O czym chcesz poczytać na blogach?

Coalition

manny.blog.pl

Gagów rodem z "Zabójczej broni" i dowcipów słownych na poziomie Dańca. Zresztą większość tych gagów została już przedstawiona w zwiastunach filmu. Podsumowując - film jest trochę niżej poziomem od jedynki, Epoki Lodowcoej i Nemo, natomiast histeria dookoła nakręcana jest taka, jakby to był co najmniej Człowiek z Żelaza. Pfu
skomentuj (1)


2004-07-14 08:36:02
bardziej papiescy
Z forum fronda (http://forum.fronda.pl/forum.php?akcja=pokaz&id=44448&wat=1)

Najnowszy film o Shreku jest podobno zbyt przepełniony seksem, by mogły oglądać go dzieci. Tak przynajmniej twierdzą członkowie brytyjskiej organizacji Traditional Values Coalition, którzy wzywają, by rodzice nie pozwolili swym pociechom na wizytę w kinie i obejrzenie "Shreka 2".

Przedstawiciele Traditional Values Coalition uważają, że w przebojowej opowieści znaleźć można "erotyczne przesłanie".

"Nie można przejść obojętnie wobec dwupłciowej postaci Siostry Kopciuszka - osobnika z zarostem, ubranego w suknię i obdarzonego obfitym biustem" - grzmi rzecznik Traditional Values Coalition.
"W scenie na balu bohater ten (bohaterka?) okazuje zainteresowanie Księciu z bajki, z którym rusza w taniec" - wyjaśnia przedstawiciel organizacji.
Zdaniem rzecznika Traditional Values Coalition jest to dowód, że film promuje zachowania.

[ 69 V I P ]

Lokalnej branży muzycznej oraz wściekłe tyrady o życiu ogólnie, składanka szybko wpadła w ucho niełatwemu do zadowolenia hip-hopowemu podziemiu.

"Nie miałem nic do stracenia, za to coś do zyskania," tak Eminem opisuje ten moment w swoim życiu. " Nagrywając album dla siebie, dla mojej satysfakcji, odniosłem sukces. Gdybym tak nie zrobił i nie odniósł sukcesu, moi producenci daliby spokój z dalszą pracę ze mną. Jednak zagrałem muzę, którą chciałem słuchać. Dzięki albumowi Slim Shady EP zaćmiłem wszystkich, którzy traktowali mnie jak odpadek."

Gdy Eminem przedstawił siebie jako siebie, rozpoczęła się jego kariera. Wkrótce po wręczeniu Wendy Day z Rap Coalition kopii albumu Infinite przy przypadkowym spotkaniu, pomogła ona aspirującemu słownemu gimnastykowi zapewnić sobie udział na Rap Olympics organizowanych przez Coalition w 1997 w Los Angeles, gdzie zdobył drugie miejsce w kategorii freestyle. Podczas wycieczki, Eminem i jego menedżer, Paul Rosenberg, dali paru ludziom z Interscope Records jego demo, po czym nastąpił jego pierwszy poważny debiut radiowy w sławnym na całym ¶wiecie Wake Up Show with Sway and Tech. Zdaj±c sobie sprawę, że to jego życiowa szansa, Eminem przygotował wściekł mieszankę słowną i muzyczną, którą zarówno goszczący go radiowcy jak i audiencja uznała za hit.

"Czułem, że przyszedł.

femmie.blog

wspomnień czar. 2006-09-06 15:57:26więc ja tylko wspomnę o tym co mnie się nasuwa na myśl, z każdą kolejną lekcją, z każdą minutą, w której myślę, czy przejrzeć te kilka liczb w zeszycie od geo. czy nie.


otóż myślę wówczas o tym, że chciałabym się przypadkiem położyć spać przed 5 rano, a potem obudzić trochę przed 9... założyć szorty w kwiaty, bluzę coalition i iść umyć zęby. a potem usiąść sobie z kaszą manną czy innym rozpuszczalnym wodą badziewiem na tej ławeczce za budką, czytać "ojca chrzestnego" i patrzeć w zamgloną zatokę.:)


a jak przestaje myśleć o tej cudownej, jakże wakacyjnej scenerii, to myślę o jakimś takim klimatycznym wieczorku. już moje dziewczynki wiedzą co mam na myśli :)
na plaży (zbyt bezwietrznie by schodzić na wodę ) z Fułą i Mariczką :* :D

skomentuj (6)

labretttttt. 2006-09-21 20:09:19

więc, dziś mnie naszło.

bo świat zapomina co w ludziach jest ważne...

i pytał cały czas "Pani Ejo, a pani mje nie zośtawi"


ech. zacisnąć zęby i ruszyć znów od zera.
uroki pracy w szkole.

ale powiem Ci,że ta praca daje mi satysfakcję.
i to nie wtedy, gdy jest słodko i różowo do wyrzygania
ale właśnie wtedy gdy dzieją się różne hardkory
a ja potrafię z nich wyjść
zwycięsko.skomentuj (0)

18:23:46 2008-03-14

18:32
notka na predkości
przed wyjazdem do Kocyndra.
Dzis rah,miuosh,potwem GP w mega
 jutro wyczekiwany Adam.
coalition gold i format.
i znów zajeb od poniedziałku.ale damy radę.

skomentuj (0)

10:56:59 2008-03-25

10:55
czyżby czas na kolejne zmiany?

sama sie chyba ich boje.
ale cóż życie jest po to,
żeby iść do przodu, a nie stać w miejscu.tylko niech ten mętlik w mojej głowie się skończy.

skomentuj (0)

19:02:44 2008-03-29

19:00
jeden wielki zamot.
w którym zawiera się wszystko

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Przez samoloty wojskowe na niebie. Kolejnym etapem będzie implementacja ochrony przed globalnym ociepleniem (którego tak naprawdę nie ma) co ma spowodować likwidację przemysłu, przejęcie rolnictwa w ręce globalnych producentów i w efekcie zagłodzenie na śmierć dużej części populacji ludzkiej.
Jeśli te słowa wydają się wam szaleńcze to radzę przeglądnąć internet na innyc stronach niż tzw. mass media. Marek Podlecki

http://www.aei.org/outlook/22985

http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=566

http://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Palikot

Marek ma tu olbrzymia racje , mozna do tego dodac ze trockisci – syjonisci tworza sekte The Christian Coalition ponad 40 miljonow czlonkow jesto twor do zwalczania Kosciola Jedynego i Powszechnego jakim jest Kosciul Katolicki nastepnie zydzi przenikaja do niego w konsekwencii przejmuja kontrole niszczc zaplecze Partii Konsrwatywnej “Partie Republikanska” . Jestesmy po to aby niszczyc jak wyznaja zydzi i pisze o tym “tora” , daza do likwidacii systemu dwu(2) partyjnego zniknie partia republikanska bo powoluje sie na BOGA i Jezusa dba o dobro rodziny jako tego jedynego ogniska zycia i w zwiazku z tym pozostanie jedna partia socjalistyczna(demokratyczna) , krora to bedzie zapleczem rzadu swiatowego!!. Podobna sytuacje mamy w Polsce . Prosze popatrzec co sie dziej w Ameryce czy w Arizonie na.

Komentarze bieżących wydarzeń w Mogilnie, publicystyka, polityka, wolny rynek - Onet.pl Blog

- one są zakamuflowaną bronią jądrową. POWIEDZCIE NIE tym, którzy
> chcą wystawić na licytację Wasze lasy i pustkowia, by sprzedać je za
> najwyższą stawkę. Natura nie ma przyszłości w ich rękach.
> POWIEDZCIE NIE wszystkim próbom zniszczenia naszego europejskiego
> dziedzictwa i kultury. POWIEDZCIE NIE!
>
> POWIEDZCIE NIE! ... a nowy świt nastanie w Waszym wspaniałym kraju,
którego
> czas nadchodzi... ale tylko jeśli zdołacie POWIEDZIEĆ NIE!
>
> Julian Rose, patriota polski
>
> postscriptum: odpowiedzi szukajcie tylko w Waszych sercach. Tam je
> znajdziecie.
>
> ============
> ICPPC - International Coalition to Protect the Polish Countryside,
> Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi
> 34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114
> biuro@icppc.pl www.icppc.pl  www.gmo.icppc.pl www.eko-cel.pl
 
---------------------------------
 
Zgadzam chyba się tylko ze zdaniem, że sen o Ameryce staje się koszmarem. Ponieważ Ameryka staje się coraz głupszym krajem, gdzie żyje się coraz gorzej, gdzie coraz częściej władza wpycha się w życie ludzi.
Reszta to zupełne bzdury.
 
Dlaczego to mamy powiedzieć NIE amerykańskiej tarczy antyrakietowej?? Dla zasady tylko?? Jeśli będą z.