O czym chcesz poczytać na blogach?

Copernicus

Arek Prokopowicz Blog

Restauracje kunice Schuelerberg Tage Sorau Sorauer Wald sport w kunicach synagoga żary szkoły w żarach Theodor Seidel Tonröhrenfabrik włókiennictwo żary Zielony Las zima w żarach łużyckie Święto Góry Szkolnej Żarska Arkadia Żarski Las Żary Żydzi w Żarach
 • ZIEMKOWE LATO

  Tagi
  • Alpy
  • bawaria
  • Karwendel
  • Mittenwald
  • Niemcy
  • Schmalsee
  • Ziemek
  Pisz blog
  Dodaj blog do ulubionych
  Wersja mobilna
  RSS
  poniedziałek, 30 lipca 2007
  foto
  Pozdrawiam z pomorskiej wsi gminnej komarzyny ziemek

  17:47, ziemowit.pazda
  Link Dodaj komentarz »
  a nuz sie uda
  ratusz zeszloroczny

  17:47, ziemowit.pazda
  Link Dodaj komentarz »
  środa, 11 lipca 2007
  COPERNICUS AIRPORT WROCLAW - naziemna obsługa... fotograficzna

  /obcoświat/

  Tata, dzierżąc w dłoniach opasłe tomisko, w okularach na nosie.

  - Zgodnie z artykułem 95 paragraf drugi Kodeksu Rodzinnego, jako dziecko jesteś obowiązany do posłuszeństwa mnie, jako rodzicowi - wyrecytował i dodał z uciechą - i tutaj nie podali, do kiedy. Specjalnie sprawdzałem.

  Czy oni, ci drogowcy, to oni uważają, że jak Putin przyjechał i Juszczenko i oni wszyscy, to co, kurwa?
  To już odśnieżąć nie trzeba? Ja wiem, że wszystkie krakowskie pługi usiłują doprowadzić do stanu używalności malutkie podkrakowkie poletko z szopą, zwane szumnie lotniskiem, a wszystkie piaskarki z szaleństwem w oczach starają się uczynić bezpiecznymi trasę Balice - Sheraton - Holliday Inn - Copernicus - Wierzynek.
  Ale czy, do jasnej cholery, to oznacza, że ja nie mogę wyjechać z centrum miasta? Bo co? Bo są ulice pozamykane? Wjechałem i nie mogę wyjechać? I żebym sam, we własnym zakresie musiał bramkę odstawiać? Sam pójdę te zamieszki robić.
  Dwie godziny, dwie godziny jechałem z Rynku do siebie do domu!!! Ja wiem, że w Warszawie tak macie co i rusz. Ale, na litość boską, tam są szerokie ulice!!!
  Pierdolę jutro, nie jadę.

  /26 stycznia/

  PS: Aczkolwiek, nie da się ukryć, że dostałem ataku śmiechu, jak na zakopiance przewróciła się ciężąrówka a z przyczepy wysypały się różnokolorowe toyoty avensis.
  Nikt nie ucierpiał.

  atrapa

  Się niekoniecznym, bo to, że coś jest zakopane nie znaczy wcale, że pilnować tego musi jakiś góral:) Tym razem trafiliśmy w końcu do Bunkra. Tutaj wzrok nam się trochę pogorszył, ale udało się - i to bez pomocy latarek (nie żeby mi, bo ja do samego końca jakoś żadnej wskazówki zauważyć nie mogłam)...
  Kolejnym miastem jakie zapraszało nas radośnie podpowiedziami był Toruń, gdzie to Kopernik w piekarza się zabawiał. Pobiegaliśmy tym razem trochę po szkołach to tu to tam, większych sukcesów jednak nie odnosząc (jeśli chodzi o szkołę to w moim przypadku nic nowego). Aż niby to los przychylny wiatr rzucił nas pod Novum, gdzie, jak się okazało stał sobie taki samotny, śniegiem przysypany pan Copernicus w oczekiwaniu zawsze gotów by lekcji spragnionym wiedzy udzielić. Za wiele to z tego nie wynieśliśmy, jedynie wstydu trochę, że nie za bardzo pojęcie mieliśmy czyj pomnik przed sławną tą Uczelnią stoi i marznie od czasu już dłuższego.
  Tutaj skojarzenia z miastami się wykończyły, a kolejna podpowiedź była jak nic radosnym zawołaniem "Kobiety, wino i śpiew!" Radosnym, jak radosnym, o winie to się ucieszyłam, bo zimno było, ale kobiety to nie wiem na co mi w tej chwili potrzebne by były. Była to w sumie problematyczna podpowiedź, bo w Krakowie klubów, knajpek, pubów i innych kaplic pijaństwa i zabawy jest multum. Myślę, że nawet więcej niż myślę. Tak myślę. Jednak Nienazwani.

  xFEEL.NETH.PLx Strefa fana zespołu Feel! - Onet.pl Blog


  24 marca 2008
  Podróż za ocean? Florecistka w teledysku? Piotr: "My jesteśmy fruwający" Feel po godzinach
  PODRÓŻ ZA OCEAN?
  Na stronie Autoryzowanego Fan Clubu Feel pojawiła sie informacja, że zespół wybiera się za ocean, by zagrać koncert w Chicago. Zacytuję:
  "Witam serdecznie! Dziś o godzinie 1:00 w nocy zespól wyrusza w podróż za ocean. 27 marca zagramy koncert w Copernicus hall w Chicago, resztę czasu spędzimy na zakupach i zwiedzaniu. :)
  Trzymajcie kciuki. Pozdrowienia."
  Oczywiście trzymamy mocno kciuki za naszych chłopaków!

  FLORECISTKA W TELEDYSKU
  W piątek w Pałacu Staniszów pod Jelenią Górą zakończyło się kręcenie zdjęć do najnowszego teledysku zespołu Feel. Gwiazdą wideoklipu do piosenki "Jak głos anioła", która szturmem zdobywa listy przebojów,jest Sylwia Gruchała - znakomita polska florecistka i medalistka olimpijska.Piękna sportsmenka ubrana w wieczorową suknię przechadzała się po komnatach zabytkowego pałacu. Towarzyszył jej wokalista zespołu Piotr Kupicha. Kręcenie.

  Sila i Honor - Onet.pl Blog

  Statystyka
  Ilość wejść: 4872
  Komentarzy: 11


  22 stycznia 2011
  Dobre modele biznesowe version 2.0
          Modele biznesowe, które mogłyby spodobać się Marianowi Zacharskiemu oraz Mareczkowi Dukaczewskiemu.

  1. Opal Real Estate sp. z o. o., KRS 72257, Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice - Wschód  w Katowicach. 
  2. MAKSIMUM sp. z o. o. HOLDING S. K. A., KRS  345018, Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice - Wschód  w Katowicach. 
  3. Secus Asset Management S.A., KRS 217675, Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice - Wschód  w Katowicach. 
  4. Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.