O czym chcesz poczytać na blogach?

Connecticut college

sweetsisi blog

2. lokaty na MŚ drugi rok z rzędu. Tandemy rosyjskie, ZSRR i WNP zdobyły wszystkie z wyjątkiem jednego olimpijskiego medalu w tańcach par na od debiutu tej konkurencji w 1976 w Innsbrucku.

Margaglio i Fusar-Poli tworzą parę od lipca 1994, kiedy to dotychczasowy partner Fusar-Poli, 27-letni Alberto Reani, wrócił do college'u.

Maurizio mówi, że to była ogromna szansa - "Miałem za sobą mistrzostwa Włoch juniorów, a ona MŚ seniorów".

Po zaledwie dwóch miesiącach, pomimo dzielących ich różnic, wygrali pierwsze międzynarodowe zawody w St. Gervais.

Włochy nigdy nie zdobyły medalu olimpiskiego w.Na zawodach seniorskich "Biellmann spin", element wymagający niesamowitej gibkości. Zawdzięcza to swojej matce, która zachęcała go do ćwiczeń rozciągających, kiedy był młodszy.

Jagudin i Pluszenko trenowali razem w St. Petersburgu pod okiem Aleksieja Miszyna do roku 1998, kiedy Jagudin przeniósł się do Connecticut, by trenować z Tatianą Tarasową. Pluszenko wciąż trenuje z Miszynem. Obaj łyżwiarze są zawziętymi rywalami, ale też serdecznymi kolegami poza lodowiskiem.

Matka Pluszenki posłała go na łyżwy, kiedy miał 4 lata. Ale kiedy miał 11 lat, lodowisko w jego rodzinnym Wołgogradzie zamknięto. By.

Poszukiwacze zaginionej pracy

Mogę się pozbyć ani tej myśli, ani widoku sprzed oczu, więc robię, co należy. Wziąłem je i chwyciłem. O tak. I szarpnąłem głową do tyłu. No i stoję tak, z dwoma jądrami na brodzie. (Śmiech) Nie mogę pozbyć się tej metafory. Wciąż tkwię w Arystotelesie. Znikąd dopadły mnie 2 określenia, wbite mi do głowy w college’u. Anagnorisis i peripeteia. Anagnorisis i peripeteia. Anagnorisis znaczy po grecku ‘odkrycie’, przejście od ignorancji do wiedzy, czyli to, czym zajmuje się nasza stacja. Na tym polega “Brudna robota”. Co dzień po szyję tkwię w anagnorisach. Świetnie. Drugie słowo, peripeteia, to moment w.Za to. Świetnie zarabia. Zapytaj, czy szedł za swoją pasją to cię wyśmieje. Ktoś proponował mu 60 milionów za jego farmę pod Las Vegas – odmówił. Nie szedł za pasją. Cofnął się i przypatrzył dokąd idą inni, po czym ruszył w drugą stronę. Ta historia sie powtarza. Matt Froind, producent mleka w New Canaan, Connecticut. Uświadomił sobie, że krowi nawóz jest wart więcej od mleka, jeśli zrobi z niego bio-degradowalne doniczki. Sprzedaje je do Walmartu. Idź za pasją – dajcie spokój. Zacząłem przyglądać się pasji. Obserwowałem wydajność kontra efektywność. Jak wspominał Tim, to wielka różnica. Obserwowałem.

- underground... // sharleen.blog.pl

Absurdów ówczesnego ustroju życiu w Warszawie w latach osiemdziesiątych...
Znalazłam przypadkiem w księgarni:

Helen Carey Davis - Amerykanka w Warszawie (wyd. Znak - no jasne)

sharleen 2002-08-29 09:56:57
skomentuj (0)


Polak wybitny
Doktoraty honorowe: Alliance College, Paryż, 1981; Uniwersytet Columbia, Nowy Jork, 1981; Katolicki Uniwersytet, Louvain, 1981; MacMurray College, Illinois, 1982; Uniwersytet Notre Dame, 1982; Providence College, 1981; Uniwersytet St.Senis, Paryż, 1982; Uniwersytet Seton Hall, 1982; Uniwersytet Paryski, 1983; Uniwersytet Harvard, 1983; Uniwersytet Fordham, 1984; Uniwersytet Dundee, Wielka Brytania, 1984; Uniwersytet Mac Master, Hamilton, Canada, 1989; Uniwersytet Simon'a Fraser'a, Kanada, 1989; Uniwersytet Gdański, 1990; Uniwersytet im. M. Kopernika, Toruń, 1990; Uniwersytet Stanowy Connecticut, 1996; Uniwersytet Anahuac del Sur, Meksyk, 1996; Uniwersytet del San Salvador, Buenos Aires, 1997; Uniwersytet Mendoza, 1997; Uniwersytet Korei (hon. prof.), Seul, 1997; Uniwersytet Meiji, Tokio, 1997; Westminster College, Fulton, 1998; Uniwersytet Lynn, Miami, 1998; Uniwersytet Gannon, Erie, 1999; University of Hawaii,.

Hity książkowe

Zaktualizowany i łatwiejszy niż dotychczas.

"W końcu pojawia się pozycja, w której fakty naukowe górują nad reklamą i gdzie wyniki spełniają obietnicę. Po przeczytaniu książki na zawsze zmieni się twój sposób odżywiania i styl życia."
- dr William J. Kraemer, profesor kinezjologii Uniwersytetu w Connecticut
Dr Eric C. Westman jest profesorem nadzwyczajnym medycyny w Duke University Health System i dyrektorem Duke Lifestyle Medicine Clinic. Dr Stephen D. Phinney to profesor emeritus University of California Davis School of Medicine. Dr Jeff S. Volek jest profesorem nadzwyczajnym i prowadzi badania w kierunku aktywności.Głównym rysownikiem i reżyserem animacji) filmowej wersji albumu. Obecnie, i znów z Rogerem Watersem, pracuje nad nową oprawą sceniczną trasy "The Wall", która w latach 2010 i 2011 objąć ma swym zasięgiem Amerykę Północną i Europę.

Na początku lat 60., po krótkim okresie pracy w londyńskim Royal College of Art, Gerald Scarfe stał się znanym i cenionym rysownikiem, którego prace znalazły się w takich magazynach jak "Punch" czy "Private Eye". Wystawy jego dzieł organizowano na całym świecie. Scarfe ma też za sobą pięćdziesiąt występów na żywo w ramach tzw. "one man show". Jest autorem scenografii i kostiumów.