O czym chcesz poczytać na blogach?

Cohen

Upstream - bloog.pl

 

[IRC - dawno, dawno temu - PISOWNIA ORYGINALNA]

<Cohen> wróciłem
<Cohen> sorki ale miałem telefon
<Cohen> i aż mnie zabiło w butach: dzwonili do mnie z mojej uczelni
<Cohen> informując radośnie że jesli zechce moge zmienic kierunek z fil ang na prawo
<Asard> ^^
<Cohen> ^^'
<Cohen> i co ja teraz kurwa mam zrobić?!
<Asard> Cohen:" A nie wole jednak na lewo, mam bliżej":P
<Cohen> przepraszam, pel ;)
<Asard> Nie o znaczy jak wolisz. Być w przyszłości prawnikiem czy filologiem ^^
<Asard> mnie naprzykład niec z tego by nie kręciło:P
<Cohen> a zebym to ja wiedzial
<Cohen> oba kierunki mnie ciekawią
<Asard> probówki i nici DNA rulezz:P
<Cohen> pffuj, biolog
<Cohen> ^^'
<Asard> Biotechnolog*
<Asard> ^^
<Cohen> jeden diabel
(...)
.

Is there anybody out there walking alone - Tokio Hotel - Onet.pl Blog

Zestresowaną rudowłosą. Usiadła na wolnym miejscu obok przyjaciółki, a kiedy wszystkie spojrzenia wbiły się w jej osobę zrozumiała, że popełniła faux-pas. Podniosła się z miejsca i usiadła obok Elizabeth, mając nadzieję, że tym razem udało jej się trafić we właściwe miejsce. Znów zapanowała dręcząca cisza, jednak po chwili dom wypełnił się nowymi głosami. Pan młody na czele ze swoją rodziną wszedł do pokoju jadalnego, a cała rodzina Olivii powstała i zaczęła się przyjaźnie witać.

- Och, stół wygląda wspaniale – rzekła z zachwytem pani Cohen i wszyscy zasiedli przy stole.

Miejsce obok Olivii zajął przystojny mężczyzna. Na jego krótko przystrzyżonych włosach spoczywała jarmułka, a szary garnitur opinał jego szczupłe ciało. Uśmiechnął się do niej przyjaźnie, a ona spuściła głową, chcąc mieć już wszystko za sobą. Nagle zobaczyła przed sobą kartkę i rozpoznała pismo ojca.

Była to umowa zaręczynowa, na sam widok pierwszego zdania jeszcze bardziej pobladła.

- Pozwolisz, że odczytam? – spytał, miękkim, melodyjnym głosem, a ona.

zapiski mrówki

I do dziś nie mogę ochłonąć. Ma głos tak wspaniały jak 20 lat temu gdy usłyszałam jego piosenki pierwszy raz. Nie da się tego opisać, trzeba to przeżyc.

23:32, iwa1406 , świat dokoła
Link Dodaj komentarz »
środa, 06 października 2010
Cohen

W niedzielę na Torwarze jest koncert Cohena. Uwielbiam go od liceum. Ile razy był w Polsce to ja nie mogłam iść. A teraz w sobotę mam wesele. Więc pooszczędzam się na nim, nie pójdę na poprawiny i pojadę. Siostra z Bratem mnie namawiają, mówią, że z marzeń nie można reygnować z powodu jakiejś popijawy. Tylko nie mam z kim iść. Więc idę sama. Dawno już nie zrobiłam czegoś tylko dla siebie nie oglądając się na innych.

Tagi: Cohen
14:16, iwa1406 , świat dokoła
Link .

Jerzyk's space

Может отличаться от него в некоторых деталях. Во-вторых, что касается "hebrajskiego autorstwa": наш родной язык все-таки не иврит, а русский.
Натан приехал в Израиль из Киева в 1991 году, а я из Санкт-Петербурга в 1992.

И еще раз спасибо!

Najzabawniejsza była jednak sama dyskusja. Nie bardzo rozumiem jak można było dojść do wnisków, że ja mam zamiar nauczyć się się klasycznego języka hebrajskiego z podręcznika Panów Cohen Tzedeka i Natana Pritala. Zapewniam, że doskonale wiem jaka jest różnica pomiędzy językiem współczesnym a klasycznym i z jakich żródeł mam korzystać.

Przypomniało mi to taką zabawną scenkę z lekcji języka polskiego, kiedy to nauczyciel zadaje pytanie uczniowi “ Powiedz teraz,co poeta miał na myśli?”

Ustosunkowałem się do ww dyskusji w języku polskim ponieważ jest to mój родной язык. Zapewniam, również, że Ivrit na język polski tłumaczy się : hebrajski.

Pozdrawiam Pana Cohen.

Blog theoc96

Streszczenie całego filmu
Nie kopiować!!!

Komentarzy-licze na duzo!!: 0 2007-08-06

Sezon 1

Sezon rozpoczyna się od pojawienia się Ryana w domu Sandy'ego i Kirsten Cohen w ekskluzywnej miejscowości Newport Beach. Początkowo miał zostać tylko kilka dni, jednak sytuacja sprawiła, że zamieszkał u nich na stałe. Już na samym początku poznaje sąsiadkę - Marissę Cooper, z którą przeżyje wiele burzliwych perypetii. Od początku zaprzyjaźnia się z synem Cohenów - Sethem. Seth był dziwakiem, nielubianym i dręczonym w szkole, od wielu lat zakochanym w szkolnej piękności - Summer Roberts. Dzięki Ryanowi, Seth zaczyna nabierać pewności siebie, przestaje być popychadłem i poznaje w końcu Summer. W 4. odcinku Seth poznaje nową koleżankę - Annę.