O czym chcesz poczytać na blogach?

Colombiana

Przed srebrnym ekranem ...

Bez mdlącej dosłowności, lecz z genialnym umiarem, a przy tym wcale nie płytko i głupio.

Michelle Williams wykonała kawał fantastycznej aktorskiej roboty. Podziwiam tą dziewczynę za odwagę podjęcia się takiej roli. Jej Marilyn jest idealnie taka, jaką sobie ją zawsze wyobrażałam. Zjawiskowa, odurzająca, nieziemska, a przy tym zagubiona, nieszczęśliwa, niepewna.

I ten Eddie Redmayne. Coś takiego ma w sobie ten piegowaty, rudy (i w sumie niezbyt ładny) chłopak, co ja kupuję całkowicie. Podoba mi się we wszystkich swoich filmowych wcieleniach, nie mogę się na niego napatrzeć. Tutaj zdobył mnie tymi scenami, gdy na widok ekranowej partnerki jego twarz rozpromieniał uśmiech. Tak piękne są ludzkie twarze tylko pod wpływem miłości.

Dla mnie ‘Mój tydzień z Marilyn’ to historia o tym, jak wiele może nam dać drugi człowiek, jednocześnie nie dając nic. 8/10.

 
Brak komentarzy

Napisane w kategorii Nic co ludzkie ..., Spojrzenie w przeszłość

 

Colombiana

04 mar

nowakolumbia

Tysiące niewinnych zamordowane przez armię i policję

Od początku urzędowania obecnego konserwatywnego prezydenta Alvaro Uribego w połowie 2002, w Kolumbii zginęło lub zaginęło bez wieści, z przyczyn politycznym, ponad 14 tysięcy osób, które nie brały udziału w zbrojnych starciach w wojnie domowej.

75% ofiar, organizacje obrony praw człowieka, które przedstawiły w Genewie raport na ten temat, przypisują działaniom rządu.
Gustavo Gallón, reprezentujący Kolumbijską Komisję Prawników (Comisión Colombiana de Juristas), sprecyzował, że agenci rządowi bezpośrednio odpowiadają za 17,5% zabójstw, a pozostałe 57% to ofiary współpracujących z rządem oddziałów paramilitarnych.

Zwrócono uwagę na znaczny wzrost w ostatnich latach liczby pozaprawnych egzekucji. Podczas gdy między 1997 a 2002 agenci rządowi byli odpowiedzialni za niecałe 700 takich przypadków, to między lipcem 2002 a grudniem 2007 zarejestrowano ich ponad 1100.

2008-12-14

Nasza Klasa nk dodatki - wklejki, obrazki, komentarze, opisy nk, opisy do zdjęć,filmy online. Wszystko na naszą klasę i nk.

Z filmów, ale okazuje się, że wcale nie będzie tak łatwo pozbyć się uroczego martwego łajdaka. Czy uda mu się zwyciężyć z wampirem? Tą kwestię zostawiam dla Was...20:24, delfinekklasa , Zwiastuny filmowe
Link Dodaj komentarz »
Colombiana online 2011 Napisy PL

Film akcji  kiedy Cataleya Restrepo była małą dziewczynką była świadkiem brutalnego i strasznego morderstwa swoich rodziców. Tak to zapamiętała, że kiedy dorosła postanawia odnaleźć morderców swoich rodziców, jednocześnie staje się zawodowym zabójcą. Jest piękna, silna i zdeterminowana. Jako płatna morderczyni, z zimną krwią wykonuje kolejne egzekucje. Obsesyjnie tropi i eliminuje osoby powiązane ze śmiercią swoich rodziców. Z każdym kolejnym zabójstwem Cataleya zbliża się do upragnionego celu – zabicia gangstera, który był odpowiedzialny za zamordowanie.

Linki Download

Straw Dogs (2011) BDRip.XviD-Larceny

Plik spakowany w archiwum .zip

Download: Straw Dogs (2011) BDRip.XviD-Larceny

Tagi: pobierz, do pobrania, sciagnij, filesonic, rapidshare, fileserve, wupload, uploading, torrent, filepost, hotfile, rapidshare, pobierz, linki, download, film, "Straw Dogs" (2011) BDRip.XviD-Larceny, filmy, dvdip, dvdscr, cam, r5, napisy, lektor, lektor.pl, dubbing, polskie napisy, napisy wtopione, BIDA, najlepsza wersja, dobra jakosc, napisy do "Straw Dogs" (2011) BDRip.XviD-Larceny

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
pobierz-pl
Czas publikacji:
piątek, 20 stycznia 2012 14:45

Opcje

  • Przejdź do wpisu „Straw Dogs (2011) BDRip.XviD-Larceny”
  • Colombiana (2011) PROPER.BDRip.XviD-Larceny

    Colombiana (2011) PROPER.BDRip.XviD-Larceny

    Plik spakowany w archiwum .zip

    Download: Colombiana (2011) PROPER.BDRip.XviD-Larceny

    Tagi: pobierz, do pobrania, sciagnij,.