O czym chcesz poczytać na blogach?

Cocker spaniel

Lady - Onet.pl Blog

Zdjęcie Lady jak była malutka:

A oto Lady czyż nie jest słodka?

XXolusiaXX (21:13)
2 Dopisz swój komentarz

27 stycznia 2010
Wygląd cocker spniela

Siemcia 2 tygodnie temu byłam w Plejadzie z rodzicami.Zatrzymałam się przy sklepie zoologicznym , gdyż zauwarzyłam stoisko z karmom Royal Canin.Pani powiedziała że nie ma dla cocker spanieli angielskich próbek karmy dlatego dała mi  2* dla yora i 1*dla owczarka niemieckiego.Gdy przywiozłam to do dom Lady była zachwycona ,jednak jej tego nie dałam ponieważ jest to nagroda za sztuczki i przyjście do właścicielac na dworze =].Narazie.

sisia misia ;) ;* ;d ;p - Onet.pl Blog

W latach 1901-1908 od psa Mepals, którego wnuk mepals i jego potomek oraz brat stali się rodzicami kilkudziesięciu championów. W 1922r. wykorzystano jako reproduktora psa midkiffa, który miał wpływ na zasadniczą zmianę wyglądu amerykańskiego cockera. Teraz fotka cockera:

                              

 
sisia06 (13:52)                                  czesc;-)

Bylam dzis na halki z izka. Zianie bylo ale troszke malo zarobuilysmy .Bo my tak se chodzimy sprzedawac rozne karteczki itp......No ja tylko 10zł ale to nie jest tak najgorzej. Dobra teraz slowo o cocker spoanielach.

cocker spaniele

Encyklopedia Hodowcy - PSY - bloog.pl

Chronić sierść przed wilgocią, by nie dopuścić do nieprzemakalnej woni. Uszy wymagają oczyszczenia raz na tydzień. Podobnie jak oczy, są bardzo podatne na różne infekcje. Dużym problemem może być często spotykane moczenie się z "uległości", stąd nauczenie spanieli nawyków higieny bywa naprawdę trudne.
W odróżnieniu od amerykańskich kuzynów cockery angielskie są nadal używane podczas polowań, ponieważ mają bardziej stabilny i wyrównany temperament. Są bardzo energiczne i żywe. Potrzebują dużo ruchu, dlatego powinny mieszkać w domu z ogrodzonym podwórzem. Odznaczają się uległością i.

~Psiaki i chomiki~wszystko o nich:) - Onet.pl Blog


Zakończenie konkursu:

Odpowiedzi do V etapu
1.C, 2.C, 3.B, 4.B, 5.C - można zdobyć 5 punktów
6. Lundehund, 7. Cockerpoo, 8. Labradoodle - można
zdobyć 7 punktów

Jak odpowiadaliście i punktacja (V etap)
www.isiaczek-kilerek.blog.onet.pl - nie odpowiedział - 0 punktów
www.wideo-psiaki.blog.onet.pl - 1.C, 2.B, 3.C, 4.B, 5.C
6. Kundelek,.
Się czy będę miała na niego czas i czy go nie usunę:( Trudny jest nowy etap, ale no cóż, czas szybko mija, no więc przejdźmy do konkursu xD.

Odpowiedzi do IV etapu:

1.B, 2.C, 3.C, 4.C - można zdobyć 4 punkty
5. Cocker Spaniel Angielski - można zdobyć 1 punkt
6. B lub C, 7.Wyżeł niemiecki - można zdobyć 4 punkty
Jak odpowiadaliście i punktacja:
www.isiaczek-kilerek.blog.onet.pl - 1.A, 2.A, 3.A, 4.C
5.Cocker spaniel Angielski, 6. Mieszaniec
7..

Cztery psie łapy ;) - Onet.pl Blog

Rasa ta wywodzi się od płochaczy hiszpańskich i jest jedną z najstarszych ras psów myśliwskich. W 1893 roku Kennel Club opracował i przedstawił pierwszy wzorzec tej rasy.

Według legendy Cockery były latającymi psami które kochały się w nimfach leśnych. Także czarne umaszczenie u Cocker Spaniela, ma pochodzenie legendarne i wzięło się z tak zwanej Czarnej Gubałówki.


Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Psia Pani (treść i ilustracje);
 

Psy-Nasi Przyjaciele - Onet.pl Blog

Dodać fotek .
Prosze :
 
 
    
Oliwia (12:21)
Skomentuj
Cocker Spaniel
I jest jedną z najstarszych ras psów myśliwskich. W 1893 roku Kennel Club opracował i przedstawił pierwszy wzorzec tej rasy.

Według legendy Cockery były latającymi psami które kochały się w nimfach leśnych. Jest to hiszpańska opowieść o rozpoczęciu aktu małżeńskiego. Także czarne umaszczenie u Cocker Spaniela, ma pochodzenie legendarne i wzięło się z tak zwanej Czarnej Gubałówki.

Hodowla Omega - Onet.pl Blog

Collie (plik rasy 1 kom.)

                  -American Cocker Spaniel (plik rasy 1 kom.)

                  -Abno Smooth-coated Chihuahua (plik rasy 3 kom.)

Rodzice.