O czym chcesz poczytać na blogach?

Clinton kelly

Blog gwiazdyholywod

Imię: Ashley
Nazwisko: Tisdale
Data urodzenia:  2 lipca 1985 w Deal, w stanie New Jersey
wiek: 22 lata
Zawód: Aktorka, Piosenkarka
Ciekawostki: Mając lat dwanaście, Tisdale zaśpiewała dla prezydenta Billa Clintona w Białym Domu.
Znane role:  Maddie Fitzpatrick w serialu Disney Channel Nie ma to jak hotel, oraz Sharpey Sharpay Evans w oryginalnym filmie Disney Channel High School Musical. 
zwierzęta: pies rasy Maltipoo o imieniu Blondi
rodzeństwo: starsza siostra Jennifer
najlepsze przyjaciółki: siostra Jennifer i Kelly Cuoco
ulubiony kolor: różowy
ulubione jedzenie: 'Sushi! I love Sushi and pizza'
ulubiona kolejka w Disneylandzie: Pirates of the Caribbean

najlepsza polska strona o wegetarianizmie

Bono
Alanis Morissette
Kuba Sienkiewicz
Kayah
Vanessa Williams
Tobey Maguire
Stella McCartney
Shania Twain
Leonardo di Caprio
Kim Basin
Gwyneth Paltrow
Daryl Hannah
Annie Lennox
Chelsea Clinton
Alicia Silverstone
Alec Baldwin
David Duchowny
Dalajlama
Kelly Osbourne
Moby
Pamela Andersen
Bryan Adams
Isaac Bashevis Singer
(oczywiście to nie wszyscy)

ozzyfeusz.blog

Mym na wsimprę Orange, co to ma pomóc Stolycy stanąć się Europejską Stolicą Kultury 2016. Cel szczytny (choć nie czaję, czemu tylko w 2016 roku i czy czerpiemy z tego jakieś profity) iokoliczności zacne! Oto bowiem Orange sprosiło do Wawy Apollo 440, Kelly Rowland i Wyclefa Jeana. A caluśną wsimperę rozpoczął występ projectu "A Tribute To Tadeudsz Nalepa" w składzie (niecały wymienię): Piotr Nalepa (gitaryzm), Dariusz Kozakiewicz [Perfect, Breakout] (giatarienko), Andrzej Nowak [TSA].Rock", "Ain't Talk About Dub", czy temat z "Aniołków Charliego", nawet jeśli to nie nasze klymaty...
  No, ale co tam, Apollo miało być rozgrzewką i rozciąganiem przed gwiazdem i gwoździą wieczora - koncertem Georga Clintona. Guru, mistrz i ojciec chrzestny muzyki funky miał nam objawić swój geniusz w dawnej fabryce wódek Koneser.
  Doborowe towarzystwo, Tercet Egzotyczny, lub bądź albo Trooyca Świenta łapie taksi i lecim pod Konesera. Zajeżdżamy, a.

Disney Stars!

Którym zagrała jest jednym z najlepiej sprzedających się filmów na rynku. Dzięki niemu stała się sławna w Polsce ale nie tylko. Zagrała w Disney'owskim serialu The Suite life of Zack and Cody.Ashley w wieku 12 lat zaśpiewała w Białym Domu dla Billa Clintona.Ma starszą o 4 lata siostrę, Jennifer która również jest aktorką. Jej naturalny kolor włosów to orzechowy.Ma 160 cm wzrostu.Jej ulubione danie to sushi i pizza.
Jej ulubione filmy to : "Jak stracić chłopaka w 10 dni","Nowożeńcy" i "Mój chłopak się żeni".Ulubiona postać disneya to Dzwoneczek z Piotrusia Pana .Ulubiona piosenka z HSM - "Breaking Free".ulubiony przedmiot w szkole: Angielski, 'Pisaliśmy wierszyki, robiliśmy magazyny. Pomagała mi moja dobra koleżanka Kelly Cuoco."-wspomina Ashley.Sama Ashley zaliczyła kilka skandali jak operację nosa, powiększeniu piersi, skomentowała to zaprzeczając ,,Oni (tabloidy) mają swoich lekarzy, którzy oczywiście wiedzą, dlaczego przeprowadziłam korektę nosa. Przecież.