O czym chcesz poczytać na blogach?

Conrad murray

...:::Michael Jackson Neverland King of Pop:::... - Onet.pl Blog

Przypomnijmy, że we wtorek (4 stycznia) odbędzie się kolejne posiedzenie sądu w sprawie tragicznej śmierci Michaela Jacksona. Lekarz artysty Conrad Murray jest oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci piosenkarza. Doktor podał artyście zabójcza dawkę propofolu.

Opisy GG... Obrazeczki... Texty piosenek... - Onet.pl Blog

Serwisu TMZ, policja w Los Angeles jest już pewna, że Michael Jacksonzostał zamordowany. Nie są to już tylko ich podejrzenia, ale informacjepoparte dowodami. Kto ponosi w takim razie winę za śmierć króla popu? Jego lekarz, Conrad Murray. Wszystko wskazuje na to, że Michael umarł na skutek zażycia leku usypiającego Propofol. 


Jak ja nienawidzę tego lekarza!!! Co on najlepszego zrobił!!.

Michael Jackson KING OF POP - Onet.pl Blog

ten czas media prześcigały się w hipotezach na temat tego, kto jest za nią odpowiedzialny. Antybohaterem stał się oczywiście doktor Conrad Murray, któremu postawiono już zarzuty. Przy okazji na światło dzienne wyszły wszystkie zaszłości w rodzinie

asiica.blogŚmierć Michaela Jacksona to nie był wypadek ani samobójstwo. Policja z Los Angeles ma już pewność - Król Popu został zamordowany. Podejrzanym o zabójstwo jest jego osobisty lekarz, doktor Conrad Murray, który podał artyście zastrzyk z mieszaniną silnych leków.
Przyczyną śmierci Michaela Jacksona jest najpewniej propofol - preparat używany przez anestezjologów do szybkiego usypiania pacjentów. Jego podanie może skończyć się szybkim.