O czym chcesz poczytać na blogach?

Comarch

Systemy do zarzadzania

Do obsługi aplikacji MS Word, przeprowadziłem się z moją ciekawy dalszych wyzwań mój umysł umiejętności, zrobiłem wielkie prezentacji MS PowerPoint. MS Excel było butelkowane "Genie", które mogłyby pracować na moje życzenia i robić wszystko matematycznych obliczeń i przedstawiania ich w czytelnej formie graficznej. Obecnie wszystkie komputerze użytkownicy wiedzą, jak pracować w MS Office.

Czy mogę zrobić mój ERP doświadczenia podobne do MS Office? Czy nie moja same osoby wstać i powiedzieć do mojej nowej klasy ERP-"Tak, to mój system. Chciałbym dowiedzieć się go szybko i wprowadzają wartości mojej firmy ".

Comarch wpis w aplikacji biznesowych (Dynamics ERP i system CRM) miejsca całkowicie zmieniła reguły gry. Comarch Dynamics oferuje łatwość użytkowania, takich jak MS Office i integracji również z innymi technologiami firmy Comarch. SMBs globalnie ogarnąć Comarch dla łatwiejsze interfejsy, duża dostępność siły roboczej na technologiach Comarch. SAP współpracuje ściśle z firmą Comarch, aby ich rozwiązań przyjaznych ludzi poprzez projekt "Duet".

Blog majos4

Można kupić również przed meczem w kasach na stadionie:

Sektor A: 25zł
Sektor B: 15zł
Sektor C: 10zł

Mamy nadzieję, że kolejny raz będziecie naszym dwunastym zawodnikiem!


Komentarzy: 0 Comarch Cracovia Kraków-GKS Tychy 2006-11-20 19.11.2006

"Pasy" ograły w Tychach lidera!


Hokeiści ComArch Cracovii pokonali w dzisiejszym wyjazdowym meczu na szczycie Ekstraligi hokeja na lodzie obecnego lidera i jednocześnie wicemistrza Polski GKS Tychy 6:3. Było to drugie z rzędu zwycięstwo "Pasów", natomiast dla gospodarzy była to druga kolejna porażka. Dzięki odniesionemu zwycięstwu ComArch Cracovia umocniła się na 3. miejscu w ligowej tabeli i zmniejszyła dystans punktowy dzielący ją do lidera z Tych do 6 punktów.

GKS Tychy - ComArch Cracovia 3:6 (1:3, 1:1, 1:2)

Bramki zdobyli: 0:1 Leszek Laszkiewicz (13), 0:2 Leszek Laszkiewicz (15), 1:2 Adrian Parzyszek (16), 1:3 Daniel Galant (18), 1:4.

KrDMSm3023

, michalinaaaa , AE
Link Dodaj komentarz »
środa - "The spirit of Football Club Barcelona"

gościnny wykład prezesa FC Barcelony - Joana Laporta,

23.11. godz.17.30 Nowa Aula (Bud.C), po wykładzie dyskusja

11:51, michalinaaaa , AE
Link Komentarze (1) »
wtorek - strategie marketingowe ComArchu - wykład

zgodnie z www.ae.krakow.pl :

Wykład Grzegorza Błażewicza

Katedra Marketingu zaprasza na wykład Grzegorza Błażewicza - Dyrektora Marketingu ComArch S.A. na temat: "Strategie marketingowe ComArch S.A. na rynku międzynarodowym" w dniu 22 listopada 2005 r. o godzinie 10.30 w sali 415 pawilon Finansów.

Na wykład zapraszamy wszystkich chętnych Pracowników i Studentów zainteresowanych problematyką "strategii funkcjonowania przedsiębiorstw w warunkach globalizacji".

jj ... eLon bloG

Dam rade :D Także udało się troszke to trwało ale w końcu sie wyrobiłem. Troszke czasu wolnego przeznaczymy na... :P spotkanie ze znajomymi.. O! :D Nie no, nie jest aż tak źle. ale wreszcie siły wróciły
2004-09-22 08:02:45
skomentuj (3)
dobrze
szaleństwo w pracy skończone.. no way! Teraz tylko jeszcze 3 dni pracy i pare dni fri, odpoczynku.. a potem w planie studia wielka niewiadoma.. ciekawe, ciekawe wszystko to co nowe.. :D
jutro imprezka.. mój ziom bedzie grał na djce i to gdzie.. w klubie extreme.. fajno.. :D zapowiada się ciekawy wieczór
2004-09-24 21:35:28
skomentuj (4)
dobrze
ostatnio wogole jak śnięty all the time.. koniec z pracą w comarchu. nie powiem bylo git, ale za bardzo przesadziłem z przkładaniem sie przez półtora tyg. i jakoś teraz mi to na dobre nie wychodzi.. kichowato sie tylko czuje bo zostawilem ziomka z nieskończonym projektem no coż.. a wiecej poznalem znowu sporo ludzi - "ale nowość powiedział". Sporo takich, ktorych chcę znać nadal, jednak też kilkoro, o których pamiętać nie chcę..
Nom i byłem dziś odebrać index na uczelni!!! :D
2004-09-30 20:54:00
skomentuj (4)

IT Governance Blog

  • IT Governance – wniosek z rozmów odbytych na targach jest dla mnie bardzo optymistyczny – świadomość konieczności wdrożenia zasad IT Governance jest coraz większa. Rośnie również liczba rozwiązań wspierających procesy zarządcze w informatyce – od zarządzania ryzykiem, poprzez budowanie i mapowanie procesów IT, po zarządzanie zgodnością z regulacjami. Jedynym czego brakło może być jedynie brak na targach kompleksowych rozwiązań z tej dziedziny... Może źle szukałem?

  • Polska – nasza reprezentacja była widoczna i dobrze się prezentowała. Sztandarowym naszym wystawcą był Comarch, ale równie dobrze zaprezentowały się firmy z Pomorskiego Parku Naukowo -.