O czym chcesz poczytać na blogach?

Cliff richard

Słowianin w Irlandii | Blog polski z Irlandii

Pewny, że za jego przymkniętymi powiekami pojawiały się łzy. Zresztą wielu z tam obecnych miało mokre oczy.
Jego kumpel “od stolika”, imienia już nie pamiętam, rozkręcał się dłużej. Był fanem Cliffa Richarda i śpiewał równie dobrze, było paru innych, którzy dołączali do niego.
Przegadaliśmy z Tomem sporo wieczorów. Znał nową historię Polski, był oczytany. Był też fanem boksu. O irlandzkich bokserach.

z brukarza mozaikarz

nawet nie pozwolili mi nic zjeść
a ja muszę, bo mnie łapie - nagle coś mnie łapie i skręca z lekka w środku - muszę zacząć nosić biszkopty or sth w plecaku i nie dawać się :-)))

potem koncert dla królowej

wyszedł cliff richard - przez chwilę byłem pewien, że nie pozwolą mu zaśpiewać TEJ piosenki - czyli living doll ale najwidoczniej tylko dla mnie na myśl nasuwa sie właśnie królowa kiedy słyszę tę piosenkę :-)))
poza tym
boska annie lenox

moja cena magii


święta
pod znakiem wielkiego obżarstwa i wielu ważnych chwil spędzonych na poważnych rozmowach
2006-04-18 21:33:21 skomentuj (0)
inspiracje
muzycznie: Congratulations Cliffa Richarda
literackie: Tramwaj z Alei Szucha Antoniego Reńskiego

2006-04-19 08:56:38 skomentuj (2)
sprawiać radość
kubek z imieniem Mareczek dla naszego Marunia lecznicowego
ech,warto.

In tragic ecstatic agony... - Onet.pl Blog

Się zwariować. Czy Polska i Ukraina wykorzystają należycie daną im szansę i olbrzymi kredyt zaufania, przekonamy się dopiero w 2012. Pozostaje być dobrej myśli i trzymać kciuki.

Piosenka na dziś: Cradle of Filth & King Diamond - Devil Woman (Cliff Richard cover). Kawałek z dedykacją dla najbardziej bezinteresownej osoby odwiedzającej Krainę Cieni - Kasi ;). Pozdrawiam! :D Sam utwór zaś pokazuje, że nawet z piosenki Cliffa Richarda można zrobić niezły metalowy kawałek (chociaż oryginał też nie jest taki najgorszy). CoF zaprosili doń samego Kinga Diamonda - miłośnikom klasycznego klimatycznego heavy metalu nie muszę go przedstawiać. A reszcie mówię - warto i.