O czym chcesz poczytać na blogach?

Core 2 duo

Dwunastego września

Że firma Steve’a Jobsa ma zamiar w dniu premiery przedstawić jakiś nowy produkt. Na blogu o maczkach i innych kwiatkach mówią, że może to być iMac z 23-calowym ekranem. Z kolei M@kowiec sądzi, że chodzi tu o premierę iTunes Video lub notebooków z Core 2 Duo. Przekonamy się za kilka dni.

anatollukas

Szczęśliwej.

Z tą wiarą lżej im będzie i żyć, i umierać.

Core


ME163

Brak komentarzy
To zdanie przeczytałem przed kilkunastoma minutami i muszę przyznać, że coś w tym jest. To jest jakaś prawda, ale moim zdaniem dojrzałość zaczyna się dużo wcześniej.  Tutaj przeogromną rolę  spełnia wychowanie dziecka. Kocham najmocniej jak tylko się da swoje dziecko i staram się je wychowywać w taki sposób, by sobie.

Zawiarają zakazane dla niektórych osób treści, dlatego proszę o zrozumienie.

duo

Fortune favours the bold!

Wyluzowany (o stosunkach nauczyciel – uczeń w innym paragrafie), który nie przywiązuje dużej wagi do tego przedmiotu, a poza tym ma małe dziecko w przedszkolu, które trzeba odbierać przed 17.30, bo inaczej, kara wynosi $50. Dlatego kończę lekcje o 25 minut wcześniej, o 17.00 zamiast 17.25. Na tym przedmiocie pracujemy tylko w klasie, zero homework’ów, dlatego traktuje go bardziej jako trening słownictwa, chociaż nauce psychologii nie można odmówić przyszłej użyteczności.

Prawa z Bill of Rights mają zastosowanie.

Technologia

Jeszcze wam mało? A co powiecie na darmowego laptopa (Core™ 2 Duo, 1 GHz i reszta naprawdę dobrych osiągów)? Naprawdę dobrze pracuje się na tym sprzęcie świetnie,  szkoda, że w maju będę go musiał oddać. Niestety nie dają ich tutaj na zawsze. Nie zmienia to faktu, że każdy ma swój komputer, na którym może.

nie jest dobrze

ObŁęd.

Tymczasem studio zapowiada, że nie porzuci marki i będzie kontynuować produkcję gier pod tym szyldem. Borze, uchowaj.

Gatunek: TPP/survival horror
Data wydania: 25 listopada 2011
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki z 256 MB RAM
Producent: Intoxicate Studios
Dystrybutor PL: Nicolas Games
Wersja językowa: PL, pełna
Cena: 99 zł

Zalety:
+ scenariusz z potencjałem
+ interesujące realia
+.