O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Corel

NetBe.pl - Administracja serwerami Linux, zdalna administracja, administrowanie serwerem, konfiguracja serwera Linux, usługi informatyczne.

W standardzie RPM. Dystrybucja bardzo popularna w Europie

e) PLD (Polish Linux Distribution ) aktualnie tworzona przez polskich użytkowników Linuxa dystrybucja oparta o pakiety w formacie RPM. Twórcy tej dystrybucji zamierzają utworzyć nowoczesną i dopracowaną i dopasowaną do polskich warunków dystrybucję. Jej podstawą ma być jądro 2.2.x oraz biblioteka glibc 2.1.x, Zaimplementowana ma by również obsługa adresów IPv6. Aplikacje wchodzące w skład dystrybucji mają być przetłumaczone na język polski

f) Corel LINUX. – Jest to dotychczas jedna z nielicznych firm znana z platformy Windows, która postanowiła wypuścić swoją dystrybucję. Cechą charakterystyczną jest bardzo okienkowy” proces instalacji i bardzo duża liczba kreatorów pomagających instalować sprzęt i oprogramowanie. Firma oferuje trzy wersje systemu operacyjnego.

  • Pierwsza, darmowa, którą można załadować ze strony firmy. Zawiera ona system operacyjny (oparty na dystrybucji Debian – www. debian.org ) – jądro Linux 2.2.x, interfejs graficzny Enhanced KDE Desktop (www.kde.org).

MS-Software

Do tworzenia grafiki wektorowej i układu stron, przetwarzania obrazów cyfrowych i animacji, jest nie do przecenienia.

Inteligentne narzędzia sprawiają, że projektowanie jest po prostu łatwiejsze

Nowość! Narzędzie Inteligentne rysowanie – Aplikacja automatycznie rozpoznaje kształty takie jak koła, trójkąty, strzałki i równoległoboki oraz inteligentnie wygładza krzywe podczas rysowania, minimalizując liczbę kroków koniecznych do przygotowania grafik i rozszerzając Twój potencjał twórczy.
Nowość! Opcje szkicowania – Narzędzie pakietu CorelDRAW 12 Inteligentne rysowanie umożliwia szybkie naszkicowanie projektu lub układu strony. Automatycznie koryguje ono niedokładności ruchów, ułatwiając precyzyjne pozycjonowanie obiektów i rysowanie kształtów. W ten sposób można znacznie skrócić czas poświęcany na korektę.
Nowość! Dynamiczne prowadnice – Łatwe i precyzyjne rozmieszczanie obiektów za pierwszym razem! Włączenie funkcji prowadnic dynamicznych powoduje wyświetlenie prowadnic tymczasowych, które można przesuwać względem punktów przyciągania rysunku. Ta funkcja pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, który.

Historia Marzeń

Walk of Fame.
-O fajnie;) Wiesz może zabierz mnie do jakiś sklepów też, idę na koncert i przyda mi się 'męskie oko' rozumiesz?:D
-Jasne, niedaleko Aleji Gwiazd są fajne sklepy.
Fajne? To fajnie... Kurcze nudzi mnie już to, chociaż tu jest tak pięknie... Zauważyłam, że w ogóle domy są przepiękne. Kurczę, chyba o 17 będę musiała się już dostać na ten koncert, bo w przeciwnym razie nawet nie wejdę zapewne...
Ej Greg jest fajny, ale chyba się nie wypłacę przy tym wszystkim, tej całej podróży.
-Juliet, kogo to jest koncert?
-Joel Corel.
-Joel Corel?? Słuchasz go? On gra chyba dla nastolatków... Taka bardziej 'Gwiazdeczka Disneya'
-On gra dla fanów, a fani mogą być w różnym wieku. A Gwiazdą Disneya już nie jest! A masz coś do Gwiazd Disneya?! Po za tym o gustach się nie dyskutuje...
W jakim on świecie żyje? Żałosny gostek, mam już dość podróży z NIM! Pfff... Jestem zła, jak mógł tak powiedzieć... Koniec, nie odezwę się do palanta już...
-Juliet przepraszam...Poniosło mnie trochę, wiesz masz racje, o tym się nie dyskutuje....
Teraz przeprasza... O.

INFORMATYKA {} - .....::::::Janusz Skirliński::::::......

Graficznego firmy Corel. Pakiet ten zawiera absolutnie wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki, składu dokumentów, a także tworzenia animacji. Trzon pakietu stanowią CorelDRAW X3 (do obróbki grafiki wektorowej) oraz Photo-Paint X3 (do obróbki grafiki rastrowej). Trzynasta odsłona pakietu wprowadza bardzo dużo zmian i jest w pewnym sensie przełomowym wydaniem w serii, zawierającym wiele nowości. Wśród nich znajdują się zarówno usprawnienia samych aplikacji pakietu np. system kontekstowych podpowiedzi i nowe narzędzia do rysowania (Star, Complex Star, Smart Fill) w CorelDRAW ale także całkiem nowe narzędzia np. Corel PowerTRACE - do konwersji obrazów bitmapowych na wektorowe.
13:15, skinek86 , INFORMATYKA {}
Link Dodaj komentarz »
Ciekawostka dla miłośników piłki nożnej
Do rozpoczęcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej już niespełna 2 tygodnie. Nie każdy będzie miał możliwość śledzenia na bieżąco w telewizji.

Pawel Wojtaszek

Że przeczytają

Otóż być może wiele ludzi zna łatwiejsze metody i dużo mniej skomplikowane, ja jednak do swojej metody doszedłem sam, a zawiera ona:

-przycięcie i rozłożenie filmu na klatki
-kadrowanie wielu klatek jednocześnie
-złożenie ich w jeden plik gif

1. Rozłożenie filmu na klatki.

Od zawsze podobał mi się paintballowy headshot dzieciaka na jakiejś wojnie speedballowej więc postanowiłem wykorzystać jego niefart aby pokazać wam jak z filmiku zrobić .gif’a. Do przycięcia i rozłożenia filmu na klatki osobiście używam płatnego programu Corel Video Studio Pro X4. Jest również mnóstwo darmowych programów jak choćby Windows movie maker. Wybór zostawiam wam.

W programie corel video studio pro należy najpierw załadować film oraz przyciąć go wg. naszych potrzeb kierując oś czasu w miejsce przecięcia i klikając prawym przyciskiem myszy “podziel klip” wytniemy przednią niepotrzebną część, którą wystarczy zaznaczyć i kliknąć delete. Analogicznie postępujemy z niepotrzebną końcówką.

Screen

Następnie aby zapisać od razu film w postaci klatek należy kliknąć “udostępnianie” ->.

Corel draw

Fantasy blog Internet

Wybrałem program Microsoft FrontPage Express 2.0 z tego względu iż jest on w polskiej wersji językowej, łatwosć obsługi i dość szybki czas na zapoznaniem się z tym programem no i nietrzeba znać języka HTML. Ja robiąc swoje strony korzystałem z Microsoft FrontPage 3.0, dodatkowo z Corela Draw ver 5.0 do robienia własnego loga, napisów itp., a Photo Paint do obróbki zdjęć. Następnym programem był Homesite, który pomagał mi usunąć niedociągnięci jakie powodował Microsoft FrontPage 2.0, ale tu trzeba znać już język HTML, przeglądarka plików multimedialnych ACDSee (pozwala na oglądanie animowanych gifów,jpg,bmp i wiele.

marcin_wo Foto-blog

2011-02-10

Komentarzy: 0 2011-01-26

troszke corel draw i mamy podpis mojej produkcji :)
Komentarzy: 0 Po dłuższej przerwie 2010-07-12 Po dłuższej.