O czym chcesz poczytać na blogach?

College humor

sandbox.blog

Zły obraz klifowego wybrzeża Palos Verdes w Kalifornii, gdzie bywa "inaczej niż w raju". Klasyczna historia kryminalno-obyczajowa z Kamilem Szybińskim w roli głównej. 19-letni nadinteligentny skater i podróżnik po czterech tygodniach studiów w Marymount College o 9:30 spada z plecakiem z urwiska (Punkt Inspiracji), po czym ginie. Policja uznała, że to samobójstwo. Szczegóły wskazują na wypadek lub zabójstwo. Rodzina od kilku miesięcy heroicznie walczy z amerykańską rutyną w poszukiwaniu prawdy.

Myślę, że żołnierze nie powinni pić aż tyle.

skomentuj (1)

Czułbym się dość 2003-03-07 18:34:28


nierzetelnie, pomimo dobrego humoru dziś, gdybym nie napisał czegoś o śmierci. Ale nie napiszę. Może tylko tyle, że dziś mija 6 rocznica śmierci największej poetki polskiej piosenki - Agnieszki Osieckiej. Dziś tylko tyle.

skomentuj (1)

...i wciąż jej szukam.

Uczennicę? – Niska kobieta uśmiechnęła się w stronę kędzierzawej cały czas energicznie potrząsając ręką Hermiony.
- Nie do końca, Amy. Hermiona dopiero za rok będzie gotowa, o ile się zdecyduje oczywiście, do podjęcia się nauki w College Apartment.
- Ach tak, bardzo się cieszę! – Recepcjonistka znów uśmiechnęła się od ucha do ucha, lecz chyba nie do końca była świadoma tego, co mówi.
- Yyy... dobrze. Więc może zaprowadzisz naszego gościa na pierwsze.Sam koniec sali, bo dojrzała właśnie swój ukochany księgozbiór; według niej Lewis Audrey, pół-czarodziej, był najlepszym pisarzem na świecie. Jego dzieła wprost powalały swoją wzniosłością, tyle, że nigdzie, ale to nigdzie nie było ani krzty humoru.
„A co tam, nie wszystkim musi się to podobać.” – Pomyślała Hermiona i wzięła brunatną, może trzystustronicową, wyświechtaną książkę zatytułowaną „W pogoni nie umierając” oraz usiadła na jednym z.

Tajemnice...psychologii... socjologii...itp:) - bloog.pl

Może dzieki temu będzie łatwiej spostrzegać rzeczywistośc:)

Pozdrawiam Was serdecznie. Juz w krótce ciekawsza i oczywiście dłuższa notka na temat:.... nie zdradzę;)Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,762338,trackback

komentarze (3) | dodaj komentarz

Śmiech i poczucie humoru torują drogę miłości

sobota,
Twierdzenie, że ludzie z poczuciem humoru są atrakcyjni pod względem seksualnym, nikogo nie dziwi, ale bardzo niewielu naukowców zajmowało się badaniem tej zależności.
Teraz temat zainteresował badaczy z zespołu Erica Bresslera z Westfield State College (stan Massachusetts) oraz ich kanadyjskich kolegów z McMaster University w Hamilton (prowincja Ontario).
Badania zostały przeprowadzone w grupie ponad 200 studentów - mężczyzn i kobiet. Poproszono ich, by ocenili atrakcyjność osób.

Tęczowa Horda

Tęczowa Horda
Tęczowa Horda atakuje! Newsy, informacje i artykuły z frontu walki o prawa mniejszości i tolerancję. Humor i powaga, zapiski twórcze i odtwórcze, komentarze, opinie, wywiady. Nie tylko dla gejów, nie tylko o gejach.
| <

Czterech pozostałych sprawców zostało skazanych na podstawie stanowego prawa o zbrodniach nienawiści, na kary do trzech lat dozorowanej próby oraz 500 godzin prac społecznie użytecznych, włącznie z ogłoszeniem tego faktu w szkołach średnich i w college'u.

Źródło: pinknews.co.uk
17:41, teczowahorda , Tęczowe Newsy
Link Dodaj komentarz »

szczęśliwej drogi - blog of kamaa

plac glowny come back


dla oka :)


* * *

* * *

wielkie zwyciestwo :)


to tylko jedno z pieknych widoqw w Camridge.. King`s College, jeden z najstarszych i jego piekny urok!!

dzis wrocilam z Rybka z dlugiego, cudownego pobytu.. za szybko minely te 2 miesiace, naprawde zostalabym dluzej ,chociaz wakacje sa potrzebne ;)

relacje w krotce, poki co wspominam... pierwsza
imprezka we wroclawiu po dlugiej nieobenosci, spotkanie kolezkow z AR i mile pogawedki z Pablo ;) Pierwsza nocka w nowym mieszkanq na Grunwaldzie, szkoda tylko ze bez Anislawki i Zunislawki ;) Pierwsze zakupy, powiedzmy ze "delikatne" byly i humor superasnie sie poprawil ;) shopping to zawsze dobry nastroj dla kazdej kobietki! wspolny pobyt z kuzynka ,ktora widze raz na ruski rok ;) Melus nie pekaj, szkocje odwiedzisz znow za rok!! :)

piatek/ sobota / niedziela wyjazd do krainy.

ZYGFRYD GDECZYK

Jeden kocha polską wierzbę płaczącą i mazurki Chopina, inny wszędzie wietrzy wrogów ojczyzny, a jeszcze inny nawet zaraz oddałby dla Polski życie, byle tylko z dala od tych strasznych… Polaków – uważa Krystian, student prawa na University College London. – To nietrudno zauważyć również na Wyspach. Powszechnie znane animozje między tzw. starą emigracją, a nową mają swoje źródło, m.in. w rozumieniu pojęcia patriotyzm – dodaje.
Jak miło patriotą być…

Pozyteczne

  • Poinformuj sie o nowym tekscie na e-mail
  • Wszystkie notki (stary i nowy blog)

Moje strony

  • CEL
  • CREDO
  • SUGESTIE
  • LINKI
  • FELIETONY
  • HUMOR
  • PIOSENKI