O czym chcesz poczytać na blogach?

Cliff martinez

Delirium Tremens

Do wierzy po moich spuszczonych długich włosach, całuje mnie (ja z ropuchy przemieniam się w wieprza) i razem odjeżdżamy jak Lucky Luck w stronę zachodzącego słońca.

Chmurko, gdybyś ty teraz tu była. A Chmurki nie ma, jest Cliff Martinez, viceroj lajt, kawa rozpuszczalna w saszetce i pieprzone dwa kaktusy w kretyńskiej doniczce o kształcie smoka.

I teraz każdy hardkorowiec myśli, Boże, połowa wakacji, tyle imprez za sobą i tyle przede mną – i w.

baba-o-filmach.blog

Wygląda rewelacyjnie, jego partnerka (Carey Mulligan) również, źli ludzie wyglądają brzydko, Los Angeles jest piękne, szczególnie nocą, gdy magicznie mruga i wabi swoimi światłami, w dzień nie wygląda już tak uroczo, muzyka (Cliff Martinez – grał jakiś czas z RHCP) – świetna, dopasowana swym brzmieniem do tętniącego miasta molocha. Akcja mimo skąpych dialogów, jest dość wartka i nie szczędzi widzom mocnych scen, jak to u Refna... ale w końcu prawdziwy męczyzna nie zna.

Red Hot Chilli Peppers

MCA, dlatego Slovak i Irons, dla których RHCP było projektem pobocznym, skoncentrowali się na pracy w What is This?. Aby uniknąć rozwiązania grupy, Kiedis i Flea zdecydowali się przyjąć nowych członków[9]. Po przesłuchaniach do zespołu dołączyli Cliff Martinez, przyjaciel Balzary'ego, i Jack Sherman.

Zespół zatrudnił gitarzystę Gang of Four Andy'ego Gilla do wyprodukowania ich pierwszego albumu. Pomimo początkowych obaw wokalisty i basisty, Gill zastymulował zespół do wprowadzenia.

Kształtowanie

Jest składanka „Cut Volume 1” prezentująca wybranych artystów skupionych wokół netlabelu oraz dwie EPki flagowych okrętów wytwórni, czyli Essáy’a i Bucka UK. To właśnie Essáy, a konkretnie utwór ”Love & Air” (brzmi jakby Cliff Martinez spotkał się z Boards of Canada) był latarnią morską, która zwróciła moją uwagę na przystań CUT. Gdy tam trafiłem napotkałem wyśmienitego producenta w osobie Bucka UK i jego atmosferyczną kompozycję pt. „Once”. Do tej pory nie mogę się.