O czym chcesz poczytać na blogach?

Cliparty

Bądź gotów ! Przyłącz się teraz !

Na czoło w kwestii wymyślania nagrody, a konkretnie do zaprojektowania dyplomów w dwóch kategoriach "Norwidków 2005", tak więc wczorajszy i dzisiejszy dzień miałem lekko mówiąc zajęty. Dobrze, że już skończyłem robotę bo jakoś wyjątkowo nie miałem weny twórczej jeśli chodzi o grafikę i tonację kolorystyczną. Niestety okazało się, że moja drukarka padła i poszła się naprawiać. Na początku byłem nieźle wkurzony, bo w sumie mam jeszcze laserówke ale tylko czarno-białą. W końcu jednak doszedłem do wniosku, że zrobie wszystko w czerni i bieli, z różnymi odcieniami szarości. Koncepcja jak najbardziej się udała, a efekty cieni i wypukłości na clipartach wyszły całkiem nieźle, powiem nawet że lepiej niżby miały być kolorowe. Mam nadzieję, że ludzie z klasy kupią jeszcze ładne ramy :P - to już wogóle będzie masterpiece hehehe.
---
Wielkie odliczanie has begun. Za trzy dni już studniówka, a my z kumplami jeszcze ani razu nie przećwiczyliśmy pierdzielonego programu artystycznego. Nie jest dobrze, ale nie jest też źle - jak to mawiają matką największych dzieł jest improwizacja, a ojcem scena.
Ivellivis 2005-01-26 18:38:00
skomentuj (2)


Brakoróbstwo vs. realizacja planu
Ugh Rodacy ! Ale się dzisiaj wkurzyłem, frajerzy z partii nie chcą brać.

jack-the-brujah.blog.pl

# Dodaj wpis
# Oglądaj
Inne
Femmess - kobiece opowieści symboliczne dla feministek i nie tylko....
cliparty Fajne cliparty made in japan
Message in the bottle Musisz zobaczyć :))))

Auta/Fury/Bryki jak kto woli...
Serious Wheels wejdź i zapomnij o świecie....
chevy camaro Amerykański potwór
Tuning nie musze chyba tłumaczyć.

złom użytkowy
Magnum Research inc. Kilka solidnych armat
Carl Walther GmbH Najlepsze moim zdaniem pistolety.

Blogi
Eduardo mi amigo Jeszcze nie wiem co tam będzie.
Lady V Zaklinaczka smoków
Giselka Kobieta Brujah...już ją kocham :)
Myje Gary Wreszcie ktoś ma właściwe podejście do życia i facetów
Nendir Mylfeth Jest fajny, mimo ze to Ventrue i Justicar do tego.
Shya-arbuzik :) Jak.

I'll give a little bit of my life for you, give a little bit of your time to me... - Onet.pl Blog

Człowiek bo cierpię na (jeszcze) łgodną formę nerwicy natręctw. Z tego względu nikt na świecie nie ma chyba czystszych rąk ode mnie bo myje je średnio 15 razy dziennie...zawsze mydłem oczywiście.

Oczywiście wszystko musi być idealnie symetryczne i podobne, szczególnie się to objawia jak piszę coś na kompie, zawsze mi schodzi 2 godziny dłużej bo wszystko poprawiam kilkanaście razy. Np pauza nie może być podkreślona chociaż słowko obok niej jest. Wrrrr, chciałabym zrzucić to z siebie i nie przejmować się takimi pierdołami. Ale psia kosteczka, nie daje mi i musze poprawiać.

A jak robie handouty na praktyki to już całkiem katastrofa. Np jak są cliparty to nie może być zdjęć i na odwrót. Nie mówiąc już że wszystkie pola tesktowe muszą być identycznych wymiarów a polecenia zawsze pogrubione.

Podbnie jest ze wszystkim. Chociaż mój pokój nie jest zawsze taki czysty ale jak zaczne sprzątać bo mnie wkurzy bałagan to dochodzi do tego że śmieci z dywanu zamiatam bo musi być na tip-top.

Jak chodzę do kuchni to zawsze oglądam ze wszystkich stron każdy nóż łyżkę czy widelec. szklanki i talerze też. Jak są niedomyte to biore inne, jak nie ma innych to myje...płynem oczywiście a nie samą wodą.

Przed senem musze się napić żeby się waliło. Idę więc do kuchni, biore szklankę.