O czym chcesz poczytać na blogach?

Coldplay every teardrop is a waterfall

M kontra M - Onet.pl Blog

Magdaleno, tak, tak kolejna bezsenna noc, i ta nawałnica myśli. No ale i tak jestem w dobrej sytuacji bo moje myśli potrafię skupić na konkretnym temacie, wiec o.Nagości i braku szacunku dla podstawowych zasad moralnym, czy jest miejsce na sformalizowanie istniejącego między dwojga ludźmi uczucia????? Chciała bym wierzyć że tak, ale już nie.

06 marca 2012
Every teardrop is a waterfall
Coldplay - Every Teardrop is a Waterfall

Me, Myself & I. - Onet.pl Blog

Cholerni hipokryci! Teoretycznie rzecz biorąc miałam zrobić wszystko, a jak zwykle wyszło, że nie zrobiłam nic. Zalega angielski jeden i drugi, Bo jeszcze zatracę się w sobie i stanę się równa Naleśniorze, o ironio! Leczę się Coldplay'em i ratunkowymi zapasami jeszcze z sylwestra, niby miałam nie narzekać, w takim razie.

03 stycznia 2012
Every teardrop is a waterfall

Szarfy chusty broszki

I to nie takim, jak ci ludzie tam gdzieś kiedyś, że dali na mszę w intencji zakończenia suszy, a wiara ich była tak silna, że poszli na tą mszę bez parasoli, nienienie nie.

Że tak powiem zbędnie ubarwione elementy dłoni. 

The czojs is – as always – jors.

skomentuj (3)

"Every Teardrop is a Waterfall" - Coldplay 2011-07-25 00:08:58

MUSIC BY SEROO

La Vida”. Muszę się przyznać, że nie jestem specjalnym fanem ostatniej płyty, ale wszystkie utwory, jakie zespół pokazał w Gdyni, brzmiały idealnie. Absolutne killery. Na.Two Door Cinema Club. Artyści grali na scenie namiotowej, ale pokrywali się z występem Coldplay. Mam nadzieję, że nadrobię zaległości i jeszcze dane będzie mi.Zespół zagrał tylko jeden, ostatni utwór. Najnowszy singiel “Every Teardrop is a Waterfall” zakończył to świetnie wyreżyserowane, trwające ponad półtorej.