O czym chcesz poczytać na blogach?

Clint eastwood

Blog tysia39

Najbardziej podobały mi się "W cyrku", "Na dzikim zachodzie" i "Dzień na wiścigach". Podaobały mi też się filmy takie jak "Australia" z Nicole Kidman, "Cry Baby" z Johnym Deppem, "Dobry, Zły i Brzydki" z Clintem Eastwoodem, "Tylko dla Orłow " z Clintem Eastwoodem, "Mściciel" z Clitem Eastwoodem, "Siła Magnum" i "Brudny Hary" z Clintem Eastwoodem, "Bronco Billy" z Clitem Eastwoodem, "Gran Torino" w reżyseri i.

Szczypta Kultury - Onet.pl Blog

Bratać się ze swoimi sąsiadami nękanymi przez gang swojego kuzyna. Tak też zaczyna się krucjata Waltera ku odkupieniu win i zbawieniu. Tu też zaczyna się komentarz do całej reszty wielkich niezaprzeczalnie filmowych kreacji odtwórcy głównej roli, czyli samego Eastwooda.

Największa wartość filmu to obraz człowieka nękanego przeszłością, żyjącego w awersji niemal do całego świata. Możemy bezpośrednio odczuć niepokój głównego bohatera jak też zalążki zmiany jaka się w.

Osiągnięcie zarówno Eastwooda aktora, jak i Eastwooda reżysera.

Film wciąga, każe przeżywać go oglądającemu. I zostawia coś po sobie. Myślę,że i tak nadto się rozpisałem. Na koniec zatem tylko dodam,że jest to wspaniałe pożegnanie się Clinta Eastwooda z ekranem, akcentuje jego zasłużone miejsce wśród największych w świecie kina.

 

MK (12:21)

Bajeczne przygody zwariowanych dziewczynek - Onet.pl Blog

Napisz do mnie

20 stycznia 2008
Clint Eastwood - nie znam tego Pana ?

Można powiedzieć, że Nasz Tatko lubi westerny...wczoraj właśnie leciał w tv tego typu film z Clintem Eastwoodem w roli głównej. Tatko zafascynowany samym filmem, akcją jaka się toczyła postanowił przybliżyć postać aktora Naszej DM....

"I widzisz Alutka ten Pan to Clint Eastwood, bardzo znany aktor, najczęsciej grywał w takich filmach czyli.

Pod Oklapłym Piórkiem

W strugach deszczu bohatera.

Razem z nim odjeżdża westeren,a jego pożegnalną arię wyśpiewują do spółki Clint Eastwood i Sergio Leone, którego wpływy możemy zobaczyć choćby w osadzonej w żółcieniach kolorystyce, niejednoznacznych kreacjach głównych bohaterów, czy zacieraniu granic między złem i dobrem.