O czym chcesz poczytać na blogach?

Continental airlines

Kiedy życie staje na głowie - Onet.pl Blog

Nie przedstawił opcji kupienia takiego miejsca z łóżeczkiem? Poczułam się oszukana! Linie lotnicze, których srebrną kartę latacza posiadał mój mąż, zachowały się karygodnie, nie wykazując najmniejszego zainteresowania komfortem podroży naszej małej bidulki, zmuszonej spać na rozkładanych mini stoliczkach. Tak nas potraktowali w Continental Airlines. W Berlinie odebrał nas cały komitet powitalny, w składzie rodziców, teściów i babci. Było wiele łez wzruszenia, w końcu nie widzieliśmy się 20 miesięcy, a dziadkowie po raz pierwszy zobaczyli Hanie na żywo. Mogli ją przytulic i ucałować. Haneczka spisała się na medal, od razu dała się brać na ręce, nosić i na.

Aurellia's Adventures - przyłapana na gorących uczynkach.

Orientalnych potraw w New Delhi, opanować leżak na Fiji a może zamienić zieleń drzew z Central Parku na błękit santoryńskich kopuł , natychmiast skontaktuj się ze swoim agentem turystycznym i z wyprzedzeniem ustal szczegóły. Lubimy niespodzianki ale nie zapominajmy, że Frontier, Continental czy nawet United Airlines przeżywają kryzys... Przecież nie chcemy spędzić całego lata w Hamptons, prawda? 
LETNIA WSKAZÓWKA  #3 –.

Wyprawa do Peru - Onet.pl Blog

Tam sprawdzamy rodzaje linii lotniczych obsługujących loty pomiędzy portami w Europie, a Limą. Obecnie są to: LAN, Iberia, KLM, Air France, AirEuropa. Wszytkie one latają bezpośrednio. Natomiast jeżeli nie przeszkadza nam przesiadka możemy poszukać lotów w: Avianca, Lufthansa, Taca, TAM, British Airways, American Airlines,Continental, przy czym należy pamiętać, że do przesiadki w USA potrzebna jest wiza tranzytowa!

Jak wspominałem w wyprawach z plecakiem często najważniejsza jest cena biletu dlatego najlepiej polować na bilet lotniczy na stronach.

Cowboys from Strzelce Opolskie

15.30 (czas lokalny) przylot na lotnisko JFK, odbiór bagaży, odprawa USA IMIGRATION

16.30 transfer autobusem do hostelu

24 sierpnia 2010

12.00 przyjazd z hostelu na lotnisko EWR

12.30 odprawa paszportowo-bagażowa

14.45 wylot liniami CONTINENTAL do San Antonio

9.50 przylot na terminal A, przejście przez strefę TRANZYT

12.10 wylot liniami PLL LOT do Chicago

15.15 PM (czas lokalny) przylot na lotnisko O`HARE Intl., terminal 5 ,odbiór bagaży, odprawa wewnętrzna USA IMIGRATION, przejazd kolejką wewnętrzną na terminal 2

17.15 PM odprawa bagażowa

18.00 PM wylot liniami UNITED AIRLINES do San Antonio