O czym chcesz poczytać na blogach?

Cnn live

Step Into JLo World : Jennifer Lopez Fansite - Onet.pl Blog

Jenny1989 (20:58)
no comments
Zapowiedź programu Larry King Live
 
  

Już jutro (15.czerwca) Jennifer i Marc pojawią się w programie "Larry King Live" w stacji CNN.
Wszystko wskazuje na to, że rozmawiać będą o swoim udziale w akcjach charytatywnych oraz o fundacji Jennifer - Maribel.

Natomiast 16.czerwca Jennifer pojawi się w programie "Connect The World", w którym odpowiadać będzie na pytania fanów z całego świata.
TUTAJ możecie wpisać swoje pytanie do JLo.

Prawdopodobnie JLo.

Blog KasikiBecik

Mi ogromną piłkę, pełną słodyczy (on robi to cały czas) i, w środku tego, dwa powiększone psy. To było godne podziwu! Przynieśliśmy coś takiego: próbowaliśmy znaleźć nasze miejsce, ale uwielbialiśmy być razem.

Janet Jackson mówiła a Michaelu w dwóch wywiadach, które były nadane latem 2001: Prime Time Live, i MTV Icon. Janet mówiła o rodzinie, Michaelu jako ojcu, i o życiu jak sie zmieniło, gdy otrzymywała porady od brata Michaela.

JC (singer, 'N Sync)
Bardzo chciałbym nagrać coś ze Stingiem lub Sealem. Wszyscy marzymy o tym by nagrać piosenkę z Janet albo Michaelem Jacksonem.

Rodney Jerkins (music producer)Dat. Na wiele pytan, szczegolnie tych najwazniejszych (np. kiedy MJ molestowal chlopaka), Gavin nie dawal konkretnych odpowiedzi lub nie pamietal.

22.02.05
Michael pojawil sie po raz pierwszy po chorobie w sadzie. Mial na sobie czarna marynarke, biala koszule oraz szara kamizelke. Nie bylo wielu fanow ani mass mediow - co dziwne, nawet CNN nie wspomnialo o przybyciu MJ do sadu. Podczas wtorkowego posiedzenia zadecydowano, ze do listy swiadkow dolaczy Macaulay Culkin (podczas ery "Dangerous" byl, podobnie jak Gavin, nastoletnim przyjacielem Michaela, jest takze chrzestnym Prince'a Michaela; wielokrotnie wypowiadal sie na temat niewinnosci Michaela), Eddie Murphy oraz Smokey.

Aleksey Vorobyov (Alex Sparrow) - pierwszy polski blog poświęcony rosyjskiemu artyście - Onet.pl Blog

Czasie transmisji Eurowizji z ust nie tylko niemieckich komentatorów ale i komentatora BBC, jeszcze nigdy rosyjski uczestnik nie był nie był przedstawiany przez państwowe telewizje tak przyjaźnie i pozytywnie jak nasz Aleks.

"Jestem bardzo zadowolony z wyników pobytu Aleksa w Dusseldorfie - komentował w CNN i programie "Vremya" Kanału Pierwszego producent Aleksa - Red One, który specjalnie przyleciał do Dusseldorfu, aby wspierać swojego artystę - dla mnie główny rezultat został osiągnięty jeszcze 10 maja w czasie półfinału, kiedy 130-milionowa europejska publika zobaczyła na scenie, jasną i charyzmatyczną gwiazdę z Rosji z dużym.
"Jestem"
2. Norwegia, reprezentowana przez utwór "Haba Haba" który wykonuje Stella Mwangi
3. Albania której reprezentantką jesy Aurela Gaçe z piosenką "Feel The Passion"
4. Armenia z piosenką "Boom Boom" w wykonaniu Emmy
5. Turcja reprezentowana przez ytwór "Live It Up", którą wykonuje Yüksek Sadakat 
6. Serbia którą reprezentuje Nina z kawałkiem "Čaroban"
7. Rosja, którą reprezentuje Aleksey Vorobyov/Alex Sparrow z utworem "Get You"
8. Szwajcaria reprezentowana przez Annę Rossinelli z piosenką "In Love For A.

charmed-photo - Onet.pl Blog

Warto też powiedzieć że na tej gali pojawiła się również Shannen Doherty. ..:Galeria:..
Natomiast ,Wczoraj czyli 17 Stycznia była na gali ''11th Annual Warner Brothers and InStyle Golden Globe After Party'' Rose wyglądała pięknie! ..:Galeria:..

"
Alyssa Milano - CNN Help Haiti
Wczoraj Alyssa Milano odwiedziła CNN a dokładniej 2-godzinne wydanie programu "Larry King Live", w którym gwiazdy pomagały zbierać pieniądze dla ofiar trzęsienia ziemi na Haiti. Oto zdjęcie z tego wydarzenia: ..:Zdjęcia:...:Film:.
"
 
Przepraszam , nie wiem co mnie wzięło ,że nie pisałam aż 3 tygodnie!
Teraz mam ferie :jupi: i trochę czasu. Ostatni.

Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu - Mały Książę :*

Wszystkich! Czujcie się pozdrowieni ;* :)

Gdy przyjdzie przysposobić do kochania...
Inne, z początku obco - szorstkie, zimne ciało...
Gdy przyjdzie się ułożyć do snu pierwszy raz...
I szepnąc (z przekonaniem) kocham Cię...
Znów mi do głowy przyjdziesz Ty...

:*If You live to be 100, I want to live to be 100 minus one day,
so I never have to live without You."
- Winnie the Pooh -
. . . . . . . . ._. ,-'``; ,'" ',
. . . . . . . . . .,`. . .`-----'..,'
. . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- .
. . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__
. . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#)
Blisko...", po czym odwraca zdjęcie do kamery...
zobaczyłam Pana Jezusa... a nie Busha :|
Zaraz potem pokazał zdjęcie McDonalda... wszyscy wiedzieli, że to ten, który zaprasza ich na wspólną zabawę przy fastfoodzie...

Nie mam komentarza... [ew. ten z opisu]

Na ekonomii też oglądaliśmy film zrobiony przez CNN... Powiedzieli, że jeśli za parę lat, jakiś huragan znowu uderzy, bodajże, w pobliżu Texasu, to cena benzyny może skoczyć do 7 dolarów za galon w USA, a w Europie będzie to ok. 10 dolarów za galon... Warto wspomnieć, że teraz cena u nas [usa] wynosi mniej więcej 2,80/galon, a niecały rok temu było to 90 centów...

I co mnie.

A m e r i c a - My road accross Life..

No one above the impact zone is able to.


09:02:54: Flight 175 crashes with a speed of about 590 mph (950 km/h) into the south side of the south tower, banked between floors 78 and 84. By this time, several media organizations are covering the first plane crash; millions see the impact live. Parts of the plane leave the building at its east and north sides, falling to the ground six blocks away. A massive evacuation begins in the south tower below its impact zone. One of the stairwells in the south tower remains unblocked, but filled with smoke. This led many persons to mistakenly go upwards towards the roof for a rooftop rescue that would never come. CNN's headline now reads 'Second plane crashes into World Trade Center'.


09:37:46: American Airlines Flight 77 crashes into the western side of The Pentagon and starts a violent fire. The section of the Pentagon hit consists mainly of newly renovated, unoccupied offices. All 64 persons.

mój optymistyczny świathttp://www7.online.rtlklub.hu/forumkepek/2006/01/26/7351498.pict

http://www.figure-skating.com/Skaters/Yagudin/New/Images/AY-BG.jpg

http://www.figure-skating.com/Skaters/Yagudin/New/Personal/Recent%20Photos/4.jpg

http://www.scratchspin.com/2001/gpf01/fs-0110217A.jpg

http://sportsillustrated.cnn.com/olympics/2002/figure_skating/news/2002/02/14/mens_skating_ap/t1_yagudin_ap-01.jpg

http://news.bbc.co.uk/olmedia/1820000/images/_1822418_yagudin_tears_alsp150.jpg

http://www.absoluteskating.com/interviews/2004alexeiyagudin/2004%20mars%20343%20(Small)2.jpg

http://www.alexeiyagudin80.net/winter_wallpaper.jpg
Kuńska bo ostatnio co innego mi w główie- mianowicie ŁYŻWIARSTWO!!! Tak wiem, nikt oprócz mnie sie tym nie interesuje tak wiec przepraszam,z e Was zanudze,a le właśnie trwają MŚ i o niczym inym nie mysle;) Wczoraj dwie wariatki i takie same fanatyczki jak ja obudziły mnie o 2.30 w nocy telefonami żebym wstała obejrzeć jak nasz kochany Bri jedzie live (bo na Eurosporcioe pokazują tylko powtórki- CHAMSTWO). Tak wiec do 4 w nocy oglądałam tv (wiem, popieprzyło mnie) a dzisiaj do sql:D:D. Ale przydało się, bo Żuberek(Brianek) jest póki co 3(po kwalifikacjach na których został maksymalnie skrzywdzony notami był 5- ale sie wkurwiłam, ci sędziowie są ślepi!!!) a do pierwszego(Lambiela).