O czym chcesz poczytać na blogach?

Colin mcrae rally 2.0

ogólnie o życiu - Onet.pl Blog

Ulubione Teamy Rajdowe

  • Bracia Bębenkowie
  • Citroen Total World Rally Team
2 coraz więcej śladów
o wszystkim i niczym. (barteek; 19.10.2008)
matura (barteek; 12.05.2008)
leniuchowanie (barteek; 21.01.2008)
.
[*]
 Odszedl od nas kolejny mistrz. Człowiek legenda rajdów, Colin McRae. Kiedys startowal zawsze jechał na 100%.Nigdy nie kalkulowal punktów zawsze chciał być pierwszy. W calej swojej karierze miał duzo groźnych wypadków. Moząna powiedziec ze.

Strefa Petrolhead'a

Stos książek, niezależnie od dziedziny – do tej pory pamiętam, jak siedząc z słownikiem przy PlayStation 1 kminiłem, co znaczy które słowo na ekranie Pre-Rally w Colin McRae Rally 2.0, to przy okazji tej właśnie gry nauczyłem się wszystkich podstawowych pojęć związanych z pogodą (nie oszukujmy się, to same podstawy, ale pochodzą one z gry). Seria Gran Turismo.

Świat według 13-latka

Religijne to przepraszam - ja porostu nie lubie chodzić do koscioła. Przechodząc dalej kupiłem sobie 2 gry - Gun ( TPP - strzelanka na dzikim zachodzie - przedział wiekowy 18+ - cena - 50 zyla/złotych/miedziaków - jak to woli ) oraz Colin McRae Rally 2005 ( Samochodówka - na szosie ^^ - przedział wiekowy 3+ - cena 20(tu wstaw któreś z wyższych określeń)). Gun`a zdecydowanie polecam a Clolina musze przetestować na swojej ekstra-super-czadzik kierownicy :P. Teraz już tylko musze.

Gry nowe i starsze na Rapidshare - Lukefiles.blog.plBrak hasla

skomentuj (0)

Colin McRae Rally 2.0 PL
2009-04-24 16:56:14

Colin McRae Rally 2.0 należy do grona najpopularniejszych i najlepszych gier rajdowych na świecie.
Najszybsze samochody rajdowe, jakimi ścigali się dawni i obecni mistrzowie - od.