O czym chcesz poczytać na blogach?

Copa america

Piłka jest zwierciadłem życia

Lionel Mesii jednak nurkuje! |Video|
Powstało chyba ze sto kompilacji, które przedstawiały genialnego Leo jako jedynego antynurka w składzie Barcelony i Argentyny. Cóż jednak Copa America potrafi czynić z geniuszami...
Więcej »

Tagi: Copa America Copa America 2011 leo messi nurkuje Messi

Futbolowe dywagacje

poniedziałek, 18 lipca 2011
Gdzie się podziały te mocne drużyny?

Patrząc na wyniki półfinałowych spotkań w tegorocznej edycji Copa America można zareagować nie wiele sposobów. Krzyknąć wraz z mediami "co za sensacja!" i zastanawiać się jakim prawem takie potęgi jak Argentyna czy Brazylia odpadają z turnieju po meczach z rywalami, którzy bynajmniej nie są jakimiś.

wiadomości

Barrios i Cristian Riveros  wszyscy strzelili po jednym golu. Finał odbędzie się 24 Lipca o godz.20;40 można go obejrzec w TVP SPORT.

Tagi: America Copa finał Paragwaj Urugwaj
11:42, wojtek04997
Link Dodaj komentarz »
środa, 20.

Erozbiorek – erotyka w każdej postaci

Co powyżej.

Na zakończenie prezentacja siły najpoważniejszego jak na razie kandydata do trzeciego miejsca – Peru. Właściwie, dwie panie z boskimi melonikami jakie zaraz zobaczycie to jedyny atut Peruwiańczyków na tegorocznym Copa America.

Pozdrowienia i do następnego razu

barca-sport blog by michaell

Pobytami w domu 30.08. Wcześniej jescze wesele mojej pani od angielskiego na ktore chyba ide z polowa bylej 3F :D:D. Gratuluje tym co sie dostali gdzie chcieli i tym co sie wogole gdzies dostali.
Od kilku dni na blogu pojawila sie rozpiska Copa America taka jak na Euro 2004. Ponad to podczas mojej nie becności udostepniony bedzie servis w korym bedizecie glosowali ktora kicia wam sie podoba. No i na koniec życze wszystkim zajebistych wakacji mimo fatalnej pogody pozdrawiam .........