O czym chcesz poczytać na blogach?

Commodore 64

Kto słucha ten głuchnie

Legendę ery ośmiobitowców, mokry sen każdego chłopca urodzonego w okolicy roku 1980 – szare pudełko z symbolem C64.

Commodore 64

 Wedle zapewnień producenta wszystko poszło z duchem czasu - do oldschoolowej, szarej obudowy dodano czytnik DVD, terabajtowy dysk twardy, miliard wejść USB i HDMI, procesor Intel® Atom D525 1.80GHz i grafikę od NVIDIA.

  Dodaj do ulubionych:

  Lubię
  Jeden bloger lubi ten .

  post-ortodoks 2.0

  Drugą serię „Losta”. Albo wysyłać listy Pocztą Polską. Albo grać na commodore 64.


  post-ortodoks 2009-01-29 19:58:24
  skomentuj (5)


  Tytułu nie będzie, autorkę dopadła niemoc twórcza.... - Onet.pl Blog

  Końca nie było poważnie to dodam, że tata kupił nam drugi telewizor jakieś 11 albo 12 lat temu tylko dlatego, że dostaliśmy z Bartkiem komputer na Boże Narodzenie. Oczywiście nikt nie myślał wtedy o pecetach, wtedy szczytem techniki był Commodore 64. Oczywiście teraz wspominam to z uśmiechem na twarzy, ale jeśli mam być szczera to gry na "komodorcu" były zajefajne. Nie to co teraz. Koło fortuny, Packman, Myszka Miki, Wizards of war, soccer, Oel Pompowacze (gdzie można się było.

  banshee.blog

  Muzeum Techniki. Muszę, przyznać, że nadaje się na mennika, monety które nam wybiłam były równiutkie i bardzo wyraźne hehe... Poza tym wpadłam w lekką depresje ujrzawszy na wystawach jako eksponaty MUZEALNE swój jeszcze sprawny Commodore 64 (lamerzy, nie mieli ani jednej taśmy z grą hyhy), mały telewizorek do niedawna stojący u nas w kuchni, aparat telefoniczny na żetony, które to żetony jeszcze kilka lat temu można było kupić w regularnym kiosku w naszym miasteczku i.

  miskoff blog

  Firmowym. Wsiadłem, odpaliłem silnik, włączyłem radio, i wtedy ku mojemu zdziwieniu muzyka nie popłyneła z głośników... Przynajmniej nie taka jaką znaliśmy. Słychać było trzaski, piski, na mój gust dzwieki zbliżone do gier na Commodore 64 puszczonych w normalnym kaseciaku. Licząc na to, że to cos pomoże parę razy uderzyłem dłonią w radio, jak możecie się spodziewać zupelnie nic to nie dało. I w tym momencie stało się coś takiego czego nie spodziewałbym się ujrzeć.

  Angelsien i reszta

  piątek, 28 października 2005
  Towarzystwo zblazowane

  Dawne czasy  ( gdy namiętnie graliśmy w  wonderboy'a na commodore 64).  Jedziemy samochodem na wycieczkę w góry.

  Mama wielce podekscytowana:   "Patrzcie jakie piękne pasma górskie! Jak tu malowniczo!"

  My:                       "Taaa....

  netgirl blog - troszke ironii, poszukiwanie optymizmu, niezrozumiałe notki i te jak najbardziej jasne.

  a jutro matura!

  chcecie zobaczyc najpiekniejsza rzecz swiata, ktora obecnie jest w moim domu?:

  to nie ptak, to nie samolot, to nie goha, to:  Wspanialy commodore 64!
  patrzy na mnie znad polki i tak jakby mruga:) niestety. problem jest tylko jeden. Dostane "cartrige" dopiero po maturach. co to oznacza dla naszego narodu? Oprocz tego, ze Kaczynski wygra wybory, a w Bydgoszczy wybuduja aquapark - Kasia.