O czym chcesz poczytać na blogach?

Comedy central

konik-samba.blog

Do jazdy konnej na zime
-sztylpy (naprawione)
-i mój but też był w naprawie
-branzoletke
-S_K_A_R_P_E_T_K_I wiem ŻAL
*
Teraz oglądam ZNOWU  "Comedy Central", a dokładnie "On, ona i dzieciaki", to jeden serial komediowy z moich ulubienych.Uwielbiam takie trzy seriale: 1."On, ona i dzieciaki", 2."Jim wiel lepiej", 3."Hoży doktorzy". Kocham to oglądać! Kapitalny był.

Karma- what goes around, comes around. - Onet.pl Blog


11 czerwca 2009
someone?
Ból głowy. Lekarz. Siódme poty. Robienie obiadu. Comedy Central. Problemy z żołądkiem. Ketonal. Tabletki na żołądek. Comedy Central. Ku***, co za upragnione wakacje.
Nawet nie mam ochoty na wyjścia gdziekolwiek. Śpiewać mi się nie chce. Za cholerę nic mi się nie chce.
wrrr


help me someone?

Info o Ellen Page - Onet.pl Blog


16 września 2008
Zdjecia Ellen.

Heyka!Dowiedziałam się,że rozdanie nagród Canadian Comedy Awards odbedzie się od 1-5 paźdźiernika w  mieścia Regina.Jest to festiwal,a także gala rozdania nagród.Dzisiaj zdjęcia Ellen z róznymi osobami:

od lewej:Diablo Cody,Ellen,Jason Bateman

Diablo Cody i Ellen.

Żeńska część.

Serial ,,Trailer Park Boys".

Jason Bateman i Ellen.

Ellen zagrała w tym serialu w 2002 roku.Z jej udziałem nakręcono 5 odcinków.Opis serialu,który chodzi na stacji ,,Comedy Central" pochodzi z filmweb.pl:

"Chłopaki z baraków" to paradokumentalny serial, opowiadający o losach Juliana, Rickiego i Bubblesa, trzech przyjaciół, którzy mieszkają na Trailer Park, czyli osiedlu tanich, prowizorycznych domków. Mężczyźni, chcąc.

Chcę żyć normalnie - Onet.pl Blog

Na kaszance krowo" albo "Przez twoją dietę wyginęły amazońskie bawoły". To bardzo bardzo mi pomoże i wpłynie na mnie w pewnym stopniu. Jestem zdesperowaną, grubą idiotką, która cały dzień dzisiaj siedziała w domu oglądając na przemian Disney Channel i Comedy Central.
Alys (21:59)
2 komentarze

Muzykaa.... - bloog.pl

Spears odnosi ostatnio sukcesy jako aktorka!

 

Wokalistka wystąpiła niedawno gościnnie w serialu komediowym "Jak poznałem waszą matkę" (który oglądać można na kanale Comedy Central). Okazało się, że odcinek z jej udziałem cieszył się ogromną popularnością.

Britney sprawdziła się tu w roli komediowej - a teraz będzie miała szansę zaistnieć jako aktorka.

aniol-na-szafie blog

Moje warunki życia. Zresztą moja rodzina też stawia internet, radio i prasę ponad telewizję. Telewizor stoi w pokoju na piętrze, do którego wchodzi się raz na ruski rok.
Tylko czasem tęskno mi do Teatru Telewizji, "Kocham kino", TVN Style, Comedy Central... Ale może w wakacje nadrobię. Jak się na co dzień nie ma, to później wyśmienicie smakuje :-)

Tagi: telewizja, pitu pitu
skomentuj (1)


2009-06-08 | 00:53:15