blogu Tarłowska w.