O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Colin mcrae rally

scheva blog

Mi z lodówki colę, już się wystraszyłam że chce tu przyjść bo ja jak zwykle mam syf w pokoju i drzwi otwierają się tak, że trzeba się przez nie przeciskać :-D Chyba sobie w coś zagram... może w Colin McRae Rally 2??? Wczoraj nieżle mi poszło, wszędzie zdobywałam złoto. Ten blog chyba powinien się nazywać scheva-mistrz-kierownicy.blog.pl :-D Ok ide szpilnąć.

skomentuj (1)

Strefa Petrolhead'a

Dały mi więcej niż jakikolwiek stos książek, niezależnie od dziedziny – do tej pory pamiętam, jak siedząc z słownikiem przy PlayStation 1 kminiłem, co znaczy które słowo na ekranie Pre-Rally w Colin McRae Rally 2.0, to przy okazji tej właśnie gry nauczyłem się wszystkich podstawowych pojęć związanych z pogodą (nie oszukujmy się, to same podstawy, ale pochodzą one z gry). Seria Gran Turismo nauczyła mnie z.

Próbki i gadżety - bloog.pl

 3. Colin McRae rally - 15 zł ( gra zawiera instrukcje i 2 naklejki )

Świat według 13-latka

Porostu nie lubie chodzić do koscioła. Przechodząc dalej kupiłem sobie 2 gry - Gun ( TPP - strzelanka na dzikim zachodzie - przedział wiekowy 18+ - cena - 50 zyla/złotych/miedziaków - jak to woli ) oraz Colin McRae Rally 2005 ( Samochodówka - na szosie ^^ - przedział wiekowy 3+ - cena 20(tu wstaw któreś z wyższych określeń)). Gun`a zdecydowanie polecam a Clolina musze przetestować na swojej ekstra-super-czadzik.

Colin mcrae rally 2.0

Blog poświęcony grze Colin McRae 2.0 oraz 3

Osób nas odwiedziło?

Odwiedziło18732

Ulubieni


Nasz profil

Witajcie na naszym blogu! My lubimy grę Colin McRae Rally 2.0 oraz 3. Na tym blogu opiszemy grę CMR2. Mamy nadzieję, że ten blog pomoże wam przypomnieć informacje z tej gry./Hello on the our blog.We like game CMR 2 and 3.On our blog write game.