O czym chcesz poczytać na blogach?

Conan barbarzyńca 3d

Zapiski na kartce

Z ciężkim sercem wyjęłam w kinie 25 zł aby zapłacić za magiczny bilet wstępu do krainy 3D.  Aby pozytywnie nastawić się do czekającej mnie za chwilę projekcji wmawiałam sobie, że kiedyś trzeba zobaczyć jak wygląda film w trójwymiarze. W towarzystwie nie wypada nie mieć zdania skoro wszyscy jednoznacznie mówią.

Publiczności byłaby jeszcze zawiedziona a tego Cameron by nie zniósł. Idylle przerywa najazd złych ‘Europejczyków’, którzy chcą zabrać ziemię Na'vi. Ale wspomniany wcześniej słodziak czyli Jake Sally jak Conan Barbarzyńca rozprawia się ze złymi ludźmi… bla bla bla itd.

Oddech-najkrótszy poemat

Akurat do roboty. Historyjka płytka, wykonanie bez przejawu jakiegokolwiek poczucia humoru i dystansu do tematu, z całą masą półobrotów i efekciarskich zagrywek rodem z Matrixa. Po jakie licho w 3D, to lepiej pozostawić tego rodzaju zachłyśnięcie nowością bez nadmiernego komentarza, bo zalatuje na milę pazernością. I pomyśleć, że swojego czasu śmiałam narzekać na Blade'a.  
(choć wciąż film ten okazuje się jedynym przykładem, gdzie wspomniana technologia rzeczywiście była uzasadniona). Tym bardziej nie interesują mnie "romanse" z technologią, która nic nie wnosi w produkcie z etykietką Conan Barbarzyńca. Po seansie pobrzmiewała ona z resztą raczej czysto ironicznie.
Jason Mamoa, znany mi bliżej z ról Khala Drogo w

Interia - kino online

  do wpisu „Czarny łabędź / Black Swan online (2010) Lektor PL”
 • Conan Barbarzyńca 3D online (2011) Napisy PL

  Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa wojna. Khalar Singh – potężny władca i czarnoksiężnik zgładzi całe plemię małego Conana, ale na swoje nieszczęście nie zdoła schwytać walecznego chłopca. Conan jest już dojrzałym wojownikiem, który nie ma sobie równych wśród ludzi. Od lat realizuje już swój krwawy plan zemsty podążając tropem Khalara i.

 • Przygody Ludzi

  Na wadze 30 kg. W epizodach pojawią się prawdziwe gwiazdy MMA. Zdjęcia rozpoczną się w
  FOTO: Witaj w świecie "Conana Barbarzyńcy"
  Już w przyszłym miesiącu do kin trafi pełna seksu oraz przemocy superprodukcja "Conan Barbarzyńca 3D". Poniżej prezentujemy Wam nieużywany plakat filmu. Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć, w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa starcie. Khalar Singh - mocny monarcha także czarnoksiężnik zgładzi całe plemię małego Conana, ale na swoje.